Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 8 9 10 -->

sklepy internetowe

07 sty 2015 - 12:36:27

Hej dziewczyny,
Ja znam całkiem fajną stronkę z ciuchami damskimi oraz męskimi.
Wiele ubrań pochodzi ze znanych sieci sklepów odzieżowych, jak Bershka, Clockhouse, ZARA, asos, Jack&Jones, itp., ale również wiele ciuchów niszowych marek. Stronka to www.blackroom.pl . Wybór jest ogromny, ceny niewygórowane, jakość ubrań też super. Kilka razy robiłam już tam zakupy i bardzo sobie chwalę. Firma prowadzi też sklep na Allegro oraz sprzedaż hurtową. Mam też wiele koleżanek, którym poleciłam ten sklep i systematycznie robią w nim zakupy. Tak więc z czystym sumieniem go polecam :)

sklepy internetowe

26 sty 2015 - 13:40:17

Polecam sklep z bizuteria http://gugama.pl/ . Jest tam duzo modnych dodatków bransoletki i naszyjniki. Wykonane z dobrej jakosci produktów. Delikatna i kobieca, na co dzień.

sklepy internetowe

26 sty 2015 - 13:47:43

ja korzystam z madamsale.com - jest to zbiór większości znanych marek, od tańszych sieciówek typu Reserved, Mango, Zara, po droższe np. Simple czy Solar. zaletą jest możliwość obserwowania wybranych produktów w tzw. "szafie", i co najlepsze: emailowo dostaje się powiadomienia o zmianie ceny takiego produktu!!

sklepy internetowe

26 sty 2015 - 14:10:27

www.mohito.pl maja bardzo fajne promocje czesto i super rzeczy tanio kupisz:)

polecam

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

sklepy internetowe

26 sty 2015 - 14:30:18

kupowałam ostatnio buty przez eobuwie. nastawiłam się na długie oczekiwanie, a tu niespodzianka - 2 dni i buty u mnie. tzn 2 dni robocze, bo kupiłam w czwartek, a dostałam w poniedziałek. Ale kupowałąm buty sprawdzonej marki, więc z do jakości też nie miałam zarzutów

Cytat
RapGirlzz
Hej dziewczyny,
Ja znam całkiem fajną stronkę z ciuchami damskimi oraz męskimi.
Wiele ubrań pochodzi ze znanych sieci sklepów odzieżowych, jak Bershka, Clockhouse, ZARA, asos, Jack&Jones, itp., ale również wiele ciuchów niszowych marek. Stronka to www.blackroom.pl . Wybór jest ogromny, ceny niewygórowane, jakość ubrań też super. Kilka razy robiłam już tam zakupy i bardzo sobie chwalę. Firma prowadzi też sklep na Allegro oraz sprzedaż hurtową. Mam też wiele koleżanek, którym poleciłam ten sklep i systematycznie robią w nim zakupy. Tak więc z czystym sumieniem go polecam :)
A JAKI TO SKLEP? aaa, juz doczytałam. slepa jestem



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-26 14:37 przez roksolana83.

sklepy internetowe

27 sty 2015 - 13:34:44

Mnie przekonał jakiś czas temu portal domodi.pl. Mają fajne stylizacje, fotografie i dobrze to opisują. Nawet river island jest dostępny na portalu - jedna z marek, które śledzę. Wy macie swoje ulubione marki?

sklepy internetowe

10 lut 2015 - 14:20:42

Hej dziewczyny!

Jeśli chodzi o skórzane torebki to polecam stronkę www.mohadesign.pl możesz sobie sama zaprojektować tam torebkę, czyli prawdopodobieństwo, że koleżanka będzie miała taką samą jest bardzo małe :) ja kupiłam i jestem bardzo zadowolona :)

sklepy internetowe

19 lut 2015 - 19:15:24

Ja odkryłam ostatnio świetny sklep polskiej firmy FarFarFashion - www.sklep.farfar.pl - z wysokiej jakości dzianinami. Mają rewelacyjne kardigany i sukienki dzianinowe, a teraz w sezonie zimowym również golfy, kominy, szale czy czapki. Świetna jakość i fajne uniwersalne wzory dla każdego. Dodatkowo na stronie prowadzą również blog więc można podpatrzeć fajne stylizacje. Polecam!

sklepy internetowe

20 lut 2015 - 13:47:36

Nie wiem czy już było, ale ja polecam sklep internetowy z biżuterią A&A i oczywiście allegro ;p

niezweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 5/5

sklepy internetowe

23 lut 2015 - 11:05:41

Z torebkami jest akurat wiele stron, ale często można trafić na podróbki, zwłaszcza jeżeli chodzi o torebki louis vuitton, łatwo się nabrać.

sklepy internetowe

23 lut 2015 - 14:48:23

Ja polecam z bizuterią www.bizuterka.pl a z ciuchów wspomniane tu już gdzieś bbnb.eu jest mega spoko.

Fajne ciuchy są też na bierzniepytaj.pl ale tutaj ceny są wyższe, bo i rzeczy szyte ręcznie z wysokiej jakości materiałów. Mam sukienkę z dzianiny, bluzkę i narzutkę, a już zasadzam się na ołówkowe spódnice :3

sklepy internetowe

03 wrz 2015 - 21:26:51

Ja ze swojej strony mogę polecić sklep www.dqstore.pl - mają fajne czapki i kominy, ogólnie dużo różnych dodatków. Ceny też są ok:) Zakupy szybko docierają i ogólnie jestem zawsze zadowolona.

sklepy internetowe

03 wrz 2015 - 21:45:29

zalando najlepsze :p

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 5/5

sklepy internetowe

10 wrz 2015 - 15:06:52

Ja jestem fanem skateshopów. Teraz szykuje się na zakup jesienno/zimowej kolekcji z http://www.hustla.pl/stoprocent/ :D co roku staram sie wybrać inny sklep, ale po prostu nie mogę :P ciągnie mnie tutaj cały czas. Zawsze znajdę to czego szukam, szybko mi wysyłają ubrania i jak mi nie pasuje to zawsze mogę oddać i odzyskać pieniądze.
Dodatkowo stoprocent to moja ulubiona firma, pamiętam jak x lat temu Onar założył koszulkę właśnie tej firmy i strasznie mu zazdrościłem :D

sklepy internetowe

23 wrz 2015 - 16:27:09

Ja kocham sportowy styl, dlatego ciągle poszukuję w sieci jakichś przecen, promocji i okazji, aby kupić takie buty. Ostatnio mam fazę na trampki, strasznie podobały mi się Converse, to sobie zakupiłam po promocji właśnie tutaj:http://trampki.sklep-luz.pl. Rewelacyjne są:-) I reklamacje sklep uwzględnia, co jest ważne, bo wcześniej kupiłam inne Conversy w sklepie stacjonarnym i po 3 miesiącach cały zapiętek się rozsypał, powychodził środek, trampek zaczął obcierać i reklamacji nie przyjęli... Teraz się nie boję, a trampki są śliczne:-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Męskie buty h/n