Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Re: komunia

07 sty 2013 - 15:49:21

a moze taki





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-07 15:50 przez izabelka28.

komunia

07 sty 2013 - 15:53:19

Okropne jak dla mnie... Ja miałam z żywych kwiatków - z margarytek ;) Moja mama trzymała go na talerzu z wodą i przetrwał cały tydzień. Tyle, że komunię miałam 15 lat temu.

komunia

07 sty 2013 - 15:55:35

nie podobają mi się te lekko tandetne 'dekoracje' na głowach dziewczynek podczas komunii.

komunia

07 sty 2013 - 15:55:37

Ale co może taki??

Bo jak się domyślam ma to być wianek na komunie. Nie podoba mi się, w ogóle go nie przypomina...

komunia

07 sty 2013 - 15:55:38

Ja miałam wianek z tych liści .. jak one się nazywają?? z lauru chyba :)

komunia

07 sty 2013 - 16:02:16

ten pierwszy jest sliczny tylko czy kupie taki bo ja na plecieniu to sie nie znam

komunia

11 lut 2013 - 12:31:17

te wianki z żywych kwiatów są śliczne, też rozważałam dla córki, ale obawiam się, czy nie zwiędną kwiatki, no i na biały tydzień raczej nie da rady. Szukałam więc takich w miarę subtelnych wianków, bo są i szkaradztwa straszliwe w sklepach i zobaczcie, co znalazłam - na komunię http://bamaxnet.pl/wianki/38-wianek-z-jasnorozowymi-rozyczkami.html i na potem opaskę http://bamaxnet.pl/wianki/69-opaska-komunijna.html.
jeśli macie pomysł gdzie kupić fajne białe buciki, które przydadzą się nie tylko na komunię, piszcie proszę

komunia

11 lut 2013 - 12:34:19

Nie podobaja mi sie te sztuczne wianki itp,co do slubu czy do komunii idzie.Zreszta jak widze,te male dziewczynki co mamusie je wsytroi jak panne mloda to az przykro ogladac.

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 1/5

komunia

11 lut 2013 - 12:36:33

piękne !!!
nie dość, że skromne, to do tego śliczne, dziewczęce...

to nie rewia mody, tylko komunia :)

komunia

11 lut 2013 - 12:44:14

z przerażeniem czasem patrzyłam na dziewczynki ubrane jak lalki do komunii - z lokami, wielkimi bufkami i wielowarstwowymi sukniami. to chyba nie ta okazja i nie ten wiek, ale do komunii to jeszcze matki decydują przeważnie co dziecko założy.
pewnie i u nas będą różne stroje, ale na to chyba nic nie poradzimy, możemy sobie tu tylko ponarzekać :-)
nasza sukienka też z tych delikatniejszych i też w tym sklepie znalazłam http://bamaxnet.pl/sukienki-komunijne/19-sukienka-o-podwyzszonym-stanie-bez-kolnierzyka.html

komunia

11 lut 2013 - 12:46:01

moim zdaniem wianek nie jest zły poza tymi lokami doczepionymi to niego taka pokręcona wstęga przypomina mi relikt z prl najfajniejsze są skromne bez żadnych dowieszek z tyłu i jeśli dziewszynka ma długie włosy to rozpuszczone , nie żadne loczki bo jak ostatnimi laty widziałam i na komunii mojej córci tez widziałam same loczki dziewczynki wyglądały jak sztuczne matrony a najgorszym są te paskudne alby , niech dziewczynki idę do komunii w ładnych gustownych sukieneczkach a nie w sutannach jak przyszłe zakonnice .

komunia

11 lut 2013 - 12:48:53

no juz, spokojnie, kazdy zauwazyl reklame :D

komunia

11 lut 2013 - 12:49:09

ciężko powiedzieć.. niby takie wianki się zakłade na komunię ale one sa strasznie tandetne. I ten m się nie podoba.

komunia

11 lut 2013 - 12:50:30

te żywe przepiękne
ja miałam na swojej komunii żywe stokrotki wplecione we włosy (ponad 25 lat temu )

a córka ma w tym roku komunię i chyba moja mama ją właśnie uczesze tak jak mnie wtedy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Workery