Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

fleki

14 sty 2013 - 21:58:50

Wiecie może czy da się wymienić fleki w koturnach?;) Nie wiem czy umieściłam wątek we właściwym dziale...

fleki

14 sty 2013 - 22:04:41

Nigdy nie wymieniałam w koturnach, ale moze idź do szewca i zapytaj.

fleki

14 sty 2013 - 22:08:41

a może któraś wymieniała?

fleki

14 sty 2013 - 22:12:17

Najlepiej idź do szewca i będziesz wiedziała czy się da czy nie

fleki

14 sty 2013 - 22:23:57

Tylko że ja chcę kupic koturny które mają fleki do wymiany, a nie wiem czy to jest w ogóle możliwe.

fleki

14 sty 2013 - 22:33:52

oczywiście, że możliwe ;) z tego co wiem to po prostu wtedy na końcu koturny w miejscu gdzie normalnie powinien być obcas jest flek, który można wymienić. ale wówczas widać to, że na końcu jest flek.

fleki

14 sty 2013 - 22:42:13

Cytat
Lillka92
oczywiście, że możliwe ;) z tego co wiem to po prostu wtedy na końcu koturny w miejscu gdzie normalnie powinien być obcas jest flek, który można wymienić. ale wówczas widać to, że na końcu jest flek.

Dziękuje za odp. mam nadziej żwe to nie będzie strasznie wyglądało:p

fleki

15 sty 2013 - 11:42:23

Ja raz wymieniałam, bo w koturnie pod spodem zrobiła mi się dziura(:D). Szewc normalnie przykręcił do tego obcas (0,5cm), po czym pod wpływem chodzenia jakby znowu się wbił w koturn. Nie wiem czy któraś zrozumie o co mi chodzi, w każdym razie buty wyglądają okej.
Gorzej jeżeli chodzi teraz o beżowe koturny, z którymi robi się dokładnie to samo co z tamtymi (były czarne). Po imprezie, nie wiem skąd, powstały 2 ogromne wgłębienia na środku i nie mam pojęcia czy to też kwalifikuje się pod szewca :|.

fleki

15 sty 2013 - 11:44:44

Cytat
asia629
Cytat
Lillka92
oczywiście, że możliwe ;) z tego co wiem to po prostu wtedy na końcu koturny w miejscu gdzie normalnie powinien być obcas jest flek, który można wymienić. ale wówczas widać to, że na końcu jest flek.

Dziękuje za odp. mam nadziej żwe to nie będzie strasznie wyglądało:p

Mam takie koturny i nawet tego nie widać ;) da się wymienić, luzik ;p

fleki

15 sty 2013 - 11:44:47

Oczywiście, że można. Szewc wymieni Ci fleki i to tylko za ok. 10 zł. Ostatnio byłam z wszystkimi moimi butami :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

AIR MAXY gdzie?