Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

transportery taśmowe

32 minut temu

sprawdzony stomatolog

36 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 13:36:53

Cytat
alice22
jak ktoś zasłużył to wystawiam- w sumie po to są komentarze, żeby inne kupujące wiedziały czy ktoś jest uczciwy czy nie.
Jakby każdy tak się bał wystawiać, to wiele by się przejechało na takim podejściu.
Tym bardziej że też się patrzy na treść negatywa.
Owszem ale jak ja mam tylko 3 pozytywy + neutralny niestety i teraz ktos by mi wystawił negatyw , to raczej by nikt ode mnie nie kupował ,

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 13:37:02

Wystawiam. Nie boję się odwetowców.

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 13:37:07

Zawsze wystawiam, przeważnie za to że ktoś nie zapłacił,po to żeby inni widzieli kto u nich kupuje i czy jest to osoba wiarygodna.

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 13:38:52

Wystawiam .
A odwety zgłasza się do adminów .

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 13:39:12

NAWET MI NIE GADAJ!!! Powinnam wystawić negatywy za połowę transakcji... Szafa zeszła na psy, miałam tutaj inne konto jeszcze rok temu i przeprowadziłam na nim masę transakcji i ANI JEDNEGO komentarza negatywnego nie miałam i też ANI JEDNEGO nie wystawiłam. Teraz tu wróciłam i co? Porażka. Tracę w ogóle wiarę w ludzi i w wymiany... Np. dzisiaj przyszła mi koszula "w stanie idealnym, jak nowa" z przebarwieniami, zaciągnięciami, plamami, żóltymi kołami pod pachami, brudna, kolory sprane, wygnieciona, zapakowana do jak najmniejszej kopertusi żeby było jak najtaniej... PORAŻKA!

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 13:40:13

Ja wystawiłam negatywy chyba 3 osobom. Odwetowe negatywy administracja mi usunęła. Dlaczego niby mam ukrywać to, że ktoś mnie oszukał? Im więcej osób,które nie boją się wystawiać negatywnych opinii tym więcej osób, które nie dadzą się oszukać takim osobom, bo chyba każdy zagląda na oceny transakcji.

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 13:40:56

Cytat
Tally91
o co się rzucasz skoro laska podała Ci wymiary i CI pasowały ? Nie czaje czegoś takiego.

Yyy ? a czy napisałam że pasowały ?
Owszem podała wymiary 36-38 a był rozmiar na metce 4o , plus wymiary w pasie 31 rozciągliwe do 38 a jak ja zmierzyłam (aby upewnić się czy słusznie wystawiam neutralny) to było na płasko bez rozciągania 39 .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-18 13:43 przez Moli93.

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 13:43:24

tu kasuja odwetowe- chociaz nie powinno byc ingerencji w te sprawy ze strony administracji....bo byc moze on odwetowy, ale komentarz jest za caloksztalt..nawet jak np ktos wp;lacil pieniadze na czas, byc moze inne elementy tranzakcji byly do "bani"

na allegro nie kasuja odwetowcow

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 13:44:02

nie lubię wystawiać negatywów, ale jeśli muszę? przecież inna szafowiczki mają prawo wiedzieć, jak ktoś jest zwykłym oszustem.

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 13:44:41

Jeśli jest taka potrzeba to wystawiam. Na szczęście nie dostałam żadnego odwetowego

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 13:44:50

A czemu mam nie wsytawiać? Mnie jedna tu oszukała, dałam jej negatywa bo nie chciała mi zwrócić kasy. Dostałam negatywa w odwecie ale zgłosiłam to do administracji, wysłałam wszystkie rozmowy z tą dziewczyną, zdjęcia rzeczy którą dostałam i usuneli mi negatywa w ciągu kilku dni:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 13:45:58

to zalezy przewaznie wystawiam, chyba ze czasem dziewczyna na prawde była fajna ma dobrą opinie itp a zawiniła jakąs małą pomyłką i potrafiła np przeprosic czy cos to wtedy nie, ale sczerze mówiac to sie raczej nie zdarza..:/ dziewczyny w wiekszosci nie potrafią sie przyznac do błedu itp a za brak kontaktu to juz leci negatyw jak trzeba

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 13:47:01

Jeżeli się komuś należy to trzeba, bo to jest jakaś przestroga dla innych które kupują na danej aukcji,
ja wystawiłam dwa na szafie bo raz baba mnie oszukała wysłałam na słowo a nie dostałam pieniędzy( nie dostałam on niej żadnego) bo wie że źle zrobiła,
i po raz kolejny dziewczyna przysłała mi bluzeczkę bez "wad" gdzie żółte plamy pod pachami to dla niej nie wada,(ale dla mnie tak!), ja za darmo bym takiej bluzki nie oddała, wystawiłam negatyw niech inni wiedzą, i może się nauczy!!! Oczywiście na razie nie dostałam żadnego kom.od niej, ja się zawsze liczę z tym że mogę też dostac, ale jeżeli mam czyste sumienie to się tym nie przejmuje ZYCIE

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 13:47:59

No to już będę wiedziała na przyszłość aby wystawiać zasłużone lipy a odwety do administracji .

Wystawiacie negatywy ?

18 sty 2013 - 13:49:57

Cytat
Tally91
o co się rzucasz skoro laska podała Ci wymiary i CI pasowały ? Nie czaje czegoś takiego.
"Czepia sie" bo podała mniejszy a w rzeczywistosci był większy?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

RESERVED- pomożecie?