Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie kupić ładne sukienki

13 sty 2018 - 09:54:32

A ja od siebie zaproszę tutaj ---> Butik Vittoria na facebooku. Tylko wysokiej jakości sukienki od polskich producentów :)

Gdzie kupić ładne sukienki

14 sty 2018 - 22:17:28

Ja znalazłam taki sklep i jestem zadowolona wyspakobiet.com.pl:)

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie kupić ładne sukienki

12 mar 2018 - 14:22:15

Ja często kupuje na stronie ylook <moderacja-link> Mają fajne ciuszki, dobrej jakości od polskich producentów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-14 13:23 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 1.071
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie kupić ładne sukienki

24 lis 2018 - 13:01:24

Jak dla mnie to Lou ma cudowne sukienki, widziałam też na Cosmosmoda całkiem fajne :)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie kupić ładne sukienki

30 lis 2018 - 18:39:01

Czasem można znaleźć coś w sklepach typu New Yorker, Berska, ale ja ogólnie zazwyczaj zamawiam z neta. Ostatnio zamawiałam z tego sklepu: <moderacja>. Mają dość duży wybór i dość niskie ceny. Z alieexpress nie polecam zamawiać, bo zazwyczaj sukienki przychodzą zupełnie inne, znacznie gorzej wyglądające. Można czasem znaleźć coś na allegro, ale trzeba ostrożnie wybierać sprzedawców.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-12-01 17:11 przez moderator.

Gdzie kupić ładne sukienki

10 gru 2018 - 20:54:42

Ja uwielbiam sukienki z mohito.
A z takich internetowych sklepów to beksashop ma przepiękne spódnice :)

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 7/5

Gdzie kupić ładne sukienki

21 sty 2019 - 12:56:16

Niezwykle eleganckie suknie wieczorowe moim zdaniem https://www.lejdi.pl/index.php?szukaj=luna&d=szukaj&szukaj_opis=1. Uwielbiam koronki, rozcięcia, a akurat taki styl mi najbardziej podpasował. Zobacz też, jakie ciekawe kolory masz do dyspozycji. Do każdego typu urody można dopasować, co jest wręcz ogromną zaletą.

Gdzie kupić ładne sukienki

12 lut 2019 - 16:42:25

Najlepsze kreacje jakie widziałam osobiście to w salonie Sherri Hill w Krakowie. Jakość wykonania bardzo dobra, sukienki są wręcz perfekcyjne. Z racji że chodzę sporo na przyjęcia firmowe, to przypasowały mi sukienki balowe z tego sklepu. Napisałam jego nazwę, więc możecie sobie go łatwo wygooglować. Jeśli znacie jakieś miejsce z takim pieknymi sukienkami to chętnie skorzystam.

niezweryfikowana
Posty: 118
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić ładne sukienki

12 lut 2019 - 19:59:10

W Zalando. Można zwrócić po imprezie

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

Gdzie kupić ładne sukienki

28 lut 2019 - 11:16:46

No właśnie sama mam wielki problem z kupieniem odpowiedniej sukienki.Doradzicie gdzie można kupić sukienkę na taka figurę?

Bardzo wąska talia
Chuda góra
Oraz spora pupa oraz grube uda.....

Mam duży problem bo w przypadku większości sukienek jakie widziałam jest zbyt wąsko w talii.

Gdzie kupić ładne sukienki

18 lip 2019 - 08:02:52

super sukienki ma butik Milagro Store - www.milagro-store.pl :) obserwuj fb i insta, nieraz fajne kody rabatowe można złapać na darmową dostawę i nie tylko

aa i zwroty mają za free więc nie ma ryzyka, nie będzie pasowała sukienka to możesz zwrócić i tyle :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-18 08:04 przez envee.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie kupić ładne sukienki

16 wrz 2019 - 09:16:12

Możecie zobaczyć sobie ofertę w sklepie https://www.lejdi.pl/. Wydaje mi się, że całkiem fajnie się prezentuje, tych różnych produktów w sprzedaży jest sporo więc pewnie każdy coś dla siebie będzie w stanie wybrać. Z mojej strony mogę powiedzieć, że odzież jest na dobrym poziomie.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie kupić ładne sukienki

09 paź 2019 - 08:43:06

Sprawdź ofertę sukienek dostępną w sklepie https://stylija.pl/. Chwalą się właśnie tym, że mają takie klasyczne modele i dlatego dla starszych pań można coś wybrać. Ogólnie w sprzedaży dużo propozycji więc faktycznie możliwe, że wybierzesz coś sensownego.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie kupić ładne sukienki

10 gru 2019 - 10:27:48

Bardzo ładne sukienki mają na e-sukienki

Gdzie kupić ładne sukienki

27 gru 2019 - 00:28:44

Dla mnie przykładem dobrego sklepu z mnóstwem sukienek w dobrych, sprawdzających się wzorach jest sklep Sukienki.pl To tam wybrałam właśnie sukienkę na sylwestrowy bal . Uwielbiam sukienki z nierównym dołem o odkrytymi ramionami.


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Adidas SUPERSTAR