Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

W Aparcie są przystępne ceny można też trafić na promocje.

niezweryfikowana
Posty: 121
Ostrzeżenia: 8/5

tam jest akurat strasznie drogo i nie wiadomo wlasciwie za co sie placi bo na przyklad jakby wziac dla porownania bizuterie z topsilver pl to jest podobna, jakosciowo wcale nie odstaje, srebro jest proby 925 bardzo wysokiej a ceny sa 3 razy nizsze

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

Zgadzam się w stu procentach, w Aparcie jest droga biżuteria, ale to w większości tych luksusowych butików, czymś mogą zapłacić za reklamę z gwiazdami. Promocje niewiele dają. Osobiście oczywiście wolę, albo własnoręcznie robioną, albo już z mniejszych sklepików, gdzie ceny są dużo przystępniejsze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-20 15:10 przez moderator.

typowa chińszczyzna to może i jest tania, ale nie liczyłabym że to przetrwa dłużej. Mi jakoś nigdy nic w tych chińskich sklepach nie pasowało, bo to jednak widać że chińszczyzna
Ja ostatnio kupiłam kilka bransoletek od koleżanki mojej siostry. Robi je ręcznie i sprzedaje na Małej Fabryczce. Są mega cudneserce serce serce, każda w innym stylu więc pasują mi do dużo rzeczy. Ciągle ktoś mnie pyta skąd mam taką bransoletkę. Nawet ostatnio pani w biedronce na kasie:P Zobacz sobie tam na biżuterię, bo jest ta dużo takich ludzi jak ona i można zamówić

a i ja jeszcze planuję dokupić kolczyki do tych bransoletek, już jestem umówiona na oglądanie to nie wiadomo czy czegoś jeszcze nie powybieram jak wszystko mi sie tak spodoba :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-17 12:04 przez WegAnka007.

Tutaj jest super ,ale raczej używana,a jak nie to oczywiście Apart.

@shwon
Jeśli Twoje złoto jest próby 333,to będzie czarniało,śniedziało,zmieniało kolor i ciemniało.Próba ta jest tańsza,zachęcająca,ale raczej gorsza i dlatego podatna na więcej czynników-jak na przykład reakcje z potem,z różnymi pierwiastkami chemicznymi lub uszkodzenia.Ono ma inny skład.
Każda próba złota może reagować inaczej.
Jak już chcesz kupować,to polecam 585 (58,5% czystego złota w stopie,to jest chyba 14 karatów).
To chyba najpopularniejsza próba i to złoto ciemnieje o wiele rzadziej.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-19 02:30 przez czarownicaao.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

W Aparacie drogo, ale ich biżuteria długo pięknie się prezentuje. Ja bym też postawiła na Sotho - tańsze.

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 6/5

z jubilea pl jest bardzo dobra srebrna bizuteria proby 925 kupowalam sobie kiedys caly komplet taki z ważkami taki jak ze zdjecia jakosciowo jest bardzo dobra i wszystkim sie podoba


Ja kupiłam ostatnio bransoletkę z kamieni naturalnych dla siostry na imieniny w butiku art-Blicharski. Mają ciekawy styl tych swoich świecidełek :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 3/5

Ja polecam biżuterię handmade, często wykonywana jest z rzemyków, naturalnych kamyków i minerałów! (podobno bardzo modne ostatnio, ja zawsze lubiłam je nosić). Ostatnio zamawiam na "Małej Fabryczce" bo jest tam bardzo duży wybór fajnej biżuterii i nie przeszukuje już blogów i ofert.

zweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Zdecydowanie lepiej i taniej kupić od producenta.
Polecam skarbiecsrebra

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 4/5

Tania biżuteria w większości przypadków nie oznacza niczego dobrego, jakość bywa po prostu dość marna. Jeśli ktoś chce kupić srebrne, albo złote bransoletki, zegarki, kolczyki, czy wszelkie inne dodatki, to zrobi lepiej decydując się na zakupy w hurtowni. W Takich miejscach często kupić można biżuterię również w niekoniecznie hurtowych ilościach - jeśli tylko kwota osiągnie daną wartość. Co do biżuterii handmade, to również bardzo mi się ona podoba, szczególnie jeśli wykorzystuje się przy jej tworzeniu właśnie jakieś złote elementy - jak dla mnie super.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-26 17:55 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 4/5

Ja uwielbiam biżuterię ręcznie robioną, którą możemy kupić np. na https://magneskaart.pl/. Fenomenem tej biżuterii jej jej niepowtarzalność.

A ja kupowalam w tym sklepie, bizuteria bardzo ładna, szybka wysyłka, dobre ceny- www.earkadia.pl

Hej, jeśli miałaś złotą, a masz miedzianą - to chyba z założenia kupiłaś biżuterię pozłacaną. W takim wypadku jest duży problem, gdyż to częsty problem. W takiej sytuacji najlepiej kupić srebrną i tym się zadowolić :) lub liczyć że jakość pokrywy będzie na tyle trwała, że wytrzyma długo :). Nie wiem jakie Ciebie interesują, ale zerknij na hematyty
https://www.caviallo.eu/kategoria/damskie-bransoletki-z-kamieni-szlachetnych/bransoletka-z-fasetowanych-zlotych-hematytow
w kolorze złotym / tutaj nie ma problemu z kolorem :).

Najlepiej chyba kupować taką biżuterię za pośrednictwem internetu. Można w taki sposób dość niemało zaoszczędzić. ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Braffiterka na Opolszczyźnie HELP