Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 14:39:56

lee, tommy hilfiger

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 14:40:59

Słyszałam kiedyś o 'systemie' sprawdzania jakości ubrań z H&M. Nie pamiętam, o co dokładnie chodziło, ale wiem, że jakość ubrań miała związek z krajem, z którego dany ciuch pochodził.

Moim zdaniem dobre spodnie i jeansy ma KappAhl, lubię też ciuchy z C&A (ale tylko z kolekcji Jessica, inne są gorsze jakościowo). W H&M też często kupuję, ale z jakością bywa różnie- niektóre rzeczy mam już od kilku sezonów i nadal wyglądają, jak nowe, a niektóre noszę tylko 'po domu', bo po miesiącu od zakupu robią się szmatki.

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 14:42:41

Cytat
paula020202
Słyszałam kiedyś o 'systemie' sprawdzania jakości ubrań z H&M. Nie pamiętam, o co dokładnie chodziło, ale wiem, że jakość ubrań miała związek z krajem, z którego dany ciuch pochodził.

Moim zdaniem dobre spodnie i jeansy ma KappAhl, lubię też ciuchy z C&A (ale tylko z kolekcji Jessica, inne są gorsze jakościowo). W H&M też często kupuję, ale z jakością bywa różnie- niektóre rzeczy mam już od kilku sezonów i nadal wyglądają, jak nowe, a niektóre noszę tylko 'po domu', bo po miesiącu od zakupu robią się szmatki.

Ja zauważyłam że z H&M o dziwo najlepiej trzymają się bluzki typu Basic za 19,90zł itd :o a droższe rzeczy szybciutko się mechacą itd :)

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 14:42:48

Cytat
paula020202
Słyszałam kiedyś o 'systemie' sprawdzania jakości ubrań z H&M. Nie pamiętam, o co dokładnie chodziło, ale wiem, że jakość ubrań miała związek z krajem, z którego dany ciuch pochodził.

Moim zdaniem dobre spodnie i jeansy ma KappAhl, lubię też ciuchy z C&A (ale tylko z kolekcji Jessica, inne są gorsze jakościowo). W H&M też często kupuję, ale z jakością bywa różnie- niektóre rzeczy mam już od kilku sezonów i nadal wyglądają, jak nowe, a niektóre noszę tylko 'po domu', bo po miesiącu od zakupu robią się szmatki.
ciekawe:)ja slyszalalm kiedys,ze podobno jakosciowo sa najgorze conversy wyprodukowane w chinach ;/ to chyba prawda,bo mialam moje pierwsze z chin i sie rozkleily po 3 miesc.;/ poziej reklamowalam i dostalam nowego juz nie z chin ;)

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 14:44:27

nie polecam absolutnie spodni z new yorkera,dałam kiedys 180zł(chyba z 3 lata temu)byly lekko woskowane pod dwoch tygodniach z czarnych zrobily sie granatowe a w kroku na szwach wrecz białe,wkurzylam sie wtedy pamietam

zweryfikowana
Posty: 1.167
Ostrzeżenia: 1/5

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 14:44:42

united color of benethon ma super jakosc

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 14:45:39

Cytat
czarnulla
nie polecam absolutnie spodni z new yorkera,dałam kiedys 180zł(chyba z 3 lata temu)byly lekko woskowane pod dwoch tygodniach z czarnych zrobily sie granatowe a w kroku na szwach wrecz białe,wkurzylam sie wtedy pamietam
ja bardzo unikam ny,bo cokolwiek tam kupilam okazalo sie kompletna klapa ;/

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 14:45:50

jak HM to tylko Bangladesh ;) zajefajna jakośc! bluzki basics na przyklad, na ramiaczka, zwyklaki po 20zl nie przekrecily sie ani ciut, anie nie zmechacily.. po kilku latach chodzenia !

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 14:46:04

Ogólnie NAJGORSZA jakość jest dla mnie w Terranova i Primark :D

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 14:48:41

Polecam CZYTAĆ METKI ze składem !
W każdym sklepie czy w Zarze czy w H&M można dostać ciuchy wykonane z akrylu , poliestru a można za wyższą cenę z jedwabiu , wełny itd.

Każda firma ma lepsze i gorsze gatunkowo ubrania .

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 14:49:29

a własnie primak nie jaest taki znowu zły,te wszystkie ciuszki atmosphere to przeciez primark,bedeac w UK kupywałam tam i powiem ze niektore mi sie trzymja do dzis rzeczy,bawełniane bluzeczki,spodnie rurki,ramoneski,nie jest szał ale nie ma tez tragedii

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 14:51:39

pull&bear ma słabe jakościowo spodnie. ja posiadam jasno-szare jeansy i strasznie farbują i zacieki się na nich robią.nie mogę ich prać w pralce

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 14:52:57

trzeba wiedziec co gdzie kupic, ja uwazam ze zwykle bawelniane koszulki czy bluzki sa dobrej jakosc w h&m czy innych sieciowkach
wiecej pieniedzy warto przeznaczyc na jeansy , marynarki czy kurtki oraz buty
osobiscie widze wielka roznice pomiedzy sieciowkami w polsce a za granica
aktualnie jestem w anglii i naprawde ciuchy sa tansze i lepszej jakosci nie mowiac o wyprzedazach swietnych
pzdr...

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 14:53:36

Cytat
ifYOUlike
pull&bear ma słabe jakościowo spodnie. ja posiadam jasno-szare jeansy i strasznie farbują i zacieki się na nich robią.nie mogę ich prać w pralce
dzieki,ze mnie ostrzeglas:)

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 14:54:53

Cytat
czarnulla
a własnie primak nie jaest taki znowu zły,te wszystkie ciuszki atmosphere to przeciez primark,bedeac w UK kupywałam tam i powiem ze niektore mi sie trzymja do dzis rzeczy,bawełniane bluzeczki,spodnie rurki,ramoneski,nie jest szał ale nie ma tez tragedii

Ja mam piżamkę z Primarku to dosłownie po pierwszej nocy koszulka zrobiła się 3 razy większa a spodenki zmechaciły o.O a wcale nie była taka tania! Poza tym kupiłam parę sukienek na All ale miały tak tragiczny materiał że od razu sprzedałam,nigdy więcej :P Jak Primark to jedynie torebki albo dodatki ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Spodnie