Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

Projektowanie/ Produkcja odzieży

23 mar 2013 - 23:04:18

Hej dziewczyny-:)
Od dluższego czasu zastanawiam się nad produkcją odzieży w rozmiarach 34-44.Odziez między innymi elegancka ale również funkcjonalna na codzien. Teraz wszedzie
sie widzi dziewczyny w identycznnych ciuszkach, pójdzie się do sklepu wszędzie to samo.Mam juz kilka fajnych projektow.Kapital jaki mam
na ta chwile to 50tys. Moje pytanie do Was czy ktoras z Was prowadzi taka dzialalnosc moze ktos ze znajomych?
Odrazu zaznaczam ciuszki ktore by byly projektowane zostaly by sprzedane w moim sklepie.A moze ktoras zna dobra zaufana krawcowa z Wroclawia i okolic?-:)
Czekam na wasze opinie

Projektowanie/ Produkcja odzieży

24 mar 2013 - 10:59:10

niestety nie orientuję się, ale jakby ktoś w końcu w 98% trafił w moje gusta to byłabym wdzięczna :D
dobry pomysł, ale licz się z mega krytyką.... niesteety;/

Projektowanie/ Produkcja odzieży

24 mar 2013 - 11:03:10

przeprowadź rozmowę kwalifikacyjną albo daj ogłoszenie do urzędu pracy ;)

zweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

Projektowanie/ Produkcja odzieży

24 mar 2013 - 19:25:49

Cytat
MalaaaaMi
niestety nie orientuję się, ale jakby ktoś w końcu w 98% trafił w moje gusta to byłabym wdzięczna :D
dobry pomysł, ale licz się z mega krytyką.... niesteety;/


Tak MalaaaaMi wiem że z krytyką również będę musiała się liczyć

Projektowanie/ Produkcja odzieży

24 mar 2013 - 19:33:36

no tylko pewnie ciuchy Twojego projektu kosztowały by troszkę, bo jako, że to nie masówka to i wytworzenie będzie droższe, więc licz się z tym, że ciężko będzie o amatorów drogich ciuchów wątpliwej marki...

Projektowanie/ Produkcja odzieży

24 mar 2013 - 19:37:19

Cytat
folmanowa
no tylko pewnie ciuchy Twojego projektu kosztowały by troszkę, bo jako, że to nie masówka to i wytworzenie będzie droższe, więc licz się z tym, że ciężko będzie o amatorów drogich ciuchów wątpliwej marki...

Dokładnie.

Projektowanie/ Produkcja odzieży

24 mar 2013 - 19:42:42

Cytat
folmanowa
no tylko pewnie ciuchy Twojego projektu kosztowały by troszkę, bo jako, że to nie masówka to i wytworzenie będzie droższe, więc licz się z tym, że ciężko będzie o amatorów drogich ciuchów wątpliwej marki...

sedno.

Projektowanie/ Produkcja odzieży

24 mar 2013 - 19:42:59

Mogę powiedzieć tyle, że na ten moment na rynku inwestycja w projektowanie nie jest jakoś mega opłacalna, pod warunkiem, że są to typowe ubrania. Jak masz naprawdę świetne pomysły, które się sprzedadzą i kapitał to tylko gratulować ewentualnego sukcesu.
Jednak prawda jest taka, że projektowanie to nie tylko pomysł, dobry projektant ma ogromną wiedzę, niezwykła wyobraźnie, wrażliwość i talent, sam potrafi szyć(bo kontroluje i poprawia niekiedy krawców), ponadto jest bizmesmenem i zna się na reklamie, promocji, potrafi dobierać sobie współpracowników i szacować najbliższe posunięcia swojej firmy.
Druga sprawa to umiejetność wykonania wykrojów i skalowania rozmiarów. Zwykła krawcowa nie ma o tym zielonego pojęcia, bo korzysta a szablonów. Musiałbys mieć świetnego krojczego, do tego zaufanego, by odzworował idealnie twój projekt w rzeczywistości i zadbał o to, by modele ładnie się układały nie tylko na manekinie, ale tez na klientach. a to już sztuka. Kosztowna(krojczy bardzo dużo sobie liczy od projektu)
Nie chcę cię zniechecać, ale jedynie ostrzec przed ewentualnymi przykrościami. Najtaniej jest w Łodzi(krawce, a raczej zlecenie kolekcji zakładowi krawieckiemu, krojczy, materiały)
Życzę powodzenia!:)

zweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

Projektowanie/ Produkcja odzieży

24 mar 2013 - 22:53:24

Dziewczyny a co chcialybyscie zobaczyc na rynku(jakies pomysly)?
Folmanowa no nie masowka ale tez nie pojedyczne egzemplarze dajmy na to 20/30szt z jednego modelu.
Jakis czas temu dalam ogloszenie na necie o zleceniu wyprodukowania odziezy mojego projektu odezwala sie jedna duza firma ktora dziala na obszarze calej Polski przyjmuja zlecenia szycia odziezy od malych,duzych jak i zaczynajacych firm.Przyjmuja zlecenia osobiscie ale rowniez przez meila,skeypa itp,wysyla sie swoj projekt oni go realizuja pozniej wysylaja do klienta ciuch i ustalaja czy cos poprawic itp.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

six zegarek ważne prośba