Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tanią biżuterię kupicie w sklepie internetowym z biżuterią srebrną dla kobiet, np. tanie komplety biżtuetrii srebrnej z rubinem i szafirem znajdziecie na https://www.ankabizuteria.pl/komplety-bizuteriiniezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 4/5

Zobacz śliczną bizuterię na https://meikapearls.pl/ :)

Możesz zobaczyć biżuterię MEIKA :) Kupiłam te kolczyki sztyfty i w ogóle ich nie zdejmuje :)Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-27 13:53 przez MeikaPearls.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 6/5

Kocham wisiorki ogólnie. To według mnie najlepsza biżuteria dla kobiety. Pozwala mocno się wyróżnić. Można zbudować oryginalny styl i chyba do każdej kreacji pasują. Mam kilka kompletów srebrnych wisiorków od https://www.ankabizuteria.pl/wisiorki i żałuję, że wcześniej na ten sklep nie trafiłam, bo jakość jest znacznie wyższa biżuterii od tej, którą brałam z innych źródeł. Już tylko przy nich zostałam szczerze mówiąc.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 6/5

Ja tez tam kupuje a ostatnio to kupiłam sobie na sylwestra ten komplecik https://www.ankabizuteria.pl/naszyjnik-celebrytka-lacuszek-z-koleczkami-pozlacany jest piękny

niezweryfikowana
Posty: 84
Ostrzeżenia: 9/5

A zauważyłyście jak są teraz modne takie bransoletki od Pandory? Mozna kompletować sobie do nich koraliki i dzieki temu mozna stworzyć sobie zupełnie nieszablonową oryginalna bransoletkę.
Ja sama sprawiłam sobie ostatnio jedną z nich, jak na razie mam jedynie sama bransoletkę plus dwa koraliki ale wydaje mi się, ze nie upłynie dużo czasu aż bransoletka zyska nowe ozdóbki.
I przepięknie się prezentuje do praktycznie każdego stroju -zarówno eleganckiego jak i sportowego.

Kiedyś miałam podobną ale z wiszącymi zawieszkami, Pandora jednak wydaje mi się o wiele wygodniejsza, wszystko jest bardziej zbite i wygodniej nosi się ją na ręce (szczególnie jeśli pracujecie przed komputerem -koraliki nie obijają się o klawiaturę).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Które buty wybrać