Obecnie rozmawiamy o:

Znakomita restauracja

gorący temat

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 14 15 --> ->|

A ja (też na Dzień Dziecka ;) ) wybrałam sobie koraliki z tej serii: <moderacja> link Przy okazji dowiedziałam się, że można tam zaprojektować samodzielnie atrakcyjną biżuterię :) Super zabawa przede mną :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-07 17:33 przez moderator.

Cytat
pieronica
Prawdziwe złoto tanio? Nie da się? Ale jako że ja jestem wielką maniaczką, po prostu obrzydliwą, polecam sklepy z tanimi rzeczami japan. Biżuterię kupuję tutaj: http://bizuterka.pl/ i mam od nich chyba 3/4 asortymentu :P

O sztuczną biżu trzeba dbać, najlepiej choować ją do woreczków takich zapinanych żeby się nie utleniała. Pierścionki i bransoletki można malowac lakierem bezbarwnym żeby nie traciły koloru.

Tak samo kolczyki - jak masz uczulenien a sztuczne to pociągnij bigiel lakierem do paznokci i jak wyschnie zakładaj na uszko :) Możesz też smarować ucho i bigiel kremem - wtedy nic nie powinno się dziać :)
hej jakie woreczki masz na mysli ? przydaloby mi sie cos podobnego :)

weszłam na stronkę hurtowni Amber i spodobalo mi się biżuterii na 170 zł :) musze znależć kogoś kto zamówi jeszcze za 130 ;)

a ja mam pytanie :
KTO ZAMÓI ZE MNĄ Z AMBER HURTOWNI NA SPÓŁĘ ?
ja sobie zznalazłam na 170 , potrzebuje kogoś kto zamów na 130 :)
( można tam zamawiać od trzystu złotych )

Ja zamawiam zawsze tu: <moderacja> link i moja kolekcja powiększa się zarówno bez okazji jak i przy jakiejś okazji ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-07 17:33 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Polecam www.bijoubymadeline.blog.pl, autorska biżuteria. Również u mnie w szafie :)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

A ja polecam moja stronke na fb :) ceny nie sa wygorowane a bizuteria bardzo oryginalna i niepowtarzalna. Zawsze mozna cos zamowic wedlug wlasnego pomyslu, staram sie sprostac kazdym pomysla klijentek <moderacja> link
zapraszam do obserwowania i lajkowania jesli Wam sie podoba :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-07 17:34 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 6/5

Ja na aliexpres jeszcze nie kupowałam. Głównie z uwagi na to,ze lubię droższe materiały takie jak złoto czy srebro i nie mam zaufania do zamawiania takich rzeczy u chińczyków. Tak więc kupuję w polskich sklepach chociaż preferuję od jakiegoś czasu zamawianie przez internet bo jest znacznie taniej niż w sklepach stacjonarnych ( ktore swoją drogą mogą naliczać sobie bardzo duże marże).
Ostatnio na przykład kupiłam sobie taki pierścionek z ceramiką ( tutaj http://www.jubistyl.pl/ ) :




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-29 14:34 przez gwiazderka.

Bardzo fajną biżuterię znalazłam tutaj: <moderacja> link, niestety nie na moją kieszeń, ale uwielbiam pierścionki z białego złota z kamieniami :) bardzo fajny wybór widziałem też w sieci sklepów w Wielkiej Brytanii: <moderacja> link, więc jak ktoś tam ma rodzinę/znajomych to zachęcam sprawdzić, spory przekrój cenowy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-07 17:31 przez moderator.

Heja a ja poszukuję czegoś specjalnego na drugą rocznicę z moim ukochanym chłopakiem ktora mamy 4 grudnia . Chodzi mi o coś symbolicznego , niekoniecznie drogiego , ale o jakiś pierścionek z wyrytymi imionami , sygnety , coś co byśmy we dwójkę nosili , jakiś komplet który symbolizował by nasz związek :) wiecie o co mi chodzi... jakbyście mieli ochotę mi pomóc i mieli pomysł lub poprostu znali jakiś sklep to ja poproszę :)

@deviljoanna jak jeszcze nie zalatwilas sprawy to <moderacja> link - looknij . Kiedys jak bylam w sarbinowie wpadlam na stoisko z takimi duperelkami i kupilam jakis tam naszyjnik i dostalam gwarancje na karteczce od takiej blondyny . Po jakims czasie odnalazlam ta karteczke i podobaja mi sie te pierdołki co oni tam maja , wprawdzie nie kupowalam tam jeszcze przez neta , ale ten naszyjnik celebrytke mam do dzis . Jak ci pomoglam to sie ciesze :) pozdraiwam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-07 17:32 przez moderator.

Wooow faktycznie fajna stronka :) dziekuje bardzo, chyba o cos takiego mi chodzi <moderacja> link taki komplet jest fajny tylko ciekawe jak to zdjecie wyjdzie nasze jak oni to w ogole robia ?? Nie wiem czy z symbolicznymi inicjalami albo imionami nie bylaby lepsza opcja, ale naprawde dzieki za stronke bo jest calkiem ciekawa



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-07 17:32 przez moderator.

hej ja znam bardzo fajna stronkę : <moderacja> link
Ja tam kupuje i jstem zachwycona, uwielbiam bizuterie stalowa ale maja tez srebro i złoto. Swoje swiecidełka mam juz ponad rok i nic sie z nimi nie dzieje, nie czernieje nie niszczy sie pomimo codziennego noszenia. Szybka wysylka jak dla mnie super i szczerze polecam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-07 17:32 przez moderator.

Cytat
shwon
Moja biżuteria to jakaś katastrofa, co było złote teraz już jest powiedzmy miedziane. xd Muszę sobie zafundować jakiś nowy wisiorek, naszyjnik, kolczyki, pierścionek, wszystko! Pomocy, może znacie jakieś ciekawe strony z biżuterią, najlepiej "złotą" i tanią. ;D

Zapraszam do mojej szafy, moze cos przypadnie pani do gustu, a jezeli nie to i tak milo mi bedzie miec goscia.

Cytat
pieronica
O sztuczną biżu trzeba dbać, najlepiej choować ją do woreczków takich zapinanych żeby się nie utleniała. Pierścionki i bransoletki można malowac lakierem bezbarwnym żeby nie traciły koloru.

Tak samo kolczyki - jak masz uczulenien a sztuczne to pociągnij bigiel lakierem do paznokci i jak wyschnie zakładaj na uszko :) Możesz też smarować ucho i bigiel kremem - wtedy nic nie powinno się dziać :)

Swietna rada, szczegolnie druga czesc. Nie wiedzialam, ze dzieki temu uczulac nie bedzie. brawo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-30 21:31 przez maksisol.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dodatki na wesele