Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
zambezi
hurtownia KATHERINE duży wybór i niskie ceny niestety trzeba zrobić większe zamówienie(na chyba 100zł), bo to hurtownia;) może namówisz koleżanki czy coś.


również polecam tą hurtownie :) wszystko mam stamtąd :Dpiękne rzeczy za małą kasę :) tylko fakt, trzeba zrobić zamówienie na minimum 100 zł, zawsze możesz z koleżankami zrobić zamówienie grupowe :D

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 2/5

Cześć,

Ja polecam biżuterie ze sklepu Falcone: http://www.falcone.com.pl/

Kupuje tam bardzo często naszyjniki, które uważam, że robione są z gustem.

Zresztą wybór biżuterii jest tam duży - kolczyki, wisiorki itp.

Każdy produkt starannie ręcznie wykonany, polecam.

Ja kupuję mniej biżuterii, ale staram się wybierać dobrą jakościowo. Na cenę też patrzę.Za tą zawieszkę dałam w aparcie 79 zł


Hej wszystkim, ja kieyś znalazłam fajny sklepik internetowy http://www.modatotu.pl - kupuję tam od dawna, ceny super a bżuteria unikalna, wszyscy mi zazdroszczą ;) a co do "złotej" to tam właśnie tego pełno jest...



niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

Mi tam się podoba biżuteria My Way Jewellery, oni mają swój sklep internetowy.

Jak ostatnio zobaczyłam jak tanio można kupić w Primarku tą sztuczną złotą biżuterię to się zdziwiłam. Np kolczyki za 50 pound , naszyjniki za 2 funty a u nas takie za 30 zł.

Mi równiż podoba się biżuteria od My Way...Zdecydowanie noszę biżuterię srebrną bądz złotą a nie sztuczną.Miałam parę drobiazgów ze sztucznej biżu i mi strasznie poczarniały.

Bizuteria sinsa'y farbuje skóre na zielono,wiec tam juz nigdy nie kupie.Najlepiej trzyma sie sztuczna bizuteria z avonu,nie sniedzieje.Szkoda tylko,że nie mają jej więcej i bardziej czegos na topie.

a ja polecam katherine.pl, jakby koś chcial robię zamówienie :)

ja mam kolczyki długie wiszace z housa chyba za 6 zł w kolorze 'złota' i trzymaja się ;p

Ja kupuje na all. Mam parę rzeczy ze srebra i złota i jestem zadowolona a ceny dużo niższe niż u jubilera. Np. komplet swarovskiego kupiłam za 200zł a w Aparcie praktycznie identyczny był za 700zł a mam go już trochę lat i super się trzyma:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

gdzie znajdę tą kurtkę