Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie Drogie Panie ,

Jestem zainteresowana w jakich sklepach najczęściej i najchętniej robicie zakupy odzieżowe dla siebie i dzieci ??

Czy Wybieracie jeden z niżej wymienionych sklepów??
- Bershka,
- Cache Cache,
- Camaieu,
- Cropp,
- H&M,
- Mohito,
- Reserved,
- Stradivarius,
- Orsay,
- Zara,
- 5.10.15,
- Smyk ...

Czy może macie jakieś inne ulubione marki, które według Was są porządne, ładne i dobrze się nosi ??

A może lubicie kupować na bazarkach, w Second Handach itp?



Ja osobiście chyba najczęściej wybieram ubrania z H&M, Mohito czy Cache Cache Ale lubię również kupować przeróżne ciuszki z Outletów czasem nawet zdarzy się upolować jakąś perełkę w Second Handzie

H&M, New Yorker, spodnie w vero moda i oczywiście lumpex.

dla synka ciuchy wylacznie next, obuwie next lub clarks, czasami jakis dres adidasa mi sie spodoba
dla siebie przede wszystkim republic, h&m, river island, dorothy perkins, next i okazjonalnie primark

nie chodze do second-handow, ale sporo ciuchow kupuje online



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-15 15:55 przez czerwone.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

kupuję wszystko to co mi się podoba (sieciówki, sh, bazary, sklepy), ale głównie robię zakupy przez internet

gina tricot , bershka , h&m , bik bok



sklepy typu house i cropp dla zbuntowanych nastolatek omijam szerokim łukiem

Hm... Najczęściej kupuję ubrania w sh, jednak i tutaj można zobaczyć pewną zależność. Najczęściej na metce widnieje h&m, divided (czy jakoś tak), atmosphere, zara. Jeśłi chodzi o sieciówki to bershka i stacjonarny sklep z nowymi rzeczami angielskich marek (najczęściej to co mi się podoba jest primarka). Spodnie są zawsze marki X. Lubię klasyczne fasony, ciemne rurki bez udziwnień za które w osiedlowym sklepiku zapłacę ok 30-40zł :) Tregginsy z h&m, lub re. Ot, to wszystko :). A! I ubrania z pepco często są urocze i niedrogie :)

H&M,Bershka,Reserved,Mohito.

hmmm niestety sieciówki...:

H&M,
ZARA,
MANGO,


siostrzeńca ubieram w reserved i H&M czasem zara jak są przeceny :)

głównie buszuję po allegro szukając czegoś w okazyjnej cenie, chodz np jest obecnie w kolekcji, wielu allegrowiczów posiada "skądś" ciuchy z aktualnych kolekcji o połowe ceny, nie pamiętam kiedy kupiłam coś w sklepie, no chyba że było SALE.

H&M, stradivarius, zara, mango a w pewexie atmosphere, next, george, marks&spencer :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-15 16:20 przez devilgirl69.

Wrangler, Levi's- koszule
Cubus- jeansy
H&M, SH- koszulki
F&F, Orsay- marynarki
A reszta- jak wpadnie w oko, metka nie ma dla mnie większego znaczenia :) Kupuje to co mi się podoba, ma fajny materiał i jest dobre jakościowo.

Jeszcze f&f, top shop często się pojawia i wspomiany wyżej marks & specer :)

Zara, H&M, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear no i czasami przez internet :)

Primark, new look, zara, inernacionale w tych sklepach zawsze coś fajnego wypatrze.

Najczęściej robię zakupy w internecie stawiam na wygodę ,oszczędność czasową oraz w wielu przypadkach finansową .
Moim sprawdzonym sklepem z sukienkami jest Danvera.pl duży wybór, niskie ceny, świetna jakość,szybki czas realizacji:)
Najfajniejsze jest to że szyją tam na miarę więc nie ma obaw że coś nie będzie pasowało, świetnie dopasowują się do ciała tuszując to co zbędne:)

niezweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 5/5

Ja najbardziej lubię ciuchy firmy Adidas. Według mnie są znacznie lepsze jakościowe niż te innych marek. No i ogólnie podobają mi się :) A to mój najnowszy zakup: http://superstar-originals.pl/index.php?route=product/product&path=61_71&product_id=311

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Biustonosz