Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

operacja oczu

44 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 13:49:57

Cytat
doomiii
raczej nie wystawiam, bo sama nie chce miec odwetowych

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 13:51:47

ja nie wystawiłam jeszcze żadnego mimo, że mogłabym co najmniej 3. Moja pierwsza transakcja na szafie już była nieudana, ale gdybym dostała pierwszy odwetowy negatyw to już bym była niewarta zaufania, zatem zamiast bawić się w pisanie do administracji odpuściłam.. za to teraz nie wymieniam się na odległość(tylko sprzedaje), natomiast wymiany jedynie osobiście- coś za coś

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 13:51:53

Ja miałam kilka sytuacji, że mogłabym wystawić negatywy - ale zawsze najpierw piszę wiadomość i wtedy zależy co osoba z tym zrobi, zawsze szłyśmy na ugodę, albo oddanie pieniążków albo np. dosłanie czegoś i wtedy wystawiałam pozytywy bo w sumie byłam zadowolona. Raz mi się zdarzyło oszustwo- dziewczyna kręciła, nie wysłała mi sukienki, nie chciała podać nr. nadania potem nagle odzew jak postraszyłam administracją, że wyśle żebym adres podała, bo niby zwrot dostała - sukienki nie mam do tej pory więc sprawa w administracji no i negatywy wystawione.

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 13:52:32

Cytat
Moli93
No to już będę wiedziała na przyszłość aby wystawiać zasłużone lipy a odwety do administracji .


A GUZIK!Ja wystawiłam jednej zasłuzonego negatywa za kłamstwa i brak przesylki,a ona poleciała mi z odwetowym w którym takich bzdur nawypisywala ze brak słów.Zgłosilam i co??Guzik mi usuneli!Bo niby jak mam udowodnic ze nie pociełam swojej torebki zanim ja wysłalam??Śmiech na sali.
dministracja też czasem szwankuje;/;/

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 13:54:51

Raz wystawiłam na All,za to,że babka wysłała zakupioną rzecz 3 tygodnie po wpłacie pieniędzy i to po kilku moich interwencjach.

Oczywiście również dostałam negatywa z uzasadnieniem,że jestem niecierpliwa i nie można się ze mną dogadać:) Śmiech na sali:)

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 13:55:28

tak właśnie jest. Ja wystawiam negatyw, wtedy kiedy rzeczywiście coś było nie tak, oczywiście już wiem, że i tak dostane negatyw od tamtej osoby...normalka już dla mnie :) nienormalne ze strony sprzedającego, bo ja jako kupująca wywiązuje się od razu :) więc czym tu winna jestem :) ale nie przywiązuje do tego wagi i nie boję się, że dostanę negatywa

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 13:57:48

jak ktoś zasłuży to wystawiam.

zweryfikowana
Posty: 538
Ostrzeżenia: 1/5

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 13:59:26

wystawiam. A wszyskie które są odwetowe mi usunęli. Według mnie trzeba to robić by następni kupujący byli przygotowani na ewentualne oszustwa

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 13:59:51

Cytat
Moli93
Cytat
ecri16
Oczywiście,że wystawiam,jeśli jest taka potrzeba. Odwetowe komentarze możesz zgłosić do Administracji,mi już chyba z 5 razy usuwali niesprawiedliwe lipy.
Oo to nie widziałam że tak można :)
Warto o tym pamietac. Nie wystawiajac adekwatnych komentarzy zataczacie bledne kolo. Pewnie przed transakcja sprawdzacie opinie... A co jak ma same pozytywy, bo trafila na takie, co sie baly wystawic zly komentarz?:)

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 14:01:50

ja mam za malo komentarzy i sie boje dostac tez negatywa mimo ze tlyko jedna taka syt mialam. kupilam czarne body w idealnym stanie przyszly mi stare sprane szare

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 14:02:31

ja daje spokoj... chyba ze jest duuuze przegięcie
raz dostalam w odwecie 1 neutrala, 1 negatywa, bo ja wystawilam 2 razy bez szału, choc sie nalezaly negatywy
ale na szczescie po opisaniu calej sytuacji administracja usunela mi, bo bylam bez winy

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 14:03:16

kiedyś kupiłam kolczyki na licytacji. niby że złote i próby miały mieć. jak je otrzymałam to był zwykły bubel złoto 'odpadło' i kolczyki były metalowe i w ciągu tygodnia pordzewiały wystawiłam negatyw i w zamian też otrrymałam ale nie wiem czemu

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 14:05:01

Ją wystawian. Dostaje odwetowce ale administracja usuwa ale trzeba zgłosić sprawę itp. Trzeba wystawiać bo są to wiadomości dla innych dziewczyn żeby sie nie nacieły.

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 14:06:54

Już niestety miałam przyjemność wystawić kilka, ale odewtowych nie było

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 14:08:30

Co to za pytanie...nie wystawiajcie dalej i nie piszcie pozniej ,ze ktos Was robi w trabe...same prosicie sie o to. Odwetowe zawsze mozna usunac , jezeli jestescie uczciwe to czego sie boicie.
TAK, zawsze wystawie odpowiedni i sprawiedliwy komentarz do transakcji...nawet NEGATYWA.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

RESERVED- pomożecie?