Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie kupić ładne sukienki

12 maj 2017 - 18:02:52

Bardzo ładne te sukienki. Uwielbiam takie kroje sukienek, które nie są zbyt obcisłe i rozszerzają się u dołu. Można w ten sposób ukryć pewne mankamenty figury i wyglądać niezwykle kobieco. Dlatego bardzo lubię sukienki trapezowe które są również niezwykle eleganckie i stylowe. Na stornie Domodi jest dużo takich sukienek i najbardziej podobają mi się takie jak ta na zdjęciu:


Gdzie kupić ładne sukienki

17 maj 2017 - 14:40:03

w tych wszystkich sieciówkach jedna sukienka podobna do drugiej, jak komuś zależy na oryginalności, to nie ma szans :/ z reguły wymaga to ode mnie oszczędności, ale jak już musze kupić jakąs sukienkę, to wybieram jakieś markowe butiki. Fakt, ceny nie są najniższe, no ale idzie za tym jakość. i na outletach mają fajne przeceny. Ostatni zakup:



niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić ładne sukienki

19 maj 2017 - 15:40:41

Takie proste dobrej jakosci sukienki sa calkiem spoko. Do tego jakies fajne sandalki, torebka i stylizacja gotowa. Przynajmniej nie trzeba sie przejmowac tym czy wszystko do siebie pasuje ;)

zweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić ładne sukienki

19 maj 2017 - 16:41:20

www.polskikonkret.pl jak ktoś ceni sobie właśnie oryginalność ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-19 16:41 przez grecka.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić ładne sukienki

22 maj 2017 - 14:06:15

też wolę stawiać na jakość a nie ilość. Mam mało ciuchów ale raczej wszystkie z dobrych sklepów. A sukienka bardzo spoko. Ten dekolt mi się podoba. Lubię własnie takie proste ale charakterystyczne detale

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie kupić ładne sukienki

23 maj 2017 - 09:30:08

Ta czarna sukienka nie za bardzo mi się podoba, nie wiem, czy dobrze by wyglądała na szczupłych osobach. Też jestem za tym, by kupować raczej lepszej jakości ubrania. W przypadku sukienek, to ja raczej nie kupuję w sieciówkach, bo zwyczajnie nie lubię chodzić w tym samym, co większość kobiet na ulicach. Właśnie dlatego zamawiam online. Dzięki stronie Allani odkryłam na przykład markę Mosquito, która ma świetne sukienki. Zobaczcie chociażby na ten model: <moderacja-link> - podoba Wam się? Jak wybierzecie po marce, to możecie zobaczyć pozostałe. Bardzo kobiece!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-14 13:24 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie kupić ładne sukienki

27 maj 2017 - 15:58:25

ja sobie zamówiłam śliczną sukienkę do pracy tutaj kochane <moderacja-link> Super sklep, mają taki wybór sukienek, ale i bluzki, tuniki, dodatki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-14 13:24 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić ładne sukienki

28 maj 2017 - 17:10:34

poszukaj on line, tam sa sukienki w kazdym rozmiarze i w kazdym fasonie. ja uwielbiam shopping on line bo zawsze trafiam na same perełki.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie kupić ładne sukienki

14 cze 2017 - 21:28:36

Witam!
Zobacz sklep www.rozmiar32.pl
Rozmiary 32-40 na wzrost 152-170.
Polecam! :-)

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 10/5

Gdzie kupić ładne sukienki

06 lip 2017 - 09:00:02

Najlepszy polski sklep internetowy to <moderacja-link> Jest tam wiele przeróżnych fasonów w wielu dostępnych kolorach i przede wszystkim od najmniejszego do największego rozmiaru. Polecam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-14 13:25 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 6/5

Gdzie kupić ładne sukienki

06 wrz 2017 - 15:15:42

Faktycznie, rozmiar XS to czasami ciężka sprawa. Jakiś czas temu sama taki nosiłam i było kiepsko z kupowaniem ubrań. Kupowałam wtedy ciuchy na www.cosmosmoda.pl Zawsze znajdywałam tam potrzebny ciuch na daną okazję. Także moge śmiało polecić :)

Gdzie kupić ładne sukienki

08 gru 2017 - 11:45:17

Cytat
miki789
Oszalałam na punkcie jednej sukienki ostatnio ze sklepu Lejdi (ten model http://www.lejdi.pl/p8922,zielona-dluga-suknia-wieczorowa-z-kwiatami-3d-zielone-dlugie-sukienki-wieczorowe.html). Nawet jakbym miała w niej po domu tylko chodzić to chcę ją mieć :) Jak wam się podoba?

Kupowałam u nich sukienkę na wesele przyjaciółki, na którym byłam świadkową. Na żywo była jeszcze piękniejsza niż na zdjęciu. Kilka osób ją nawet skomplementowało w czasie wesela :)

Gdzie kupić ładne sukienki

12 sty 2018 - 10:34:26

Ja polecam sklep 1000sukienek.pl. Zamawiałam u nich sukienki na sylwestra i wesele - rewelacja. Pięknie odszyte, super się w nich czuje i są bardzo oryginalne. Żadna inna dziewczyna na imprezie nie miała takiej samej, pewnie dlatego, że od polskich producentów. W każdym razie polecam, darmowa przesyłka i towar w 3dni.

Gdzie kupić ładne sukienki

12 sty 2018 - 11:01:00

Msm sprawdzony sklep/butik w którym Panie naprawdę potrafią świetnie dobrać krój i rozmiar do figury, typu urody i okazji. prezentują kilka sukienek które wg nich są odpowiednie i mierzymy. Jeśli coś jest nie tak OD RAZU, NA MIEJSCU( o ile nie ma kolejki) krawcowa robi przeróbki. Człowiek czuje się naprawdę ,,zaopiekowany'' przez sprzedawcę a nie jak w sieciówce :) a ceny wbrew pozorom nie są aż tak kosmiczne

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić ładne sukienki

12 sty 2018 - 13:07:37

mosquito

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wypada tak iść na wesele?