Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->
niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

ciuchy na brzuchy

07 maj 2013 - 10:25:31

gdzie kupujecie ciążowe ciuszki? Obeszłam 3 największe galerie w KRakowie i nic. Albo strasznie drogie eleganckie, na które nie jestem jeszcze aż tak staro-elegancka, albo potworne. W h&m dział mama jest strasznie biedny i w dodatku drogi. NA razie kupiłam dżinsowe legginsy i wyprułam gumki w pasie, ale co dalej? możecie polecić jakieś sklepy/marki?

ciuchy na brzuchy

07 maj 2013 - 10:30:05

Ja nie kupowałam żadnych ciążowych ciuchów,chodzę cały czas w tym co przed ciążą.
Mimo,że jestem w 9 miesiącu mam mały brzuch i spokojnie się we wszystko mieszczę:)
Zakładam głównie legginsy i jakąś koszulę czy troszkę luźniejszą tunikę:)

W pierwszej ciąży jedynym "specjalnym" ciuchem były rurki z H&M (dałam za nie ponad 200zł,niestety),ale kupiłam dlatego,że to była zima i legginsy raczej odpadały.
Teraz w sieciówkach jest wiele koszul odcinanych pod biustem,tunik,także myślę,że nie trzeba zaopatrywać się w specjalnych sklepach:)

ciuchy na brzuchy

07 maj 2013 - 10:31:33

Ja nie kupiłam nic ciążowego:) Jestem w 7miesiącu i do niedawna mieściłam się w jeansy, a teraz już mnie cisną.
Kupiłam sobie legginsy i tregginsy, bo tak mi wygodnie, a na górę ubieram tuniki. Na zimniejsze dni luźniejsze sweterki, albo kurteczki i ich po prostu nie zapinam.

niezweryfikowana
Posty: 1.046
Ostrzeżenia: 1/5

ciuchy na brzuchy

07 maj 2013 - 10:34:22

Ja jestem ogolnie zalamana ciazowa modą... Wszystko jak dla kobitek po 40, nikt nie zwraca chyba uwagi na to ze w ciazy sa tez 20 latki... Szukajac sukienki dla ciezarnej na wesele o malo sie nie zalamalam przez dane mi propozycje, dlatego zostalam przy normalnych ciuszkach o rozmiar lub dwa wiekszych:)

ciuchy na brzuchy

07 maj 2013 - 10:35:34

ja tez nie kupowalam typowych ubran ciazowych, jedynie tez jeansy z pasem gumowym w H&m koszt ponad 200 zl( po ciazy poszly mi pieknie na allegro za 140 zl.), reszta to leginsy zwykle plus szersze tuniki oversize, ktore i tak lubie:)

sweterki, w 1 ciazy chodzilam zima,ale w kurtke sie miescilam caly czas, bo byla taka szersza w brzuszku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-07 10:36 przez Rapujaca_Ciotka.

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

ciuchy na brzuchy

07 maj 2013 - 10:49:19

mój problem polega na tym, że legginsów nie cierpię. nie znoszę po prostu. Szukałam spodenek na ciążę - nic. Jakieś przeobszerne okropieństwa. A brzuch rośnie i temperatura nazewnątrz też... masakra :(

Taka nisza na rynku.. gdyby się pojawiła jakaś sensowna marka dla przyszłych mam, zbierałaby krocie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-07 10:49 przez slodzonamysza.

ciuchy na brzuchy

07 maj 2013 - 10:59:12

przeciez ciaza to okres przejsciowy mysle ze warto kupowac na portalach bo czesto po ciazy cialko sie zmienia i niekoniecznie tez chce sie wykorzystac te ciuszkiw pozniejszym okresie wiec zazwyczaj sie ich pozbywa oddajac znajomym w tym stanie lub sprzedajac na portalach

ciuchy na brzuchy

07 maj 2013 - 11:02:27

A ja ciuszki ciążowe muszę kupować, bo brzuszek urósł mi dość znacznie (całe szczęście tylko brzuszek:) ).
Spodnie kupiłam w H&M w cenach 40-80 zł a nie było to w okresie wyprzedaży (czarne rurki za 80, czerwone za 40), do tego obkupiłam się w necie: nowe jeansy z H&M za 50 zł z wysyłką. Jestem bardzo zadowolona ze spodni, bo o ile przed ciążą miałam problemy z zakupem rurek (taka figura) o tyle te ciążowe leżą naprawdę super.
Bluzeczki kupuje głównie przez internet, wybieram takie które z wysyłką kosztują max 25 zł (na ogół mniej), żeby mi nie było szkoda jakby nie pasowały:) Też udało mi się kupić kilka fajnych ciuszków.

A poza tym marki ciążowe są: niektóre mają nawet bardzo ładne ciuszki, niestety większość jest po prostu droga, albo bardzo droga. A biorąc pod uwagę, że te ciuszki będziemy nosić parę miesięcy większości dziewczyn szkoda na nie kasy. Dlatego warto szukać ubrań używanych w necie albo SH.

ciuchy na brzuchy

07 maj 2013 - 11:06:53

ano na all jest masa ciuchów ale ogólnie nie miałam ani jednego ciążowego ciucha

ciuchy na brzuchy

07 maj 2013 - 11:09:14

Ja też nie nosiłam ciążowych ubrań... Miałam co prawda mały brzuch, więc na spokojnie mieściłam się w zwykłe bluzki i tuniki. Do tego legginsy, a później jak było już bardzo ciepło (bo rodziłam w lipcu) to nosiłam zwykłe spodenki, z takiego rozciągliwego materiału. ;d Kupiłam sobie spodnie ciążowe z H&M na początku ciąży, ale założyłam je może 3 razy. ;d później sprzedałam na tablicy za prawie taką samą cenę. ;d

ciuchy na brzuchy

07 maj 2013 - 11:10:20

Cytat
slodzonamysza
mój problem polega na tym, że legginsów nie cierpię. nie znoszę po prostu. Szukałam spodenek na ciążę - nic. Jakieś przeobszerne okropieństwa. A brzuch rośnie i temperatura nazewnątrz też... masakra :(

Taka nisza na rynku.. gdyby się pojawiła jakaś sensowna marka dla przyszłych mam, zbierałaby krocie.

ja żeby nie przepłacać w handmach i innych tego typu sklepach kupowałam po protu 2 rozmiary większe ciuchy. i wiadomo, ze potem można takie sprzedać, bo lepiej zejdą niż ciążowe ciuchy.
może warto pójść w tym kierunku?
poza tym chętnie bym Ci wysłała moje ciuch z czasów ciąży ale mam większość zimowo-przedwiosennych :)
a z takich typowo ciążowych ciuchów to mam 3 pary spodni z gumką i jedne dzinsy takie pod brzuch.
jakbyś coś chciała to daj znać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-07 11:13 przez kiciek1985.

ciuchy na brzuchy

07 maj 2013 - 11:11:43

ja mam dwie pary spodni z h&m - przede wszystkim warto zarejestrować się na ich stronie i zapisać do newslettera, bo dają 25% rabatu :)
kupiłam jedne szare rurki, które kosztowały 129,90 a zapłaciłam niecałe 100zł, i drugie czarne rurki, które kosztowały 79.90 a zapłaciłam koło 50. Ja jestem zadowolona z tych spodni.

ciuchy na brzuchy

07 maj 2013 - 11:17:20

kupiłam sobie ze dwie pary spodni no name ze ściagaczem u góry (po porodzie nosiłam jeszcze przez pare tygodni), poza tym nosiłam biodrówki, bluzki kopertowe, czyli to samo, co przed. Nawet nie musiałam kupować większych.

ciuchy na brzuchy

07 maj 2013 - 11:20:16

Cytat
slodzonamysza
mój problem polega na tym, że legginsów nie cierpię. nie znoszę po prostu. Szukałam spodenek na ciążę - nic. Jakieś przeobszerne okropieństwa. A brzuch rośnie i temperatura nazewnątrz też... masakra :(

Taka nisza na rynku.. gdyby się pojawiła jakaś sensowna marka dla przyszłych mam, zbierałaby krocie.

To chyba nie trafilaś do tej pory na jakieś świetne :) śmiesza mnie te legginsy, przez które witać majtasy pannom... Ja jakieś 6 lat temu kupiłam sobie w SH za 4 zł z New Looka i do tej pory niezniszczone ;)

ciuchy na brzuchy

07 maj 2013 - 11:21:18

Ja tez nie nosilam,drogie to,ze hoho.Kupowalam wieksze np rozmiar 40 i wcisnelam sie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyprzedaże w H&M