Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Vans białe czy czarne doradźcie

19 maj 2013 - 15:34:45

Proszę o opinie posiadaczki vansów, ale nie tylko
Chcę kupić porządniejsze trampki, bo wiem, że będę w nich chodzić całe lato prawie codziennie, więc zależy mi na większej wytrzymałości niż te za 20-30 zł (w moim wypadku takie wytrzymują one tylko 2-3 tygodnie)
Nie mam sklepu w okolicy więc chcę zamówić z allegro i teraz pytanie, białe czy czarne? czarne widziałam na żywo, białych nie, ale białe wydają mi się delikatniejsze, z drugiej strony pewnie szybciej się pobrudzą i zniszczą..
Doradźcie proszę! Jeśli macie w tych kolorach, napiszcie swoje wrażenia

Dziewczyny, czym dokładnie różni się era od authentic? Era ma dużo grubszą podeszwę? Chyba muszę jednak je przymierzyć w sklepie..




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-19 20:52 przez Miika.

Vans białe czy czarne doradźcie

19 maj 2013 - 15:35:57

białe ładniejsze, takie bym wybrała ;)

Vans białe czy czarne doradźcie

19 maj 2013 - 15:37:37

skoro chcesz w nich codziennie chodzić polecałabym czarne, białe szybko się brudzą (naprawdę szybko) :)

Vans białe czy czarne doradźcie

19 maj 2013 - 15:38:18

nie lubie tych butów ale jak już to białe

Vans białe czy czarne doradźcie

19 maj 2013 - 15:38:24

białę łądniejsze, ale jeżeli chcesz przelatać w nich całe lato to czarne
:) białe po 3 dniach będą brudne i będzie trzeba je prać, więc praktyczniejsze są czarne jak na wakacje :)

Vans białe czy czarne doradźcie

19 maj 2013 - 15:39:47

Cytat
Ewe23231
skoro chcesz w nich codziennie chodzić polecałabym czarne, białe szybko się brudzą (naprawdę szybko) :)

te moje tanie białe trampki się aż tak nie brudziły, co po czyszczeniu robiły się żółte zacieki i buty do wyrzucenia, pewnie wyciekał klej albo nie wiem co;)

Vans białe czy czarne doradźcie

19 maj 2013 - 15:41:18

tak jak dziewczyny piszą, białe ładniejsze, ale do codziennego użytku nie będą praktyczne, bo szybko się będą brudzić

Vans białe czy czarne doradźcie

19 maj 2013 - 15:41:34

Ja mam czarne i jak w nich chodzę jak jest ciepło to strasznie się nagrzewają ;p, no ale fakt nie brudzą się aż tak szybko. Białe to raczej na wyjście tak od czasu do czasu niż na codzienne bieganie w wakacje :)

Vans białe czy czarne doradźcie

19 maj 2013 - 15:41:40

Vansy są okropnej jakości miałam z 2 pary a chodziłam po ok 7 miesięcy zatem nie są warte nawet 100 zł poza tym wiele opinii jest takich o vansach polecam za to convesry mam ich wiele par a niektóre z nich nawet mają po 3 lata i sa w mega dobrym stanie.

zweryfikowana
Posty: 263
Ostrzeżenia: 1/5

Vans białe czy czarne doradźcie

19 maj 2013 - 15:41:47

super obie pary ;)

Vans białe czy czarne doradźcie

19 maj 2013 - 15:42:57

Jakie to brzydkie.

Vans białe czy czarne doradźcie

19 maj 2013 - 15:47:05

całkiem niedawno kupilam biale conversy , wyglądają super !
ale po każdym wyjściu czyszcze je ..:<

Vans białe czy czarne doradźcie

19 maj 2013 - 15:48:09

Ja mam białe, wysokie vansy, a'la conversy i są super - mam je 2 rok, nie porozklejały się mimo częstego mycia, nie skurczyły, klej wyciekł chyba tylko raz, jak długo zostawiłam je do namoczenia, jednak nie było to mocno widoczne. Na lato tylko i wyłącznie brałabym jasne buty - ostatnio wyszłam w grafitowych trampkach i po 5minutach były już nagrzane. Fakt, jasne trzeba myć dosyć często, jednak zależnie od tego gdzie chodzisz - jeżeli po ulicach, to wystarczy je zostawić chwilkę w wodzie, przejechać mydłem i dodać odrobine wybielacza, a wyglądają jak nowe, natomiast w wypadku pól, kamieni, łąk, dróżek wiejskich, to szkoda butów i pieniędzy.

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

Vans białe czy czarne doradźcie

19 maj 2013 - 15:49:23

ja mam vansy już 2 lata chodzę w nich ciągle, no w super stanie nie są, mają juz parę dziurek z boku ale jeszcze daleko im do całkiem znoszonych także polecam, tylko nie kupuj tych na cienkiej podeszwie jak te białe na fotce

a co do koloru to bierz czarne ;) fajne są tez te całe czarne (że guma też czarna)

Vans białe czy czarne doradźcie

19 maj 2013 - 15:49:41

a ma któraś z Was białe? czy szybko zrobiły się brudne?
moja koleżanka ma czarne i wydają mi się takie "ciężkie" na nodze

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Który kolor?