Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Do kiedy trwają wyprzedaże?

13 sty 2013 - 12:34:47

Wyprzedaże będą do połowy lutego, teraz w większości sklepów macie do 50%. A jeszcze będę do 70% Poczekajcie :)

Do kiedy trwają wyprzedaże?

13 sty 2013 - 12:40:26

Ja już się trochę obkupiłam i wcale dużo nie oszczedzilam :-( z tego co pamiętam to wyprzedaże były do lutego więc zaczekam do ostatniego tygodnia stycznia.

Do kiedy trwają wyprzedaże?

13 sty 2013 - 12:43:09

A ja kupiłam duzo super rzeczy za grosze .
Więc nie uważam ,żeby mieli jeszcze z czego zejść .

Do kiedy trwają wyprzedaże?

13 sty 2013 - 12:45:28

Cytat
Maylea
Wyprzedaże będą do połowy lutego, teraz w większości sklepów macie do 50%. A jeszcze będę do 70% Poczekajcie :)
zebycie myslaly ze jest 70 % zmieniaja metki.albo nawet naklejaja z wyzsza cena niby obnizona, na metke z nizsza cena. takie te wyprzedaze

Do kiedy trwają wyprzedaże?

13 sty 2013 - 12:48:32

Cytat
weztoodemnie
A ja kupiłam duzo super rzeczy za grosze .
Więc nie uważam ,żeby mieli jeszcze z czego zejść .
Pochwał się proszę zdobyczami , gdzie kupiłaś i za ile to może też coś znajdziemy dla siebie .

Do kiedy trwają wyprzedaże?

13 sty 2013 - 12:51:54

Cytat
nurhia
Cytat
Maylea
Wyprzedaże będą do połowy lutego, teraz w większości sklepów macie do 50%. A jeszcze będę do 70% Poczekajcie :)
zebycie myslaly ze jest 70 % zmieniaja metki.albo nawet naklejaja z wyzsza cena niby obnizona, na metke z nizsza cena. takie te wyprzedaze

robią tak, ale nie wszędzie, w Stradim z tego co widziałam i Bershce tego nie praktykują :)

Do kiedy trwają wyprzedaże?

13 sty 2013 - 12:53:42

ja w C&A kupilam ostatnio woskowane spodnie za 38zl :D

Do kiedy trwają wyprzedaże?

13 sty 2013 - 12:57:09

w New Yorkerze ostatnio byłam i duzo rzeczy za 3.95 i 9.95 - obkupilam sie jak na jakies zapasy :D i kupilam tez kurtke ktora byla za 129 na promocji wczesniej - ale torche szkoda bylo mi stówy dac , a wczoraj kupilam ją za 30 zl :D

wiec warto pochodzic :D

Do kiedy trwają wyprzedaże?

13 sty 2013 - 12:58:16

Cytat
xxRoSeSxx
w New Yorkerze ostatnio byłam i duzo rzeczy za 3.95 i 9.95 - obkupilam sie jak na jakies zapasy :D i kupilam tez kurtke ktora byla za 129 na promocji wczesniej - ale torche szkoda bylo mi stówy dac , a wczoraj kupilam ją za 30 zl :D

wiec warto pochodzic :D
A co zakupilas jeszcze?;P
Ja wczoraj marynarke za 39zl

zweryfikowana
Posty: 1.812
Ostrzeżenia: 1/5

Do kiedy trwają wyprzedaże?

13 sty 2013 - 12:59:12

ja się obłowiłam w bershce bo kupiłam 5 bluzek po ok. 35 - 40zł a kosztowały wczesniej 99zł :))) dzisiaj też się tam wybieram ;)

Do kiedy trwają wyprzedaże?

13 sty 2013 - 13:00:28

Cytat
meow-meow
Cytat
xxRoSeSxx
w New Yorkerze ostatnio byłam i duzo rzeczy za 3.95 i 9.95 - obkupilam sie jak na jakies zapasy :D i kupilam tez kurtke ktora byla za 129 na promocji wczesniej - ale torche szkoda bylo mi stówy dac , a wczoraj kupilam ją za 30 zl :D

wiec warto pochodzic :D
A co zakupilas jeszcze?;P
Ja wczoraj marynarke za 39zl

po 3.95 byly bluzeczki , jakies nietoperze , takie topy oversize - no kupilam tego naprawdę duuuzo :D

koszulę asymetryczną w panterkę za 30 zł , bordowe rurki za 30 zł również :) Powiem szczerze, że te wyprzedaże uważam za udane !

w H&M równiez super promocje , ostatnio kupilam chabrowe rurki z zamkami za 30 zł i sweterek pasiak za 10 zl :)

Do kiedy trwają wyprzedaże?

13 sty 2013 - 13:00:42

Cytat
nurhia
Cytat
Maylea
Wyprzedaże będą do połowy lutego, teraz w większości sklepów macie do 50%. A jeszcze będę do 70% Poczekajcie :)
zebycie myslaly ze jest 70 % zmieniaja metki.albo nawet naklejaja z wyzsza cena niby obnizona, na metke z nizsza cena. takie te wyprzedaze

Pracuję w sieciówce, i wiem jak to działa. Tak robi np. mango, ale hm albo zara już nie. Sama w swojej galerii najpierw robię rekonesans, a potem czekam na 70% i wtedy wiem, w którym sklepie opłaca się czekać, a w którym nie i można wziąć wcześniej, bez ryzyka, że wykupią.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-13 13:02 przez Maylea.

Do kiedy trwają wyprzedaże?

13 sty 2013 - 13:02:20

ja kupiłam swojemu facetowi bluzę za 120 przecenioną a 300zł i buty za 40 zł przecenione ze 100 :)

Do kiedy trwają wyprzedaże?

13 sty 2013 - 13:02:47

Ja jak zwykle w czasie wyprzedaży siedzę w notatkach ;p i wszystko mnie omija.

Do kiedy trwają wyprzedaże?

13 sty 2013 - 13:04:06

Cytat
meow-meow
No w tamtym roku chociazby H&M mial lepsza wyprzedaz... Spodnie i marynarki chociazby. Albo ja nie zdazylam z wyprzedaza, choc czaje sie na marynarke za 60zl :D

właśnie ja też czaję się na marynarkę za 60 zł ale mam do miejscowości w której jest h&m 60 km i dopiero będę tam być może za tydzień:/ mam nadzieje że nikt mnie jej nie wykupi bo już się na nią napaliłam:D

co do przecen w tym roku szału nie ma, ale zawsze coś się znajdzie. W zeszłym roku były lepsze rzeczy i żałuje że kilka nie kupiłam a też było na szybko:/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fleki