Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

tabernakula sklep

19 minut temu

zakupy internetowe

44 minut temu

Budowa domu

48 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Do kiedy trwają wyprzedaże?

13 sty 2013 - 12:34:47

Wyprzedaże będą do połowy lutego, teraz w większości sklepów macie do 50%. A jeszcze będę do 70% Poczekajcie :)

Do kiedy trwają wyprzedaże?

13 sty 2013 - 12:40:26

Ja już się trochę obkupiłam i wcale dużo nie oszczedzilam :-( z tego co pamiętam to wyprzedaże były do lutego więc zaczekam do ostatniego tygodnia stycznia.

Do kiedy trwają wyprzedaże?

13 sty 2013 - 12:43:09

A ja kupiłam duzo super rzeczy za grosze .
Więc nie uważam ,żeby mieli jeszcze z czego zejść .

Do kiedy trwają wyprzedaże?

13 sty 2013 - 12:45:28

Cytat
Maylea
Wyprzedaże będą do połowy lutego, teraz w większości sklepów macie do 50%. A jeszcze będę do 70% Poczekajcie :)
zebycie myslaly ze jest 70 % zmieniaja metki.albo nawet naklejaja z wyzsza cena niby obnizona, na metke z nizsza cena. takie te wyprzedaze

Do kiedy trwają wyprzedaże?

13 sty 2013 - 12:48:32

Cytat
weztoodemnie
A ja kupiłam duzo super rzeczy za grosze .
Więc nie uważam ,żeby mieli jeszcze z czego zejść .
Pochwał się proszę zdobyczami , gdzie kupiłaś i za ile to może też coś znajdziemy dla siebie .

Do kiedy trwają wyprzedaże?

13 sty 2013 - 12:51:54

Cytat
nurhia
Cytat
Maylea
Wyprzedaże będą do połowy lutego, teraz w większości sklepów macie do 50%. A jeszcze będę do 70% Poczekajcie :)
zebycie myslaly ze jest 70 % zmieniaja metki.albo nawet naklejaja z wyzsza cena niby obnizona, na metke z nizsza cena. takie te wyprzedaze

robią tak, ale nie wszędzie, w Stradim z tego co widziałam i Bershce tego nie praktykują :)

Do kiedy trwają wyprzedaże?

13 sty 2013 - 12:53:42

ja w C&A kupilam ostatnio woskowane spodnie za 38zl :D

Do kiedy trwają wyprzedaże?

13 sty 2013 - 12:57:09

w New Yorkerze ostatnio byłam i duzo rzeczy za 3.95 i 9.95 - obkupilam sie jak na jakies zapasy :D i kupilam tez kurtke ktora byla za 129 na promocji wczesniej - ale torche szkoda bylo mi stówy dac , a wczoraj kupilam ją za 30 zl :D

wiec warto pochodzic :D

Do kiedy trwają wyprzedaże?

13 sty 2013 - 12:58:16

Cytat
xxRoSeSxx
w New Yorkerze ostatnio byłam i duzo rzeczy za 3.95 i 9.95 - obkupilam sie jak na jakies zapasy :D i kupilam tez kurtke ktora byla za 129 na promocji wczesniej - ale torche szkoda bylo mi stówy dac , a wczoraj kupilam ją za 30 zl :D

wiec warto pochodzic :D
A co zakupilas jeszcze?;P
Ja wczoraj marynarke za 39zl

zweryfikowana
Posty: 1.812
Ostrzeżenia: 1/5

Do kiedy trwają wyprzedaże?

13 sty 2013 - 12:59:12

ja się obłowiłam w bershce bo kupiłam 5 bluzek po ok. 35 - 40zł a kosztowały wczesniej 99zł :))) dzisiaj też się tam wybieram ;)

Do kiedy trwają wyprzedaże?

13 sty 2013 - 13:00:28

Cytat
meow-meow
Cytat
xxRoSeSxx
w New Yorkerze ostatnio byłam i duzo rzeczy za 3.95 i 9.95 - obkupilam sie jak na jakies zapasy :D i kupilam tez kurtke ktora byla za 129 na promocji wczesniej - ale torche szkoda bylo mi stówy dac , a wczoraj kupilam ją za 30 zl :D

wiec warto pochodzic :D
A co zakupilas jeszcze?;P
Ja wczoraj marynarke za 39zl

po 3.95 byly bluzeczki , jakies nietoperze , takie topy oversize - no kupilam tego naprawdę duuuzo :D

koszulę asymetryczną w panterkę za 30 zł , bordowe rurki za 30 zł również :) Powiem szczerze, że te wyprzedaże uważam za udane !

w H&M równiez super promocje , ostatnio kupilam chabrowe rurki z zamkami za 30 zł i sweterek pasiak za 10 zl :)

Do kiedy trwają wyprzedaże?

13 sty 2013 - 13:00:42

Cytat
nurhia
Cytat
Maylea
Wyprzedaże będą do połowy lutego, teraz w większości sklepów macie do 50%. A jeszcze będę do 70% Poczekajcie :)
zebycie myslaly ze jest 70 % zmieniaja metki.albo nawet naklejaja z wyzsza cena niby obnizona, na metke z nizsza cena. takie te wyprzedaze

Pracuję w sieciówce, i wiem jak to działa. Tak robi np. mango, ale hm albo zara już nie. Sama w swojej galerii najpierw robię rekonesans, a potem czekam na 70% i wtedy wiem, w którym sklepie opłaca się czekać, a w którym nie i można wziąć wcześniej, bez ryzyka, że wykupią.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-13 13:02 przez Maylea.

Do kiedy trwają wyprzedaże?

13 sty 2013 - 13:02:20

ja kupiłam swojemu facetowi bluzę za 120 przecenioną a 300zł i buty za 40 zł przecenione ze 100 :)

Do kiedy trwają wyprzedaże?

13 sty 2013 - 13:02:47

Ja jak zwykle w czasie wyprzedaży siedzę w notatkach ;p i wszystko mnie omija.

Do kiedy trwają wyprzedaże?

13 sty 2013 - 13:04:06

Cytat
meow-meow
No w tamtym roku chociazby H&M mial lepsza wyprzedaz... Spodnie i marynarki chociazby. Albo ja nie zdazylam z wyprzedaza, choc czaje sie na marynarke za 60zl :D

właśnie ja też czaję się na marynarkę za 60 zł ale mam do miejscowości w której jest h&m 60 km i dopiero będę tam być może za tydzień:/ mam nadzieje że nikt mnie jej nie wykupi bo już się na nią napaliłam:D

co do przecen w tym roku szału nie ma, ale zawsze coś się znajdzie. W zeszłym roku były lepsze rzeczy i żałuje że kilka nie kupiłam a też było na szybko:/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fleki