Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

30 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bielizna

01 lut 2013 - 15:57:54

Piękna bielizna choć ukryta sprawia, że kobieta czuję się bardziej atrakcyjna, zmysłowa i pewna siebie. Dlatego zachęcam wszystkie kobietki do zakupu takiej bielizny, która sprawi, że one samą poczują się jak boginie, a faceci oszaleją na ich punkcie

Bielizna

01 lut 2013 - 16:04:07

stringi, figi, bokserki. bawełniane, koronkowe :)

Bielizna

01 lut 2013 - 16:08:47

Cytat
anjuchaprim
bez szwów przez środek

To przede wszystkim. Raz kupiłam ładne majtki i miały taki szew. Był przykryty od środka warstwą materiału, ale i tak gryzł niemiłosiernie :p Masakra.

Bielizna

01 lut 2013 - 16:15:08

Cytat
BeAwesome
Cytat
gala-gradiva
Ja jak ostatnio patrzę na ceny bielizny to mi słabo. Ostatnio w H&M - stanik 45, majtki 40. No kuuu.... Litości.
45zł za stanik to dużo?

Za stanik, który jakością nie odbiega od tych rynkowych- bardzo dużo.

Ja noszę stringi, bokserki wszystko co podleci:p

Bielizna

01 lut 2013 - 17:00:15

Jeśli chodzi o bieliznę na co dzień to wybieram raczej takiej bardziej wygodne komplety, czyli zabudowany bawełniany biustonosz i figi, natomiast na wieczór ( z ukochanym) stawiam na zmysłowe gorsety i body:)

Bielizna

01 lut 2013 - 17:04:57

Nienawidzę stringów,najbardziej lubię figi ale jakieś ładne :))

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

Bielizna

01 lut 2013 - 17:06:40

w kolejności od ulubionych to stringi, bokserki i figi.

Bielizna

01 lut 2013 - 17:07:45

Cytat
anullla001
Ja kupuje bielizne w Intimissimi. Mam sporo koronkowych - najczesciej sa to braziliany (jeszcze nie stringi, ale juz nie figi). Najczesciej jednak nosze te bezszwowe. Bardzo wygodne i nie odznaczaja sie pod ubraniem, a dla ciala to sama przyjemnosc, bo nic nie obciskaja, jakby ich nie bylo :)


Dzięki Ci :D zawsze chciałam wiedzieć jak ten fason się nazywa :D

Bielizna

01 lut 2013 - 17:08:51

mi się nigdy żadna bielizna nie wpija :P może nosisz za małe ???

Bielizna

01 lut 2013 - 17:09:37

ja noszę tylko i wyłacznie stringi, dla mnie są najwygodniejsze, nie odznaczają się. Kupuję w H&M albo Primarku.

Bielizna

01 lut 2013 - 18:19:20

Cytat
MajkaaaxDxD
Cytat
BeAwesome
Cytat
gala-gradiva
Ja jak ostatnio patrzę na ceny bielizny to mi słabo. Ostatnio w H&M - stanik 45, majtki 40. No kuuu.... Litości.
45zł za stanik to dużo?

Za stanik, który jakością nie odbiega od tych rynkowych- bardzo dużo.

Ja noszę stringi, bokserki wszystko co podleci:p

ja sobie chwalę bieliznę h&m, mam wszystkie biustonosze z tej marki i noszę je latami, nic mi się nie rozciąga i nie deformuje. Kiedyś jak nosiłam te rynkowe - czyli 5 lat temu ostatnio - to po pół roku noszenia i do kosza bo nie nadawały się już do niczego. H&M-owskie są o wiele lepsze.

co do tematu, przeważnie noszę figi lub bokserki na zmianę. Nienawidzę tych z samych koronek...gdyż wbijają mi się...wiadomo gdzie. Może trafiłam na feralne modele.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-01 18:20 przez aneczkafn.

Bielizna

01 lut 2013 - 18:27:51

striiingi :D

Bielizna

01 lut 2013 - 18:37:57

Chodziłam wcześniej tylko w stringach ale przeżuciłam się 3 lata temu na figi jak kumpela pracowała w sklepie z bielizną to majtki miałam po 5zł:D

ostatnio ubrałam stringi i nabawiałam się infekcji więc podziękuje ,najlepiej bawełniane figi :)
Kupuję równie raz w h&m a raz w cubusie czy w intimissimi ooo ostatnio byłam w atlantiku i śliczne tam majteczki mieli :) na przecenie :)

Bielizna

28 lis 2022 - 09:38:28

Bieliznę bawełnianą łączą z elastanem w https://www.sklep-biustonosze.pl, więc dobrze się nosi i po ubraniu dopasowuje do sylwetki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dziewczyny z poznania - pilne