Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->
zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

sklepy internetowe

16 lut 2017 - 20:56:38

teraz sa coraz modniejsze, ja nie lubie spacerow po galerii, wole zamowic i ewentualnie zwrócić, bo przeciez tez z tym problemow nie robią.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 4/5

sklepy internetowe

09 mar 2017 - 15:20:10

na denleyu jest duży wybór. ale zazwyczaj łączę denleya z markami premium typu klein czy wrangler

sklepy internetowe

09 mar 2017 - 15:29:19

Ja mam na Fb zapraszam :) Link bezposredni na moim profilu szafy :)

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

sklepy internetowe

23 mar 2017 - 20:40:19

U mnie różnie bywa, najczęściej zamawiam w sklepie Naia, bo mają genialne ubrania a ceny bardzo przystępne :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

sklepy internetowe

24 mar 2017 - 16:12:44

Jest mega dużo ciekawych sklepów internetowych zależy też co chcesz kupić:)
jeśli chodzi o ciuchy to polecam Ci H&M (www2.hm.com/pl_pl), buty/torebki (markoweobuwie.com, ogólnie najlepiej jest szukać rzeczy w sieciówkach :)
Np.house,carry,bershka itp. :D

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

sklepy internetowe

24 mar 2017 - 18:11:54

ja to ostatnio kupiłam smartfona przez internet, tylko zanim to zrobiłam to oczywiście, użyłam porównywarki :)
<moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-20 17:05 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 6/5

sklepy internetowe

11 kwi 2017 - 15:40:48

Drogie Panie, jak po prezent dla facetów to zdecydowanie zapraszamy do nas :) Atrakcyjne ceny, szeroki wybór produktów. Specjalizujemy się w modzie męskiej i wiemy o niej dosłownie WSZYSTKO !:) A całe zakupy odbywają się w prosty i przyjemny sposób nie wychodząc z domu.
Znajdziecie nas tutaj <moderacja-spam>
Wpadajcie, a jeżeli macie jakieś pytania – to śmiało, odpowiemy na każde! :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-20 17:06 przez moderator.

sklepy internetowe

11 kwi 2017 - 15:48:11

Answer, Asos, Showroom, River Island to chyba główne miejsca w których kupuję w sieci :)

sklepy internetowe

12 kwi 2017 - 11:58:45

ooo a ja chciałam odpisać, że ombre, ale już sami na górze napisali :D polecam. Mąż systematycznie u nich kupuje i we dwójkę jesteśmy zadowoleni. Ja to wolę w galerii, pójść, zmierzyć - wiadomo kobieta :d ale faceci to inna bajka

sklepy internetowe

30 maj 2017 - 10:25:28

Jak nie wiadomo co chce kupić to znaczy, że szuka czego zapragnie ;)
Ja często kupuję w sieci z takich sklepów, żebym w razie złego wyboru mogła je szybko zwrócić, np. do sklepów stacjonarnych czyli np. house, reserved, sinsay (tylko kobiety ;) ), w H&M często mają darmowe dostawy i zdarza się skorzystać.
Mój facet kupuje najczęściej w H&M i MUUNO - ale wiadomo jak to oni, jak się coś podoba to już jest prawie kupione, a już jak to leży na ciele to drugorzędna sprawa :P

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

sklepy internetowe

01 cze 2017 - 22:52:13

Macie jakieś sprawdzone sklepy zoologiczne?

sklepy internetowe

03 lis 2017 - 09:36:32

Ja wiekszosc ubran kupuje w necie. najczesciej allegro ale ostatnio zaczelam szukac butikow internetowych. kurtke kupilam na www.kessi.pl buty kupuje w sklepach stacjonarnych poniewaz but musi byc wygodny i wole nie ryzykowac.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

sklepy internetowe

02 sty 2018 - 21:55:14

Najlepsze jest to, co robi moja znajoma. Zamawia tylko swetry/bluzy. I to w jednym sklepie (który ofertę ma bardzo różnorodną). Zachwala ten sklep pod niebiosa i już z 4 osoba się nacięła kupując tam z jej polecenia ale coś innego niż sweter/bluzę :D i nikt nie czai, że w jednym miejscu wybrany towar owszem może być świetny ale cała reszta bublami. Zawsze jakiś sklep się w czymś specjalizuje, to samo z siebie oznacza, że ta grupa będzie najlepsza. I nic w tym złego.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 5/5

sklepy internetowe

03 sty 2018 - 14:59:58

Ja ostatnio cały czas korzystam z jednego sklepu internetowego. Mają pokaźny asortyment oraz niskie ceny i łatwo znaleźć coś dla siebie. Więc śmiało mogę polecić zoio.pl teraz już robię zakupy na wiosnę wybieram bluzę bo okazyjna cena i duży wybór https://zoio.pl/odziez-damska/bluzy że chciało by się wszystko tylko żeby fundusze pozwalały :D

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 2/5

sklepy internetowe

04 sty 2018 - 01:20:36

to ja poproszę o namiar do jakiegoś specjalizującego się w spodniach brawo bo moje ostatnie zakupy jeansów to jakieś koszmarki nabywcze i same reklamacje, bo nawet nie zwroty...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zawód stylistki