Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 2/5

W sklepie online http://www.jubilea.pl/ zaopatruję się w niedrogą i stylową biżuterię z kamieni szlachetnych i półszlachetnych, mają w swojej ofercie nietuzinkowe rzeczy, dlategoo zawsze coś cobie fajnego wyszperam i zamówię u nich :)

Lubię delikatną a zarazem stylową biżuterię dlatego podoba mi sie biżuteria z tej firmy http://www.myway-jewellery.pl/ Mają w swoim asortymencie wyroby ze srebra, srebro pozłacane żółtym złotem i pozłacane różowym złotem. Fajne modne kształty zawieszek umiejscowione w nietypowy sposób na łańcuszku i biżuteria jest niedroga.

Jeżeli potrzebujesz dobre namiary na sklep internetowy ze złotą i srebrną biżuterią to mogę Ci polecić http://lipgold.pl/ Mają przystępne ceny, nawet jak wydaje Ci się, że dużo kosztuje, to zobacz sobie na gramaturę i ile musiałabyś zapłacić za daną ilość złota w innych sklepach. Sama sprawdziłam i kupiłam, stąd mogę z czystym sumieniem polecić. Ja kupiłam sobie taki jak na zdjęciu ;)



a ja kiedyś trafiłam na śliczną biżuterię na Alibabie. Wiadomo, żę to chińska cienizna, ale gatunkowo nie odbiegała od tego, co znajdujemy w popularnych sklepach. Raz już tam zamawiałam pokrowiec na ipada i wszystko było ok, wiec może i na tę biżuterię się skuszę...
A jak tam dużo kupujecie w sieci, to polecam ten artykuł o bezpiecznych zakupach i jak rozpoznać oszusta - moze się przydać na przyszłość :>

Jak chcesz chińską biżuterię to podeślij mi zdjęcia tej którą chcesz i mogę kupić za granicą, na stronach internetowych i w chińskich marketach te jednorazówki mają śmiesznie zawyżone ceny

ja kupuje na granashop.pl jest duzy wybór za małą cene :) polecam!! :)

Śliczny pierścionek AnnaK:)

Duży wybór nowoczesnej biżuterii jest też na My way jewellery teraz mają piękną zimową kolekcję którą można sobie dobrać do typu osobowości.

Jeśli mowa o fajnym sklepie z oryginalną biżuterią nie mogę nie wspomnieć o sklepiku, który ostatnio znalazłam - Galeria Pomysłu - stylowa biżuteria. Bardzo oryginalna biżuteria - przepiękne kolczyki, naszyjniki i bransoletki - srebro, kamienie naturalne, wszystko ręcznie wykonane z niezwykłą precyzją - i co najważniejsze - każdy wyrób jest jedyny w swoim rodzaju - po prostu ekstra. Ceny też całkiem całkiem.

Z całego serca POLECAM jako biżuterię na rok 2014!



zweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Na allegro są tanie. Tutaj np. zegarek kosztuje 20 zł a na allegro po 5 zł.
Trzeba poszukać. Ja jak szłam na wesele to kupiłam tam ładny zestaw biżuterii za 20 zł.

Allegro to podstawa. Jeśli ktoś lubi kamienie to kocham-bizuterie.pl, Ja mam fioła na punkcie geologii, i czasem coś tam sobie ściągne od nich.

Nie dajcie się wrabiać w "tanią" i okazyjną biżuterie! To tak nie działa, złoto/srebro ma stałe ceny i nikt nie sprzeda go poniżej ceny złomu. Jeśli ktoś chce mniej, to znaczy żekupujesz miedz posrebrzaną lub coś w ten deseń. To samo z kamieniami -lepiej kupić tańszy, mniej "szlachetny" niż podróbe diamentów. A niektóre są genialne, choćby "Piasek Pustyni" (to rodzaj kamienia), albo "Noc Kairu". No i wszelkiego rodzaju ametysty (bardzo drogie nie sa)

ja kupuję na allegro głównie ale ostatnio znajoma poleciła mi sprawdzony sklep internetowy krainabizuterii.pl (są również na allegro ale w sklepie mają lepsze ceny) faktycznie ceny atrakcyjne i czas realizacji ekspresowy, można tam wyszukać naprawdę ciekawą biżuterię i niedrogą. Ja zakupiłam u nich piękne złote kolczyki i zawieszkę i jestem bardzo zadowolona z zakupu

Prawdziwe złote (ze złota rozumiem?) - sklepu jubilerskie (polecam jubilerskie internetowe, chociażby na All, jest taniej). Taka na pewno na wartości i jakości nie straci.

Jeżeli chcesz sztuczną biżuterię to niestety po jakimś czasie na pewno straci blask, no ale jest tańsza. Chyba najłatwiej w internecie o takie pierdołki

Ja polecam sklep stacjonarny Centro ;) Ostatnio całkiem sporo ładnych rzeczy znalazłam za 3-6 zł.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

torebki