Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

59 minut temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->
niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

sklepy internetowe

10 gru 2015 - 10:31:08

polecam stronę www.hurtowniamegabrand.pl,:) mają fajne ciuchy w niskich hurtowych cenach, minimalne zamówienie wprawdzie to 200 zł ale z siostrą bez problemu wybrałyśmy sobie kilka ciuszków super

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 3/5

sklepy internetowe

15 gru 2015 - 11:19:48

Zobacz sobie sklep internetowy www.modana.com.pl
Ostatnio kupiłam sobie tam kilka rzeczy. Na przykład długi gruby sweterek który noszę do futrzanej kamizelki lub do kurtki ramoneski. http://modana.com.pl/SWETER-DAMSKI-11-2-p21954
Kupiłam jeszcze cienki sweterek bo w domu ciepło.
http://modana.com.pl/SWETEREK,p,1317
Muszę dodać,że przesyłka była już na drugi dzień. Byłam mile zaskoczona.



sklepy internetowe

15 gru 2015 - 12:59:16

Dziewczyny, a zamawiałyście może cokolwiek z Nunu ??? Bo znalazłam fajną sukienkę i buty, ale nie wiem jak z jakością, bo już z netu wiele razy zamówiłam buty, której później okazały się niewygodne jak cholera. ;/

sklepy internetowe

18 gru 2015 - 22:28:50

Zamawiałam buciki i fantastyczną spódnicę - spokojnie zamawiaj, jakość bdb.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 3/5

sklepy internetowe

18 gru 2015 - 23:05:48

Bardzo fany sklep z odzieżą damska znajdziesz tutaj https://kochamcieszycie.pl/ . Duży wybór a co najważniejsze znajdziesz tutaj i coś na luzie i coś bardziej eleganckiego. Cenwowo odnajdzie się tutaj każda kobieta, także można spokojnie rozkoszować się zakupami.

niezweryfikowana
Posty: 73
Ostrzeżenia: 2/5

sklepy internetowe

18 gru 2015 - 23:36:44

sklepów internetowych jest bardzo duzo. Najwiecej sklepów znajdziesz przez portal cash4free. jak zrobisz zakupy to jeszcze dostaniesz zwrot gotówki.Ja wszystkie prezenty pod choinke kupiłam własnie tak.

sklepy internetowe

20 gru 2015 - 16:38:36

Tego nie kojarzę.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 6/5

sklepy internetowe

21 gru 2015 - 09:37:16

Ja kupiłam sobie ostatnio nowe, konkretnie te:


Są bardzo wygodne, nie ocierają oraz maja jasną podeszwę. Z ciemną nie kupuj bo w wielu szkołach są zabronione i może się okazac.ze w Twojej będą kazali Ci zmienić ( w mojej szkole na przykład nie mozna nosić butów z ciemną podeszwą...).
Zamawiałam przez internet bo w sklepach stacjonarnych nie byłam w stanie niczego sensowniejszego znaleźć.
Kupiłam tutaj.

sklepy internetowe

21 gru 2015 - 14:49:02

Piękne suknie moje najnowsze odkrycie,łódzka projektantka prowadzi sklep internetowy.Znajdziecie w nim piękne suknie wieczorowe i ślubne oraz sukieneczki i dodatki komunijne i na chrzest.Same cudeńka a wszystko w normalnych cenach:)Dodatki to super opcja na prezent:)

sklepy internetowe

28 gru 2015 - 16:23:25

Ja osobiście polecam www.modoway.pl :) Szeroki wybór zegarków jak i galanterii :) Fajne torebki i portfele :) W bardzo atrakcyjnych cenach :)

sklepy internetowe

29 gru 2015 - 18:07:45

Ja jestem ostatnio oczarowana polskimi rzeczami, które kupuję w przystępnych cenach na www.mokado.pl . W Święta idealnie spisała się dla mnie ta sukienka producenta numoco. Cena katalogowa jest dużo, dużo wyższa niż na stronie mokado.pl





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-29 18:09 przez paula336688.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 6/5

sklepy internetowe

02 lis 2016 - 11:24:46

Fakt, też mam kilka ulubionych sklepów chociaż od czasu do czasu również decyduje się na szukanie odzieży czy innych rzeczy przez porównywarki takie jak oladi jest to fajna opcja bo macie w jednym miejscu kurtki czy bluzy z wielu sklepów, więc asortyment do porównywania jest bardzo szeroki.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

sklepy internetowe

08 lis 2016 - 11:02:16

OD biżuterii mam dobry sklep jubilea pl kupowałam ostatnio wisiorek srebrny z szafirami i kryształami. Mam zamiar skompletować sobie cały komplet, bo w grudniu szykuje mi się wesele i biżuteria w tej kolorystyce najlepiej by mi pasowała do reszty


niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 4/5

sklepy internetowe

14 lis 2016 - 16:29:51

Długo zajęło mi przekonanie się do zakupów w sieci a teraz sobie nie wyobrażam inaczej! Owszem, czasami coś kupuję stacjonarnie w sieciówkach, ale wybór w internecie jest o wiele większy. Jednym z moich ulubionych sklepów jest https://www.milovstore.com/pl/ , ubrania z charakterem - takie jak lubię a w dodatku bardzo dobrej jakości.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak prać włochate!