Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 14:11:28

jeśli ktoś zasługuje na taki komentarz to wystawiam,jak dostaję odwetowego to piszę do administracji i zostaje usunięty :)

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 14:13:51

Cytat
marieis
tutaj goruje oko za oko, zab za zab, nic nie poradzisz niestety

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 14:14:39

na początku się bałam wystawić z tego samego powodu co Ty, ale potem jak już miałam sporo pozytywów to wystawiałam. Moim zdaniem popełniłas błąd, bo nie dałaś jej szansy polubownie załatwić sprawy- zwrot pieniędzy. Ja bym Ci dała neutralny skoro nie mówiąc nic wystawiasz negatywny. Ja nim wystawię negatywa to kontaktuję się z osobą kilka razy, żeby inaczej rozwiązać problem- najczęściej nie ma odzewu i dopiero wystawiam negatywa.

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 14:14:48

Nie jestem tchórzem i wystawiam zasłużone negatywy. Dzięki temu przestrzegam inne osoby przed transakcją z tą osobą i mam czyste sumienie. A odwetowce czasami działają na korzyść osoby która je dostaje.

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 14:20:01

w najgorszym wypadku to robie

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 14:22:19

Cytat
marieis
tutaj goruje oko za oko, zab za zab, nic nie poradzisz niestety

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 14:24:02

Jasne. Miałabym odpuszczać oszustom?

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 14:26:25

Jesli ktos zasłużyl , to napewno powinien byc Negatywny

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 14:27:54

Dzis wystawilam na allegro pierwszego negatywa. Pewnie gdyby tamta osoba tego pierwsza nie zrobila tez bym dala spokoj, ale babka byla tak nie dogadana ze szok wszystko robila tak, zeby sie te negatywy posypaly, jakas walnieta i tyle. To moj pierwszy negatyw jaki dostalam i jaki wystawilam. A tamta babka juz za podobne akcje dostala 6 wiec takimi nie ma sie co przejmowac.

Ja zawsze sprawdzam za co sa negatywy i ta osobe co wystawia tez sprawdzam.

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 14:28:40

Oczywiście, że bym wystawiła po to to jest przecież.
Jest to oczywisty sygnał dla innych użytkowników, że dana osoba jest np. oszustem. Trzeba je wystawiać, to że niestety też dostaniemy negatyw to już inna historia :(

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 14:28:44

hmm nie rozumiem w ogole o czym tu jest mowa? przeciez jak dostajesz komentarz odwetowy to zglaszasz sprawę do administracji i Ci usuwaja przeciez..
Ja ktos cos nawali - nie wysle, albo bedzie calkowicie nie zgodne z opisem i sie upiera to wale negatywa jak leci, jak da sie dogadac to i tak daje pozytywny, bo kompromis to sztuka i nagroda sie nalezy :)

Cytat
Solaine560
Cytat
Moli93
No to już będę wiedziała na przyszłość aby wystawiać zasłużone lipy a odwety do administracji .


A GUZIK!Ja wystawiłam jednej zasłuzonego negatywa za kłamstwa i brak przesylki,a ona poleciała mi z odwetowym w którym takich bzdur nawypisywala ze brak słów.Zgłosilam i co??Guzik mi usuneli!Bo niby jak mam udowodnic ze nie pociełam swojej torebki zanim ja wysłalam??Śmiech na sali.
dministracja też czasem szwankuje;/;/
Widocznie nie przedstawilas zdjec i innych rzeczy ktore swiadczyly by za twoja nie winnoscia. Nie zdazylo mi sie, zeby administracja nie usunela komentarza, jesli przedstawilam wszystkie potrzebne dowody - a bylo to co najmniej ze 20razy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-18 14:33 przez richie112.

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 23:18:00

Cytat
divinegirl28
Cytat
Tally91
o co się rzucasz skoro laska podała Ci wymiary i CI pasowały ? Nie czaje czegoś takiego.
"Czepia sie" bo podała mniejszy a w rzeczywistosci był większy?

dokładnie , a pozatym w sumie nie powiedziała bym że się czepiałam , tylko poinformowałam ją że podała mi zły rozmiar ,wymiary i że wystawiam jej neutralny bo nie chce jej robić lipy negatywem . A ona w odwecie również mi go wystawiła , choć nic złego tam nie napisała tylko tyle że "się czepiam " To i tak dla mnie to jest nie zrozumiałe że za nic stawia się lipy .
Cytat
Hrywna
na początku się bałam wystawić z tego samego powodu co Ty, ale potem jak już miałam sporo pozytywów to wystawiałam. Moim zdaniem popełniłas błąd, bo nie dałaś jej szansy polubownie załatwić sprawy- zwrot pieniędzy. Ja bym Ci dała neutralny skoro nie mówiąc nic wystawiasz negatywny. Ja nim wystawię negatywa to kontaktuję się z osobą kilka razy, żeby inaczej rozwiązać problem- najczęściej nie ma odzewu i dopiero wystawiam negatywa.

nie wystawiłam negatywa tylko neutralny , w czym napisałam że osoba sympatyczna dobry kontakt i szybka wysyła tylko tyle że te rozmiary ,.
Nie opłacało by mi się ich zwracać , koszty przesyłki i w ogóle . 35 zł to nie dużo nie chciałam zwrotu kasy .
a napisze mi ktoś może jak skontaktować się z administracją ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-18 23:32 przez Moli93.

Wystawiacie negatywy ?

19 sty 2013 - 22:17:10

Wystawiam, kasuja odwetowce

Wystawiacie negatywy ?

19 sty 2013 - 22:22:28

co? boicie sie odwetow?

Jesli macie dowod ze wasz komentarz jest sluszny, poniewaz ktos was np oszukal z wymiarem, a dostajecie odwetowego to zglaszacie do administracji poniewaz wy się wywiązalyscie z umowy = wyslalyscie kase, administracja usuwa taki komentarz odwetowy....

Wystawiacie negatywy ?

19 sty 2013 - 22:23:08

najpierw pisze do danej osoby że czuje sie oszukana i daję jej "szansę" na naprawę błedu- jesli po długiej dyskusji ustapi i pokryje ksozty ktore poniosłam z jej winy/niedopatrzenia i nie jestem stratna to sobiedaruje, bo każdemu noga może sie powinac, ale gdyby ktoś perfidnie mnie oszukal i upieral sie przy swoim to bym wystawiła aby ostrzec inne osoby...jak widzę że ktoś ma negatywy to raczej nie kupuję od niego a wymienic się mogę o ile ta osoba wysle mi pierwsza a ja dopiero po sprawdzeniu czy towar zgadza sie z opisem.......trzeba zasłuzone wystawic zebytkaie osoby nie 'panoszyły się" i nie czuły bezkarne bo dalej będą nieuczciwe......

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

RESERVED- pomożecie?