Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sklepy internetowe

03 lut 2013 - 23:53:06

Jako miłośniczka sukienek dosyć często odwiedzam ladydress.pl

sklepy internetowe

15 lut 2013 - 10:24:04

może mało oryginalnie, ale lubię szperać na allegro ;) ostatnio wyhaczyłam żakiecik sh z ysl za nieco ponad stówkę !
od jakiegoś czasu zaglądam też na kluby zakupowe właśnie na złotewyprzedażach , baby's secret , westwing, kiedyś markafoni . Ale tutaj trzeba na przesyłkę troche długo czekać :S
no i topsecret - w sklepie onlinowym zawsze łatwiej się odnajduje, no i sporo promocji od ręki
a może jeszcze coś sprawdzonego polecacie? to bbnb wyglada fajnie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-15 10:27 przez onia88.

niezweryfikowana
Posty: 567
Ostrzeżenia: 1/5

sklepy internetowe

09 mar 2013 - 11:11:08

ja ostatnio kupuję ubrania przez internet, w heppin, ale zanim cos kupię to zagladam tutaj http://domodi.pl/, "zbierają" oferty z różnych sklepów internetowy,maja buty, ubrania, biżuterie i jeszcze inne rzeczy, można sobie porównać ceny

sklepy internetowe

11 kwi 2013 - 19:17:37

Ja ostatnio szaleje i ciągle coś kupuje w sklepie www.shafa.pl - mają tam takie chusty, że szok i ubrania z Londynu w przyzwoitych cenach, a co jeszcze bardziej mnie kusi by tam kupować... darmowa dostawa przy zakupach powyżej 200 zł, chyba przez ten sklep zbankrutuje :)

sklepy internetowe

11 kwi 2013 - 19:22:54

ja kupuję w sieciówkach, które sa online (Zara, Bershka, Pull&Bear, itp), allegro, ebay i wgl.. nie mam pochamowań do zamawiania z neta :)

sklepy internetowe

11 kwi 2013 - 19:23:30

Ja ogólnie nie korzystam ze sklepów internetowych.Jedynie ciucholand internetowy Lumpik24 .pl polecam. Za to zbyt często kupuję na allegro chociaż po dzisiejszej zmianie wyglądu chyba ograniczę zakupy -jakoś nie mogę się przyzwyczaić.

sklepy internetowe

12 kwi 2013 - 13:41:29

jeśli chodzi o zakupy internetowe, to nie tylko są szybsze i prostsze, ale mogą być znacznie tańsze niż w tradycyjnym sklepie. zwłaszcza, jeśli upolujesz kody rabatowe. ja ostatnio szukam ich przede wszystkim TUTAJ :)

sklepy internetowe

09 wrz 2013 - 17:32:21

Moim sprawdzonym sklepem internetowym jest danvera :)Sukienki szyją tam na wymiar także wystarczy dobrze zmierzyć się i nie ma obawy że coś nie będzie pasowało , dodatkowo ich modele sukienek tuszują nadmiar ciałka ..no i ceny są powalającą niskie także naprawdę gorąco Polecam:)

sklepy internetowe

09 wrz 2013 - 17:36:10

tylko na allegro kupuje

sklepy internetowe

09 wrz 2013 - 17:36:48

Nie lubię zakupów online :) Wolę sobie przymierzyć po dotykać itp. :)

sklepy internetowe

18 wrz 2013 - 14:59:36

Mój ulubiony sklep internetowy to danvera :)
Uwielbiam sukienki a tam mam ich pod dostatkiem ;) W tym sklepie kupuję znacznie
taniej sukienki, no i nigdy nie ma problemu z rozmiarem :)

sklepy internetowe

19 wrz 2013 - 09:50:19

Ja z kolei zakochana jestem w domodi.pl serce przesiaduję tam godzinami, oglądając zestawy i stylizacje :D :D :D

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

sklepy internetowe

20 lis 2013 - 10:02:19

http://danvera.pl/pl/new/1/phot nowa kolekcja dla mnie bomba a co wy powiecie o tych kreacjach????

sklepy internetowe

20 lis 2013 - 10:07:38

Ja czasami kupuję w
Sarafis
Buty sportowe
ze względu na tanią sportową odzież, którą uwielbiam od jakiegoś czasu :D.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kopertówka na wiosnę?