Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wczoraj przyszły do mnie moje nowe conversy, ale zastanawiam się,czy to aby nie są podróbki?
Martwi mnie lekko przechylony napis "all star" z tyłu buta, ale słyszałam, że to się zdarza w oryginałach.
I R pod gwiazdką o niczym nie świadczy, bo nawet na stronie conversów są te z "R" :)
Co myślicie?



A kogo to interesuje, czy firmowe czy podróbki? Chyba nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy wydają wiecej niż 50 zł za trampki tylko po to, żeby ''szpanować'' jakimś logo. I nie, jakość również nie jest lepsza, bo mam pełno znajomych którzy wydawali pełno kasy na te buty i zawsze się po kilku miesiącach odklejały, tak jak zwykłe trampki.

Jeśli chodzi o te, nie dostrzegam żadnej różnicy miedzy nimi a Deichmannowymi, więc strzeliłabym że to podróbka. Nic z tym już i tak nie zrobisz, więc trudno. Życie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-15 16:58 przez ludziorka.

Spokojnie :D
autorko, przytoczylas argumenty ze to jednak oryginal ;P

Jak dla mnie to podróbka literki na humie z tyłu sa zbyt rozwleczone.

mam wątpliwości xd

mam wątpliwości... gdzie to kupiłaś i ile za to dałaś?

Nie wyglądają jak oryginalne , przykro mi :(

a ile dałas za nie?

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
ludziorka
A kogo to interesuje, czy firmowe czy podróbki? Chyba nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy wydają wiecej niż 50 zł za trampki tylko po to, żeby ''szpanować'' jakimś logo. I nie, jakość również nie jest lepsza, bo mam pełno znajomych którzy wydawali pełno kasy na te buty i zawsze się po kilku miesiącach odklejały, tak jak zwykłe trampki.

Jeśli chodzi o te, nie dostrzegam żadnej różnicy miedzy nimi a Deichmannowymi, więc strzeliłabym że to podróbka. Nic z tym już i tak nie zrobisz, więc trudno. Życie.
no to ci wytłumaczę., może wreszcie zrozumiesz. Oryginalne conversy są mięciutkie, są dobrej jakości... MAm 3 pary, najstarsze mają 7 lat. Zwykłe trampki wyrzucałam po sezonie. Po 3 parze przestałam kupować - nie warto. Lepiej dać więcej za oryginalne conversy i mieć je na lata. To nie szpan, to jakość i wygoda. Lubię swoje nóżki imęczyć je w takich deptakach wiecej nie zamierzam


Jeśli chodzi o buty ze zdjeć, to wyglądają ok. All star mam we wszystkich 3 parach, dwie kupowane były w sklepie, trzecia przez net, ale też z zaufanej strony
Najłatwiej sprawdzić czy podeszwa w środku jest miękka i "sprężynuje". No i wkładka ma być profilowana i pod wkładką wyczuwalna taka guma



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-15 20:08 przez slodzonamysza.

więc ten znaczek R oznacza , że buty są robione na licencję , czyli wyglądają niemal identycznie. różnica jest taka , że mogą być wykonane z mniejszą dokładnością. idzie to zauważyć porównując dopiero z oryginalnymi conversami ;)

a ma to znaczenie ?? wazne zeby dobrze sie nosily i były wytrzymałe

spoko ro r nic nie znaczy o podróbkach

Napis na wkładce powinien być granatowy a nie czarny, litery na gumie z tyłu są zbyt rozwleczone. Przykro mi, to podróbki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

letnie wyprzedaże