Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

RESERVED- pomożecie?

18 sty 2013 - 16:30:35

Witajcie dziewczyny.
Piszę na forum z prośbą do którejś, która ma blisko do reserved i oczywiście dysponuje czasem.
Ja niestety mam dwie godziny drogi do akurat tego sklepu, a spodobało mi się kilka ciuszków, nie będę specjalnie jechać. Eh, że nie ma sklepu online..
Jeśli jakaś z Was byłaby chętna, niech pisze, dogadamy się na priw, ja wskażę ciuszki, przeleję kaskę, pokryję także koszty wysyłki i co tam trzeba. Bardzo mi zależy!

RESERVED- pomożecie?

18 sty 2013 - 16:34:19

Cytat
uisuj
Witajcie dziewczyny.
Piszę na forum z prośbą do którejś, która ma blisko do reserved i oczywiście dysponuje czasem.
Ja niestety mam dwie godziny drogi do akurat tego sklepu, a spodobało mi się kilka ciuszków, nie będę specjalnie jechać. Eh, że nie ma sklepu online..
Jeśli jakaś z Was byłaby chętna, niech pisze, dogadamy się na priw, ja wskażę ciuszki, przeleję kaskę, pokryję także koszty wysyłki i co tam trzeba. Bardzo mi zależy!

przelicz sobie czy koszty wysyłki nie będą równały się z kosztami dojazdu :)

zweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 1/5

RESERVED- pomożecie?

18 sty 2013 - 16:35:19

ja mam blisko, mogę pomóc! Ale dopiero po weekndzie! Bydgoszcz

RESERVED- pomożecie?

18 sty 2013 - 16:38:44

tez dzis zalowałam, ze nie maja sklepu online

RESERVED- pomożecie?

18 sty 2013 - 16:41:15

Cytat
karolicus1020
ja mam blisko, mogę pomóc! Ale dopiero po weekndzie! Bydgoszcz
byłoby super :)
Cytat
patyyy
Cytat
uisuj
Witajcie dziewczyny.
Piszę na forum z prośbą do którejś, która ma blisko do reserved i oczywiście dysponuje czasem.
Ja niestety mam dwie godziny drogi do akurat tego sklepu, a spodobało mi się kilka ciuszków, nie będę specjalnie jechać. Eh, że nie ma sklepu online..
Jeśli jakaś z Was byłaby chętna, niech pisze, dogadamy się na priw, ja wskażę ciuszki, przeleję kaskę, pokryję także koszty wysyłki i co tam trzeba. Bardzo mi zależy!

przelicz sobie czy koszty wysyłki nie będą równały się z kosztami dojazdu :)
na pewno nie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-18 16:43 przez uisuj.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy