Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

sklep detailingowy

13 minut temu

kosmetyki samochodowe

58 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:53:04

rzeczy do domu bardzo fajne, ale ciuchy bardzo słabe jakościowo. poza tym u mnie w pepco już od dłuższego czasu strasznie marnie z ciuszkami damskimi...

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:53:19

jakość słaba, ale są bardzo ładne rzeczy dla małych dzieci na przykład ;p i tak pierdoły do domu przydatne;p jako studentka bywałam często

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:59:51

W pepco ubrania nie zawsze są dobre jakościowo. Natomiast jeśli chodzi o ubrania dziecięce to naprawdę polecam. Biżuteria i rzeczy do domu faktycznie bardzo się opłacają :)

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 12:00:11

nie wiem co tu się tak jarać Pepco :). U mnie jest od dawna, sklep jak sklep, coś na podobę "Wszystko po 5 zł". Kupuję tam czasem zabawki, gry, kredki, książeczki, czasami coś do domu i ubranka dla córci. Ubranka są dobrej jakości, zabawki jak wszędzie. Co do ciuchów dla siebie, to można znaleźć rzeczy z Atmosphere... osobiście kupują tam tylko majtki, bo są śliczne i raz mi się futrzana kamizelka spodobała, ale jej nie kupiłam.
Szczerze, to trochę mnie bawi kupowanie np na urodziny lub święta czyjemuś dziecku rzeczy w pepco. Na takie okazje można się bardziej postarać i wejść choć do 5.10.15., gdzie ciuszki jednak są lepsze i ładniejsze.

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 12:02:11

Ja kupiłam 5 par baletek na wiosnę ;) Jak się jedne rozpadną to będę miała drugie :)
Pepco jest fajne jak są promocje ;)

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 12:04:35

kupiłam kilka razy dla chrześniaka...wiadomo mały kilka razy założy i wyrośnie.... znaczy sie skończy sie żywot urań ze względu na jakość... sobie nie kupuję ciuchów,ale do domu sporo rzeczy :)

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 12:04:46

ja np. kupilam w pepco taki sweterek :) i jakie bylo moje zdziwienie gdy taki samiusienki trafilam w H&M za 2 razy tyle! poza tym kupilam ostatnio śliczną miętową blueczkę! niektore rzeczy naprawde super, no i artykuly do domu :) ja tam lubie Pepco :D



zweryfikowana
Posty: 1.065
Ostrzeżenia: 1/5

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 12:08:08

ja kupuję, idzie znaleźć fajne rzeczy ze niską cenę . Warto zwrócić uwagę na jakość, bo nie których nie ma co kupować.

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 12:11:17

KUPUJE - ale trzeba trafić na dobrą dostawe - jeśli chodzi o ciuchy dziecięce niektóre są naprawde bardzo przyzwoita i dobre gatunkowo....ale czasem trafia się kiepski sort i jakość mocno spada. Natomiast jeśli chodzi o jakieś artykuły domowe i kuchenne to jak najbardziej polecam. świeczki, świeczuszki, koce, narzuty, pudełka ,naczynia itp. są ok.☺

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 12:12:03

Byłam tam kilka razy, ceny bardzo niskie, ale jakoś masakryczna, nic tam jeszcze nie kupiłam. Choć jakieś szklanki czy coś bardzo mi się podobają.

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 12:12:06

Ubrań tam nie kupuję,ale czasami zdarzy się coś do domu-pudełka, ramki, świeczki i inne takie oraz czasami biżuterię,ostatnio kupiłam świetne kolczyki za 1.50zł :P
Raz się skusiłam na sweter,ale po 1 praniu wyglądał strasznie.

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 12:14:33

są tam świetne rzeczy do domu i najczęściej bardzo tanie ;)

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 13:18:11

Cytat
Dzoenn19
ja np. kupilam w pepco taki sweterek :) i jakie bylo moje zdziwienie gdy taki samiusienki trafilam w H&M za 2 razy tyle! poza tym kupilam ostatnio śliczną miętową blueczkę! niektore rzeczy naprawde super, no i artykuly do domu :) ja tam lubie Pepco :D

Sweterek z Hm w Pepco ?Zazdroszczę , zwłaszcza , że taki śliczny >3

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 13:20:23

Cytat
ciastozowocami
jakość słaba, ale są bardzo ładne rzeczy dla małych dzieci na przykład ;p i tak pierdoły do domu przydatne;p jako studentka bywałam często

własnie ostatnio byłam po raz pierwszy i kupiłam synowi na wiosne fajną kurtkę za 39 zł. jak na 1 sezon to super.

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 13:27:04

Mi się spodobały baletki , które ponoć są nawet spoko :)
Jedna dziewczyna pisała też o neonowych trampeczkach :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Taniochy nie chcemy