Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 14 15 -->

[moderacja - nieopłacona reklama]- Bardzo tanio, 100 zł za gram złota dodatkowo bardzo łatwo o 10% zniżkę, bodajże starczy wydać jednorazowo 200zł.
Mają zarówno srebro jak i złoto i co ważniejsze płacimy tylko za gramaturę wyrobu więc ceny dużo niższe niż u jubilerów



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-08 11:57 przez moderator.

tally weil , house , sinsay praktycznie wszędzie ;) jak ma być tanio sun

Aliexpress (jeśli nie przeszkadza Ci długie czekanie na zamówienie).

Ja zamawiam na srebropolu albo kupuję na małych stoiskach, np. na wakacjach, bo zawsze jest tam tańsze srebro.

Hej!
Czy któraś z was robi przypadkiem zamówienie na katherine:)

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

W srebropol.pl,ja robiłam ostatnio zamówienie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-11 14:23 przez Kordzia33.

na stronie crystalove, bizuteria jest sztuczna ale bardzo efektowna

ja polecam violette.pl :) Fajna biżuteria, tania

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 3/5

Dziewczyny nie chcę zakładać innego tematu ale planuje sobie w najblizszym czasie kupić nowy zegarek.Zrobiłam sobie rozpoznanie w sklepach internetowych i podobają mi sie zegarki dwóch marek Certina oraz Tissot. Obie marki są raczej z droższych ale jeśli już mam kupić sobie coś porządnego to niech będzie to zegarek dobrej marki.
Co sądzicie o tym modelu na srebrnej bransolecie ze złotem?




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-21 14:25 przez panuran.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 4/5

Zobacz sobie ofertę tego sklepu: prezenty-zakupy.pl/bizuteria-murano-glass-prezent-pelna-oferta. Moim zdaniem mają bardzo oryginalną biżuterię, dzięki tym kolorom :) Osobiści bardzo mi się podoba!

Jest wiele sklepów z tanią, ładną biżuterią. Sama często taką kupuję i nie narzekam raczej na jej jakość. Oczywiście zdarzają się czasem słabsze rzeczy, ale nigdy nie zawiodłam się np. na sklepie https://www.edibazzar.pl/ Do zakupów w Chinach jakość nie mam cierpliwości :D jak coś kupuję, to chce mieć to szybko :)

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

W H&M można czasem coś dorwać ładnego ;)

Cytat
Mallema
W H&M można czasem coś dorwać ładnego ;)

Ja jednak preferuję sklepy specjalizujące się tylko w biżuterii... Np. świetna sztuczna biżuteria dla kobiet jest tutaj Alice Jo :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-24 16:32 przez NumbersCotter9.

moim zdaniem bezkonkurencyjna firma jest tylko jedna BS JEWELLERY.
Kupuje od nich już chyba 2 lata.. zawsze mega modne wzory, super jakość a do tego cena niższa niż u kogokolwiek.
Piękne pudełko i wiele gratisów często polecam
<moderacja>linki allegro



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-31 18:08 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 4/5

Mnie niestety nie wypada kupować biżuterii dla dziewczyny gdzie indziej niż u jubilera... ale ona sama kupuje chętnie w Parfois - ceny są niskie a jakość raczej dobra. :)

Przy okazji, czy mogę mieć prośbę? Biorę udział w konkursie na super zdjęcie o porsche, do dziś jest głosowanie po którym do finału przechodzi 25 zdjęć, a konkurencja za mną dodała 20 zdjęć i dziwnym trafem wszystkie mają po tyle samo głosów, jeśli wyprzedzą mnie wszystkimi zdjęciami to jest po mnie..

zdjęcie 1
zdjęcie 2

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konkursyyy!!!