Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 15:43:04

STRADIVARIUS,P&B,BERSHKA w stradivariusie swetry się często rozciągają,mechacą.. spodnie sa dobre jakościowo,w p&b ogólnie wszystko jest dobre jakościowo ;) w bershce bluzki nie są za dobre.. swetry i spodnie polecam oraz kurtki!;) w new yorkerze kupuje rzeczy w cenie 19,29,39 itp dlatego mi nie szkoda ;)

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 15:52:30

Cytat
ewela91
Ja kupuję w sh, i powiem Ci, że tamte ciuchy mam długie lata, nie zmechacone. Co kto lubi:) Wiem, że wiele osób nie lubi sh, ja za to nie znoszę sieciówek, te ciuchy szybko się trą i wycierają

sh to nie jest marka ubrań, a chodzi raczej o marki.

Cytat
czarnulla
a własnie primak nie jaest taki znowu zły,te wszystkie ciuszki atmosphere to przeciez primark,bedeac w UK kupywałam tam i powiem ze niektore mi sie trzymja do dzis rzeczy,bawełniane bluzeczki,spodnie rurki,ramoneski,nie jest szał ale nie ma tez tragedii

"niektóre" - słowo-klucz :D my wiemy, że to atmo. i na atmo wiele razy się przejechałam.

Cytat
magness86
Polecam CZYTAĆ METKI ze składem !
W każdym sklepie czy w Zarze czy w H&M można dostać ciuchy wykonane z akrylu , poliestru a można za wyższą cenę z jedwabiu , wełny itd.

Każda firma ma lepsze i gorsze gatunkowo ubrania .

dokładnie.
Cytat
Monia_ka
Btw może mi ktoś wytłumaczyć fenomen sh? Przecież tam również mają ciuchy z h&m itp. twierdzicie ze h&m kiepski, ale kupujecie ciuchy z h&m w sh? (h&m to tylko przykład) Poza tym, może miałam pecha, ale wszystkie ciuchy z sh jakie miałam rozleciały się równie szybko co te markowe.
jak już mówiłam - sh to nie marka, można tam wygrzebać wszystko i nigdy nie wiesz co trafisz. "markowe" też bywają, ale jednak głównie haendemy...

w mango mają dobre rzeczy głównie. chociaż ja częściej patrzę na konstrukcję niż na materiał :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-15 15:55 przez sariel.

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 15:54:55

Mohito, Reserved

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 16:05:18

A ja polecam polska sieciówkę z niedroga odzieżą o nazwie Szachownica. Może kiedyś sie z nia spotkałyście. Mają ciuchy dobrej jakości, modne, niekiedy identyczne jak w markowych galeriowych sklepach, a plusem jest to że nie płacicie za metkę kroci. Od lat kupuję tam ciuchy i jestem bardzo zadowolona. Za 200zł można nieźle się obkupic. Naprawdę polecam!

dobra jakość ubrań

16 sty 2013 - 11:47:53

Cytat
Izama
A ja polecam polska sieciówkę z niedroga odzieżą o nazwie Szachownica. Może kiedyś sie z nia spotkałyście. Mają ciuchy dobrej jakości, modne, niekiedy identyczne jak w markowych galeriowych sklepach, a plusem jest to że nie płacicie za metkę kroci. Od lat kupuję tam ciuchy i jestem bardzo zadowolona. Za 200zł można nieźle się obkupic. Naprawdę polecam!
pierwszy raz slysze:o



o juz widze ale niestety nic mi sie nie podoba:(



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-16 11:50 przez dreambo.

dobra jakość ubrań

16 sty 2013 - 11:50:23

jak jeansy - to tylko z cubusa, reserved też ma ubrania dobrej jakości.

dobra jakość ubrań

16 sty 2013 - 11:54:02

Cytat
jolieetolie
jak jeansy - to tylko z cubusa, reserved też ma ubrania dobrej jakości.
reservda nie lubie,bo wszystkie swetry mi sie niemilosiernie rozciagnly:(a malo nie kosztowaly:(

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

dobra jakość ubrań

17 sty 2013 - 08:15:29

jeśli chodzi o jeansy- lee
koszule- tommy hilfiger
eleganckie ubrania dan hen
buty kupuje tylko w obuwniczych, nie w sieciówkach i tylko ze skóry...polecam badure

dobra jakość ubrań

17 sty 2013 - 08:18:43

stradivarius to napewno, a z reszta roznie bywa

dobra jakość ubrań

17 sty 2013 - 08:39:28

jezeli chodzi o H&M mam kilka rzeczy ktore sa ok a inne totypowe szamtaki, ktore sie zmachacily i kolor zszedl ,ale jak kolezanka juz powiedziala zależy jak trafisz ale generalnie często od razu widać czy ciuch jest na lata czy na sezon.

dobra jakość ubrań

17 sty 2013 - 08:54:38

Bershka, Zara, River Island! Wszystko tylko nie Stradivarius - mają piękne rzeczy, ale są okropne jakościowo. Mam stamtąd 2 marynarki (podszewka jest rozdarta we wszystkie strony świata), skóra (również podszewka rozdarta), spodnie (rozciągają się i zamiast S, mam L), no i kupiłam tam kiedyś podkolanówki w dwóch różnych rozmiarach (jedna była dłuższa od drugiej) - nie chcieli mi wymienić, skubani...
Wszystko zależy tak naprawdę od szczęścia. Jedni uwielbiają te sklepy, drudzy nienawidzą. Ceny odstraszają, ale zawsze można poczekać na wyprzedaże :)))

dobra jakość ubrań

17 sty 2013 - 09:05:30

ODRADZAM SIECIÓWKI typu H&M czy wszystko Inditexu. Jak to ładnie jakaś dziewczyna niedawno powiedziała - bazarowe ciuchy wrzucone do ładnych sklepów. rzadko można spotkać coś dobrego jakościowo. Wiadomo - większośc ciuchów jest robiona w Chinach lub Tajwanie, ale jest lepsze Made in China i gorsza a sieciówki to raczej gorsza.
Ciuchy ciekawe, ale jakościowo kiepskie

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

dobra jakość ubrań

08 gru 2022 - 13:38:07

Sama szukam czegoś co jest dobrej jakości, czy kupujecie ciuchy z naturalnych tkanin?

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

dobra jakość ubrań

09 gru 2022 - 08:09:06

Kupuję ubrania już tylko z naturalnych materiałów (oprócz biustonoszy, kurtki zimowej, przeciwdeszczowej itp.), bo są miłe w dotyku i przewiewne. Wybieram najczęściej bawełnę, len, jedwab (to rzadziej, bo prasowanie ), wełnę i kaszmir. Kupuję głównie używane i nie chce mi się specjalnie cackać z tymi rzeczami - piorę wszystko jak leci, jedwab, welna, kaszmir, w 30° w programie do wełny, suszę normalnie rozwieszone na suszarce. Swetry często tylko wietrzę albo odświeżam parownicą, której używam też do ewentualnego prasowania (parownicy tez zwykle nie chce mi się wyciągać, więc najczęsciej w ogóle nie prasuję, tylko starannie rozwieszam na suszarce). Zrezygnowałam z wiskozowych tkanin, bo brzydko się gniotą i się w nich pocę (dzianiny są ok). Przy zakupach na vinted wybieram osoby, które mają pozytywne opinie i estetyczne zdjęcia ciuchów, a nie że jakieś skłębione szmatki psu z gardła wyjęte, czy jedno ciemne zdjęcie bluzki, a z tylu może plama na całe plecy i ogólnie bardzo dokładnie ogladam zdjęcia, czy nie ma przekreconych szwów, czy materiał wygląda na porządny, czy nie widać zmechaceń - jak nie jestem w stanie ocenić tego po zdjęciach, i jeśli nie ma podanych wymiarów i składu, to najcześciej rezygnuję, bo nie chce mi się tracić czasu na dopytywanie, na żadnym ciuchu aż tak mi nie zależy .

Jeśli mam tutaj polecić jakieś dobre ciuchy polskiej produkcji, polecam Mybasic: https://mybasic.pl/info/sukienki-granatowe W sklepie mają świetną kolekcję damską i dziecięca.


dobra jakość ubrań

14 gru 2022 - 11:31:52

Ja ostatnio odkryłam ubrania z muślinu i przepadłam :) Są mięciutkie i bardzo miłe w dotyku :) Wcześniej muślin kojarzył mi się tylko z ubrankami dla dzieci, a się okazało, że dorosli też mogą skorzystać z jego super właściwości. Tutaj https://www.kolisklep.pl/czym-jest-muslin-bawelniany-co-to-za-material-n-5.html więcej info odnośnie muślinu, warto poczytać :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakich firm ubrania kupujecie najchętniej ?!