Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TRIUMPH bielizna

22 cze 2013 - 19:44:53

Drogie dziewczyny,

czy posiadacie bieliznę marki TRIUMPH, a może inwestujecie w inne marki?
Jeśli tak to jakie konkretnie?
Ja osobiście od dawna jestem wierna tej jednej marce, aczkolwiek
nie ukrywam, że w sklepach stacjonarnych biustonosz może osiągnąć bajońskie sumy (około 200 zł),
dlatego od dawna poszukiwałam dojścia do outletowej bielizny TRIUMPH'a - jest ona oryginalna,
ma jedynie częściowo wycięte przez producenta logo marki, przy czym ceny są nawet 5krotnie niższe.
Czy według Was kwota 35-45 zł za oryginalny nowy biustonosz TRIUMPH z ubiegłej bądź bieżącej kolekcji
jest wygórowana czy całkiem w porządku?
Kupując outlet musiałabym zainwestować w cały pakiet, około 100 sztuk, połowę odejmuję dla mnie i moich przyjaciółek/koleżanek, z tym że co ja zrobię z resztą? Myślicie, że byłoby jakiekolwiek zainteresowanie bielizną w takiej cenie na szafie czy ewentualnie innym poratlu ogłoszeniowym?

Liczę na Wasze wypowiedzi, z góry dziękuję za każdą opinię :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-22 20:08 przez againwithoutyou.

TRIUMPH bielizna

22 cze 2013 - 19:47:25

ja weszłam ostatnio do triumpha i wyszłam jeszcze szybciej. Ani jednego stanika w moim rozmiarze.

TRIUMPH bielizna

22 cze 2013 - 19:47:31

ja do metki nie przywiazuje uwagi,tym bardziej że z 10 biustonoszy lubie tylko jeden

TRIUMPH bielizna

22 cze 2013 - 19:48:51

jak najbardziej w porządku :)

TRIUMPH bielizna

22 cze 2013 - 19:49:23

Cytat
nicolenkaa
ja weszłam ostatnio do triumpha i wyszłam jeszcze szybciej. Ani jednego stanika w moim rozmiarze.

w outletach TRIUMPHA przeważają rozmiary od 75 B w górę

TRIUMPH bielizna

22 cze 2013 - 19:50:05

Cytat
againwithoutyou
Cytat
nicolenkaa
ja weszłam ostatnio do triumpha i wyszłam jeszcze szybciej. Ani jednego stanika w moim rozmiarze.

w outletach TRIUMPHA przeważają rozmiary od 75 B w górę

no to rzeczywiście jest się czym pochwalić, daj spokój.

TRIUMPH bielizna

22 cze 2013 - 19:50:16

no taka cena w porównaniu do tej w sklepie jest bardzo przystępna ;) po co przepłacać? ;D

TRIUMPH bielizna

22 cze 2013 - 19:50:32

mam stanik z tej firmy i jestem z niego bardzo zadowolona, 35 zł to jest bardzo niewielka suma jak za bieliznę tej klasy :)

TRIUMPH bielizna

22 cze 2013 - 19:52:06

nie przywiązuję wagi do metki, ale triumph ma bardzo wysoką jakość. Mam bikini z tej firmy, niby zwykłe wiązane na szyi i plecach, ale biust wygląda w nim jak z fotki na modelce, mimo,że nie mam jakiegoś okazałego. 35 zł to cena całkiem ok, jak za tak dobry stanik.

TRIUMPH bielizna

22 cze 2013 - 19:52:47

Z Trumpha jak najbardziej w porządku :)

TRIUMPH bielizna

22 cze 2013 - 19:56:14

Cytat
nicolenkaa
Cytat
againwithoutyou
Cytat
nicolenkaa
ja weszłam ostatnio do triumpha i wyszłam jeszcze szybciej. Ani jednego stanika w moim rozmiarze.

w outletach TRIUMPHA przeważają rozmiary od 75 B w górę

no to rzeczywiście jest się czym pochwalić, daj spokój.

?

TRIUMPH bielizna

22 cze 2013 - 19:57:42

Cytat
7medeis
Cytat
nicolenkaa
Cytat
againwithoutyou
Cytat
nicolenkaa
ja weszłam ostatnio do triumpha i wyszłam jeszcze szybciej. Ani jednego stanika w moim rozmiarze.

w outletach TRIUMPHA przeważają rozmiary od 75 B w górę

no to rzeczywiście jest się czym pochwalić, daj spokój.

?

obwód 75 to sobie mogę na szyję założyć. A ja właśnie w tymże fantastycznym sklepie nie znalazłam żadnego mniejszego a i nawet ekspedientka była wielce zdziwiona, że mniejszego szukam niż 70.

TRIUMPH bielizna

22 cze 2013 - 19:58:28

Kupując outlet musiałabym zainwestować w cały pakiet, około 100 sztuk, połowę odejmuję dla mnie i moich przyjaciółek/koleżanek, z tym że co ja zrobię z resztą? Myślicie, że byłoby jakiekolwiek zainteresowanie bielizną w takiej cenie na szafie czy ewentualnie innym poratlu ogłoszeniowym?

TRIUMPH bielizna

22 cze 2013 - 20:01:07

Cytat
nicolenkaa

obwód 75 to sobie mogę na szyję założyć. A ja właśnie w tymże fantastycznym sklepie nie znalazłam żadnego mniejszego a i nawet ekspedientka była wielce zdziwiona, że mniejszego szukam niż 70.

Nie wiem, zabrzmiało jakbyś chciała kogoś obrazić.
Triumph się szczyci swoimi brafitterkami, nie wiem jak w innych sklepach, ale ten który mam w okolicy lubi zatrudniać studentki na 2 m-ce, wywalać je na zbity dziób i szukać kolejnej naiwnej sierotki.
Więc śmiem wątpić w te fachowe porady, a co za tym idzie, ich bieliznę też sobie odpuszczam.

Cytat
emo_pamela
Ja kupuje tylko w Esotiq. Nie jest tam najtańsza bielizna, ale ceny są chyba niższe niż w Triumph. A dla stałych klientów mają fajne zniżki. No i bielizna jest bardzo dobra jakościowo.

Mam jeden egzemplarz z tego sklepu, najwygodniejszy na świecie i leży jak ulał, ale jakość, mimo odpowiedniego prania.... Masakra.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-22 20:03 przez 7medeis.

TRIUMPH bielizna

22 cze 2013 - 20:01:52

Ja kupuje tylko w Esotiq. Nie jest tam najtańsza bielizna, ale ceny są chyba niższe niż w Triumph. A dla stałych klientów mają fajne zniżki. No i bielizna jest bardzo dobra jakościowo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zestawy - prośba o ocenę