Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Sklep internetowy

22 minut temu

Biznes

26 minut temu

tabernakula sklep

45 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie kupić ładne sukienki

12 maj 2017 - 18:02:52

Bardzo ładne te sukienki. Uwielbiam takie kroje sukienek, które nie są zbyt obcisłe i rozszerzają się u dołu. Można w ten sposób ukryć pewne mankamenty figury i wyglądać niezwykle kobieco. Dlatego bardzo lubię sukienki trapezowe które są również niezwykle eleganckie i stylowe. Na stornie Domodi jest dużo takich sukienek i najbardziej podobają mi się takie jak ta na zdjęciu:


Gdzie kupić ładne sukienki

17 maj 2017 - 14:40:03

w tych wszystkich sieciówkach jedna sukienka podobna do drugiej, jak komuś zależy na oryginalności, to nie ma szans :/ z reguły wymaga to ode mnie oszczędności, ale jak już musze kupić jakąs sukienkę, to wybieram jakieś markowe butiki. Fakt, ceny nie są najniższe, no ale idzie za tym jakość. i na outletach mają fajne przeceny. Ostatni zakup:



niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić ładne sukienki

19 maj 2017 - 15:40:41

Takie proste dobrej jakosci sukienki sa calkiem spoko. Do tego jakies fajne sandalki, torebka i stylizacja gotowa. Przynajmniej nie trzeba sie przejmowac tym czy wszystko do siebie pasuje ;)

zweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić ładne sukienki

19 maj 2017 - 16:41:20

www.polskikonkret.pl jak ktoś ceni sobie właśnie oryginalność ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-19 16:41 przez grecka.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić ładne sukienki

22 maj 2017 - 14:06:15

też wolę stawiać na jakość a nie ilość. Mam mało ciuchów ale raczej wszystkie z dobrych sklepów. A sukienka bardzo spoko. Ten dekolt mi się podoba. Lubię własnie takie proste ale charakterystyczne detale

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie kupić ładne sukienki

23 maj 2017 - 09:30:08

Ta czarna sukienka nie za bardzo mi się podoba, nie wiem, czy dobrze by wyglądała na szczupłych osobach. Też jestem za tym, by kupować raczej lepszej jakości ubrania. W przypadku sukienek, to ja raczej nie kupuję w sieciówkach, bo zwyczajnie nie lubię chodzić w tym samym, co większość kobiet na ulicach. Właśnie dlatego zamawiam online. Dzięki stronie Allani odkryłam na przykład markę Mosquito, która ma świetne sukienki. Zobaczcie chociażby na ten model: <moderacja-link> - podoba Wam się? Jak wybierzecie po marce, to możecie zobaczyć pozostałe. Bardzo kobiece!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-14 13:24 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie kupić ładne sukienki

27 maj 2017 - 15:58:25

ja sobie zamówiłam śliczną sukienkę do pracy tutaj kochane <moderacja-link> Super sklep, mają taki wybór sukienek, ale i bluzki, tuniki, dodatki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-14 13:24 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić ładne sukienki

28 maj 2017 - 17:10:34

poszukaj on line, tam sa sukienki w kazdym rozmiarze i w kazdym fasonie. ja uwielbiam shopping on line bo zawsze trafiam na same perełki.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie kupić ładne sukienki

14 cze 2017 - 21:28:36

Witam!
Zobacz sklep www.rozmiar32.pl
Rozmiary 32-40 na wzrost 152-170.
Polecam! :-)

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 10/5

Gdzie kupić ładne sukienki

06 lip 2017 - 09:00:02

Najlepszy polski sklep internetowy to <moderacja-link> Jest tam wiele przeróżnych fasonów w wielu dostępnych kolorach i przede wszystkim od najmniejszego do największego rozmiaru. Polecam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-14 13:25 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 6/5

Gdzie kupić ładne sukienki

06 wrz 2017 - 15:15:42

Faktycznie, rozmiar XS to czasami ciężka sprawa. Jakiś czas temu sama taki nosiłam i było kiepsko z kupowaniem ubrań. Kupowałam wtedy ciuchy na www.cosmosmoda.pl Zawsze znajdywałam tam potrzebny ciuch na daną okazję. Także moge śmiało polecić :)

Gdzie kupić ładne sukienki

08 gru 2017 - 11:45:17

Cytat
miki789
Oszalałam na punkcie jednej sukienki ostatnio ze sklepu Lejdi (ten model http://www.lejdi.pl/p8922,zielona-dluga-suknia-wieczorowa-z-kwiatami-3d-zielone-dlugie-sukienki-wieczorowe.html). Nawet jakbym miała w niej po domu tylko chodzić to chcę ją mieć :) Jak wam się podoba?

Kupowałam u nich sukienkę na wesele przyjaciółki, na którym byłam świadkową. Na żywo była jeszcze piękniejsza niż na zdjęciu. Kilka osób ją nawet skomplementowało w czasie wesela :)

Gdzie kupić ładne sukienki

12 sty 2018 - 10:34:26

Ja polecam sklep 1000sukienek.pl. Zamawiałam u nich sukienki na sylwestra i wesele - rewelacja. Pięknie odszyte, super się w nich czuje i są bardzo oryginalne. Żadna inna dziewczyna na imprezie nie miała takiej samej, pewnie dlatego, że od polskich producentów. W każdym razie polecam, darmowa przesyłka i towar w 3dni.

Gdzie kupić ładne sukienki

12 sty 2018 - 11:01:00

Msm sprawdzony sklep/butik w którym Panie naprawdę potrafią świetnie dobrać krój i rozmiar do figury, typu urody i okazji. prezentują kilka sukienek które wg nich są odpowiednie i mierzymy. Jeśli coś jest nie tak OD RAZU, NA MIEJSCU( o ile nie ma kolejki) krawcowa robi przeróbki. Człowiek czuje się naprawdę ,,zaopiekowany'' przez sprzedawcę a nie jak w sieciówce :) a ceny wbrew pozorom nie są aż tak kosmiczne

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić ładne sukienki

12 sty 2018 - 13:07:37

mosquito

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wypada tak iść na wesele?