Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chudzielce jak się ubieracie?

26 lip 2013 - 12:58:50

W czym chude osoby wyglądają fajnie? Nie, nie we wszystkim.

Nie pytam o ubrania na cebulkę, tylko normalne ciuchy, które u chudzielców mogą fajnie podkreślić figurę.
Ja mam np problem z uwydatnieniem bioder. Pomimo, że mam mniej więcej te 60-90, to bioder u mnie nie widać. Jak nałożę bardzo obcisłą bluzkę to jakoś wyglądam, ale przy czymś luźniejszym już jest źle... ;/
Noszę głównie obcisłe rurki, wiem, że powinnam pewnie bryczesy jakieś itp ale na razie się nie dorobiłam takich portek ;]
Dodam, że jestem wysoka, to taki trochę patyczak ze mnie.

Może powrzucamy jakieś fajne stylizacje, podzielimy się poradami? ;]

Chudzielce jak się ubieracie?

26 lip 2013 - 13:01:09

ja waze wieecej i mi dobrze tym,:D

chude prawie we wszystim wygladaja ok

zweryfikowana
Posty: 1.574
Ostrzeżenia: 1/5

Chudzielce jak się ubieracie?

26 lip 2013 - 13:02:19

normalnie, jak ludzie jak normalny czlowiek sie ubieram, nie musze sie przejmowac ze cos nie bedzie pasowac i uwydaczniac jakies faldy tluszczu wazne zeby nie wisialo

Chudzielce jak się ubieracie?

26 lip 2013 - 13:03:07

ja mam rozmiar 32/34 i zazdroszczę osobą w większych-standardowych rozmiarkach. na nich jest najwięcej fajnych, modnych rzeczy. na mnie ciężko znaleźć

Chudzielce jak się ubieracie?

26 lip 2013 - 13:07:48

Cytat
sarciaaaa2
ja mam rozmiar 32/34 i zazdroszczę osobą w większych-standardowych rozmiarkach. na nich jest najwięcej fajnych, modnych rzeczy. na mnie ciężko znaleźć
znam ten ból a najgorzej jest z butami 35 :/ ja tenisówki kupuje w 5-10-15 :D
co do ubioru to normalnie , nie wiem no t-shirt i rurki

Chudzielce jak się ubieracie?

26 lip 2013 - 13:08:52

buty to nie tragedia, dużo jest sklepów w których są 35

Chudzielce jak się ubieracie?

26 lip 2013 - 13:10:53

skoro twierdzisz ze nie masz bioder to wszelkie baskinki sa dla ciebie !!!!!!!!!!

Chudzielce jak się ubieracie?

26 lip 2013 - 13:11:49

Cytat
sarciaaaa2
buty to nie tragedia, dużo jest sklepów w których są 35
no , ale to zalezy od gustu. szpilki , bootki , kozaczki damskie wcale mnie nie interesują :P

Chudzielce jak się ubieracie?

26 lip 2013 - 13:15:05

adidasy, tenisówki, balerinki też są :)
najgorsze jest to, że nie da znaleźć się kozaków ze szczupłą cholewą ;/
i kurtki czy płaszcze zimowe zaczynają sie od rozm 34, które na mnie są zwyczajnie za duze ;s

Chudzielce jak się ubieracie?

26 lip 2013 - 13:19:26

Cytat
myszkins
Cytat
sarciaaaa2
ja mam rozmiar 32/34 i zazdroszczę osobą w większych-standardowych rozmiarkach. na nich jest najwięcej fajnych, modnych rzeczy. na mnie ciężko znaleźć
znam ten ból a najgorzej jest z butami 35 :/ ja tenisówki kupuje w 5-10-15 :D
co do ubioru to normalnie , nie wiem no t-shirt i rurki


mam to samo ciuchy 32/34 a buty 35

Chudzielce jak się ubieracie?

26 lip 2013 - 13:20:17

ja większość ciuchów mam albo z dziecięcych stoisk albo przerabianych u krawcowej,no trudno...tez mam xxs-xs tylko 163cm więc smigam w koturnach(bo takie mi najwygodniejsze) kocham oversizy,bandage spódniczki,szorty nie lubie za obcisłych bluzek bo eksponują żebra np.,a z sukienek to lekko rozkloszowane z odcięciem pod biustem najlepiej na mnie wyglądają,marzy mi się baskinka ale nie wiem gdzie dorwać rozm32

Chudzielce jak się ubieracie?

26 lip 2013 - 13:22:11

ja miałam na sprzedaż fajną sukienkę z baskinką, albo bluzkę bez ramiączek. popatrz w tally weijl tam jest rozm 32
u mnei najgorzej jest znaleźć fajne obcisłe spodnie, zawsze wiszą w udach , albo wszelkie sukienki w pasie za szerokie :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-26 13:25 przez sarciaaaa2.

Chudzielce jak się ubieracie?

26 lip 2013 - 13:26:06

Przecież dziewczyny tutaj wrzucają tyle stylizacji ze szczupłymi dziewczynami..wystarczy poszukać w necie.

Chudzielce jak się ubieracie?

26 lip 2013 - 13:26:54

Cytat
agata74
skoro twierdzisz ze nie masz bioder to wszelkie baskinki sa dla ciebie !!!!!!!!!!
Mam biodra, ale ich nie widać ;/ baskinki zdecydowanie nie są dla mnie. O nie.


Chciałam poruszyć wątek dziewcząt z niedowagą, a nie takich co są w sam raz.
Nikt oczywiście nie zrozumiał. Niektóre chude dziewczyny super wyglądają w niektórych ciuchach, ale niektóre ubrania robią z nich niefajne kościotrupy.

Chudzielce jak się ubieracie?

26 lip 2013 - 13:29:32

Jako chudzielec z szerokimi ramionami nie wygladam we wszystkim dobrze.
Staram sie o to, by wygladac proporcjonalnie ( szerokie ramiona, waskie biodra). No i trzymam sie zasady - dopasowany dol, luzna gora i odwrotnie ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Złoto na szafie