Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

7 minut temu

dieta organizacja

21 minut temu

przestrzeganie diety

38 minut temu

zalety diety pudełkowej

53 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja mysle,ze wygladalabys ok.Mysle,ze wazne aby wygladac elegancko-to jest podstawa. Jakbys cala wyskoczyla w ubraniach w kolorach niebiesko-zolto-czerwone to wiadomo, ze nie wypada, ale jesli bluzka jest elegancka, zalozysz szpilki i do tego jasniejsze spodnie to bedzie wporzadku!

chabrowe wydawaly mi sie zbyt krzykliwe jaskrawe i rzucajace sie w oczy ale musze sie ubrac w calosc i ocenic. Szarosci i granatów (poza dzinsami) ie posiadam w swojej szafie.

A moze jednak spodnica czarna (tylko ze jest krótka do polowy uda)
Wiec nie wiem co moze byc gorzej odebrane przez ludzi ...wydawalo mi sie z espodnica bo to nogi sa na wierzchu ...do tego jest obcisla

Cytat
sylwcia83
chabrowe wydawaly mi sie zbyt krzykliwe jaskrawe i rzucajace sie w oczy ale musze sie ubrac w calosc i ocenic. Szarosci i granatów (poza dzinsami) ie posiadam w swojej szafie.

A moze jednak spodnica czarna (tylko ze jest krótka do polowy uda)
Wiec nie wiem co moze byc gorzej odebrane przez ludzi ...wydawalo mi sie z espodnica bo to nogi sa na wierzchu ...do tego jest obcisla
To już lepiej spodnie :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

po co ci obcasy na pogrzebie? na pogrzebie cioci 2 laski z dalszej rodziny przyparadowały w obcasach, na platformie, z fryzem... Wyglądały jakby szły na imprezę. Będziesz w kościele i na cmentarzu, ubierz sie wygodnie a nie na wybieg. I nie wierzę, ze nie masz ciemnych spodni

Cytat
uula
Wybacz, ale według mnie nie wypada iśćz jasnych spodniach. Pogrzeb, to pogrzeb, tradycją jest ciemny ubiór. Albo może masz chociaż coś granatowego albo w szarościach? Może warto zainwestować w eleganckie spodnie/małą czarną? To na pewno nie jedyna okazja, kiedy przyda ci się elegancki strój. Swoją drogą, to dziwne, że nie masz niczego stosownego w swojej szafie. W każdym razie - pójdziesz w jasnych spodniach i cały czas będziesz się zastanawiać, czy ktoś z rodziny cię nie ocenia.

Wiesz ja bym z checia zainwestowala gybym takowe na siebie znalazla:)Tak jak pisalam mam problem z kupnem odpowienich spodni dla sibie, wiec tymbardziej nie znajde czegos w ciagu jednego dnia. Kiedys nawet szylam specjalnie eleganckie spodnie czarne w krawcowej ale niestety juz zakonczyly swoja zywotnosć. Małe czarne mam ale nadaja sie bardziej na impreze, wesele niz na pogrzeb - tzn. sa za krotkie, koronkowe albo na ramiaczkach.

Cytat
sylwcia83
Cytat
uula
Wybacz, ale według mnie nie wypada iśćz jasnych spodniach. Pogrzeb, to pogrzeb, tradycją jest ciemny ubiór. Albo może masz chociaż coś granatowego albo w szarościach? Może warto zainwestować w eleganckie spodnie/małą czarną? To na pewno nie jedyna okazja, kiedy przyda ci się elegancki strój. Swoją drogą, to dziwne, że nie masz niczego stosownego w swojej szafie. W każdym razie - pójdziesz w jasnych spodniach i cały czas będziesz się zastanawiać, czy ktoś z rodziny cię nie ocenia.

Wiesz ja bym z checia zainwestowala gybym takowe na siebie znalazla:)Tak jak pisalam mam problem z kupnem odpowienich spodni dla sibie, wiec tymbardziej nie znajde czegos w ciagu jednego dnia. Kiedys nawet szylam specjalnie eleganckie spodnie czarne w krawcowej ale niestety juz zakonczyly swoja zywotnosć. Małe czarne mam ale nadaja sie bardziej na impreze, wesele niz na pogrzeb - tzn. sa za krotkie, koronkowe albo na ramiaczkach.

w takim razie zainwestuj w ciemną spódnicę i problem z głowy...

spodnie odpadaja, to pogrzeb nie rewia mody ! masz w swojej szafie czarne jeansy... czemu ich nie bierzesz? lepiej wygladaly by zniszczone jeansy niz zolte spodnie na POGRZEBIE!

jeśli dobrze sobie ten zestaw wyobrażam to zdecydowanie nie pasuje na pogrzeb, bardziej na jakąś imprezę.

Wg mnie ważne żeby na pogrzebie być ubranym elegancko. Jeśli założysz czarną bluzkę to spodnie możesz założyć jaśniejsze, byle nie w jakiś ostrych kolorach typu czerwień, róż czy ostry żółty. Jeśli to taki kremowy odcień żółtego to wg mnie powinno być ok. Szczególnie latem wydaje mi się że to nie będzie nietaktem.

założyła bym te chabrowe

zależy jaki dokładnie jest ten kolor, bo jeśli kremowy, stonowany to jeszcze ujdzie, natomiast jeśli bardziej żółty to żeby nie był zbyt jaskrawy...
ja wybrałabym chabrowe spodnie

Cytat
nica123
spodnie odpadaja, to pogrzeb nie rewia mody ! masz w swojej szafie czarne jeansy... czemu ich nie bierzesz? lepiej wygladaly by zniszczone jeansy niz zolte spodnie na POGRZEBIE!
Własnie pisałam że problem tkwi w tym ze czarnych nie posiadam nawet zniszczonych, a te żółte nie sa jakas zółcia porazajacą tylko takie jakby kremowe o odcieniu pastelowego żółtego to zupelnie co innego niż żółte. W jeansy ktore wystawiam na szafie niestety nie należa do mnie tylko do siostry a na mnie sa za małe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-01 21:14 przez sylwcia83.

a nie masz ołówkowej spódnicy? albo jakiś bialych czy czarnych spodni? żółte, pastelowe nie będą pasować...
no to trudno musisz znaleźć godzine i coś kupić, jakieś spodnie albo spódnice czarna bo to nie pasuje. właściwie cała powinnaś być na czarno czy granatowo...
zwykłą spódnice możesz kupić za 20 zł w H&M taka materiałową krótka czarną, lepsze to niż żółć.
to pożycz spódnice od znajomej, jak spodnie za krótkie:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-01 21:08 przez truskawka92.

Jakoś nie mogę pojąć, że w XXI wieku w środku Europy dorosła kobieta nie posiada ani jednej spódnicy czy pary spodni, w których będzie się prezentować elegancko i godnie. No Afryka dzika..

Cytat
roksolana83
po co ci obcasy na pogrzebie? na pogrzebie cioci 2 laski z dalszej rodziny przyparadowały w obcasach, na platformie, z fryzem... Wyglądały jakby szły na imprezę. Będziesz w kościele i na cmentarzu, ubierz sie wygodnie a nie na wybieg. I nie wierzę, ze nie masz ciemnych spodni
Obcasy - ponieważ wypadałoby wygladać w miare elegancko, a eleganckie czarne buty jakie posiadam i w jakich chodze sa na obcasach(7 cm żeby nie było ze jakies szpile na platformie). Przeciez nie pojde w japonkach czy trampkach to chyba byloby gorsze niz zalozenie kremowych spodni.
Druga opcja jaka dopuszczam sa balerinki czarne ale niestety zupelnie nie pasuja do tych spodni.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Projekty ciążowe