Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

uwaga

10 lut 2013 - 21:34:05

witam mam pytanie gdzie moge zgłosic sie do administratora ? bo na policje tez na pewno pojde ponieważ zostałam oszukana w dość perfidny sposób! Miałam na sprzedaż włosy naturalne kręcone clip nigdy nie zakładane ciemny brąz podchodzący pod czerń,Dziewczyna bardzo chciała sie wymienic a ja akurat znalazłam u niej fajna parke wiec sie zgodziłam.. dziewczyna miała mi ja wysłac w ten dzien co ja jej . ja oczywiscie tak zrobiłam wysłałam jej jak najszybciej zeby miała na wtorek tak jak prosila! Parki nie ma i nie ma po pewnym czasie dziewczyna pisze ze mi jej nie wysle bo JEJ mama jej powiedziała że to syntetyki dodam ze posiadam (DOWOD ZAKUPU POTWIERDZAJACY TO IZ SA TA WLOSY NATURALNE)! Dziewczyna włosy zniszczyła z tego co mi napisała i mowi ze moze mi odesłac zniszczone włosy! ktorych nie sprzedam bo przeciesz nie sprzedam znioszczonychj! i 150zl w plecy!!!!! Jutro wybieram sie do adwokata po poradę prawną i potem prawdopodobnie na policje ale musze tez zgłosic sprawe do administratora. Gdzie i jak moge to zrobic?

uwaga

10 lut 2013 - 21:38:51

http://szafa.pl/spor-nowy.html prosze bardzo opisz wszystko,podaj nick tej panny i czekaj na decyzję a i ja poprosze nick tej co cię tak perfidnie naciągnęła.

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

uwaga

10 lut 2013 - 21:38:53

150 zł to za mało żeby coś z tym zrobić, bo to będzie się kwalifikować jako czy no niskiej szkodliwości. wiele osób zostało oszukanych i niewiele coś zdziałało

uwaga

10 lut 2013 - 21:41:34

Niech Ci odda kase. Ja bym ją szukała na jakiś portalach i pisała do rodziny i znajomych do skutku. Jakaś małolata to pewnie jest

uwaga

10 lut 2013 - 21:43:52

A ja bym chyba wsiadła w pociąg i się przejechałam do takiej osoby. Zadzwoniłabym do drzwi i poprosiła o zwrot pieniędzy. Ciekawe jaką miałaby minę. Nie ma co liczyć na pomoc policji. Moją sąsiadkę oszukano na 10tys zł. Mają nade oszusta i nic z tym nie robią.

uwaga

10 lut 2013 - 21:43:54

dokładnie!małolata,juz jej mamusia powiedziała i córeczka nie wyśle, śmiech na sali normalnie.

uwaga

10 lut 2013 - 21:44:24

wow ale bezczelna

uwaga

10 lut 2013 - 21:45:26

Cytat
biska_mala
150 zł to za mało żeby coś z tym zrobić, bo to będzie się kwalifikować jako czy no niskiej szkodliwości. wiele osób zostało oszukanych i niewiele coś zdziałało
BZDURA, to jest oszustwo ,wyludzenie...

To jest oszustwo internetowe, zniszczenie mienia, kradziez, itd... Wystarczy isc na policje, do adwokata nie trzeba.

uwaga

10 lut 2013 - 21:46:37

Postrasz ją policją, jeśli jest głupią gówniarą to szybciutko się wystraszy.

zweryfikowana
Posty: 1.650
Ostrzeżenia: 1/5

uwaga

10 lut 2013 - 21:47:50

Cytat
biska_mala
150 zł to za mało żeby coś z tym zrobić, bo to będzie się kwalifikować jako czy no niskiej szkodliwości. wiele osób zostało oszukanych i niewiele coś zdziałało

Zależy jak podejdziesz do sprawy. Ja zostałam oszukana na 75zł byłam stanowcza nie dałam się zbyć i pieniądze do mnie wróciły a dziewczyna pisała mi po 10 wiadomości dziennie żebym wycofała sprawę.

uwaga

10 lut 2013 - 21:47:54

wiem własnie i nie wiem co mam teraz zrobic z tym bo 150zl to jest sporo nawet nie chodzi o te pieniadze bo to miała byc wymiana ale ciekawe czemu mi kurtki nie wysłała.. teraz ma jeszcze do mnie pretensje ze wystawiłam jej negatywny komentarz. .

uwaga

10 lut 2013 - 21:47:54

masz jej dane, daleko od Ciebie mieszka? najlepiej by było zapukać do jej drzwi z policją...

uwaga

10 lut 2013 - 21:48:01

Cytat
biska_mala
150 zł to za mało żeby coś z tym zrobić, bo to będzie się kwalifikować jako czy no niskiej szkodliwości. wiele osób zostało oszukanych i niewiele coś zdziałało


BZDURA!!!




Zostałam kilka razy oszukana na wymianach, były to rzeczy za 50 czy 100zł i bez problemu dzięki policji odzyskałam swoje rzeczy.

Nikt na policji mnie nie wyśmiał, przyjęli mnie normalnie, spisali zeznania i sprawnie zadziałali.



Autorko wątku - śmiało ruszaj na policję.

uwaga

10 lut 2013 - 21:48:28

Może postrasz ja najpierw , napisze że na policje pójdziesz jak nie odda Ci pieniędzy . Może tak coś zdziałasz , bo wiadomo jaka policja w naszym kraju .

uwaga

10 lut 2013 - 21:53:15

dziewczyna teraz juz mowi ze jak jej wysle potwierdzenie to mi wysle kurtke tylko zebym wycofała komentarz.. lepiej poczekac az przysle kutrke czy juz wycofac ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Conversy