Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

najtańsza apteka

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kurtki ASOS warte swojej ceny ?

05 sty 2013 - 17:40:49

Kurtki firmy ASOS nie nzależą do tanich. Chcę sobie kupić dobrą kurtkę na zimę. Natknęłam się w allegro na taką:http://allegro.pl/asos-kurtka-parka-khaki-z-futerkiem-36-s-i2901812887.html jest dosyć droga, zastanawiam się czy warta swojej ceny i czy nadaje się na srogą zimę? Może któraś z was ma taką ? Jakie macie doświadczenia z kurtkami tej firmy ?

Kurtki ASOS warte swojej ceny ?

05 sty 2013 - 17:42:30

z doświadczenia wiem, że kurtki asosa nie są warte swojej ceny ;-)

Kurtki ASOS warte swojej ceny ?

05 sty 2013 - 17:44:25

na sroga zime to raczej nie bedzie, zwazywszy na to, ze kurtki asosa robione sa na anglie, gdzie temperatura w zimie raczej nie spada ponizej zera
jak jezdze w zime do Polski to musze kupowac sobie cieple rzeczy w Polsce, bo kurtki sa cienkie (kupowalam nawet superdry, ostatnio taka adidasa niby ciepla, ale i tak duzo ciensza niz w polsce kupuje) a buty sa nieocieplane



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-05 17:46 przez czerwone.

Kurtki ASOS warte swojej ceny ?

05 sty 2013 - 17:44:54

takie same były w h&m w październiku i kosztowały 239, poszukaj jeszcze ;)

Kurtki ASOS warte swojej ceny ?

05 sty 2013 - 17:46:09

Jeśli chodzi o ciuchy kupowane na stronie asos.com zdecydowanie POLECAM
Jakośc bdb i nie chodzi mi tylko o ciuchy syngowane marką Asos. Na stronie jest dostępne wiele różnych marek.
Jeśli chodzi o kurktki mam jedną wiosenną parkę Mega zadowolenie! Mam również skórzaną zimowej jeszcze Brak ale jakby mi wpadła jakaś w oko zedcydowanie bym kupiła

Kurtki ASOS warte swojej ceny ?

05 sty 2013 - 17:47:27

Ta osoba sprzedaje chińskie podróbki, nie warte nawet stówy. To nawet nie jest oryginalny ASOS. A tak poza tym na Allegro rzeczy ASOS'A kosztują dużo, dużo wiecej niż u nich na stronie, gdzie każdy może sobie zamówić ciuszki bo wysyłają za darmo do Polski. Sprzedający chcą się dorobić na niewiedzy kupujących.

Kurtki ASOS warte swojej ceny ?

05 sty 2013 - 17:48:19

wiem, mam podobną z h&m tylko trochę krótszą i w innym kolorze. jest ona ciepła, ale nie na zimę ;)

Kurtki ASOS warte swojej ceny ?

05 sty 2013 - 17:48:38

mysle ze takie samo znajdziesz duzo tansze :)

Kurtki ASOS warte swojej ceny ?

05 sty 2013 - 17:50:29

moim zdaniem ona nie jest warta tej ceny, i jest not

Kurtki ASOS warte swojej ceny ?

05 sty 2013 - 17:51:58

Mam identyczną kurtkę, tyle, że czarną.... Nie nadaje się na srogą zimę- futerko jest ciepłe, ale niezbyt grube, a rękawy nie są wogóle ocieplane. Na temperaturę do -5 stopni idealne. Ale poniżej można zamarznąć. Nie wyrzucaj w nią tyle pieniędzy, bo nie warto.

Kurtki ASOS warte swojej ceny ?

05 sty 2013 - 17:52:14

Nie wygląda na ciepłą,nawet z tym kożuszkiem,który widać,że jest cieniutki.Ale ma fajną zaletę-bo można kożuszek odpiąć i mieć na wiosnę.Ale cena zabójcza.

Kurtki ASOS warte swojej ceny ?

05 sty 2013 - 18:08:22

mimo ze komentarze ma same pozyytywne w jedyn pisze ze nie sa to orginalne ciuchy lecz wzorowane na orginalach. wiec dac 400zl za podrobke asosa to nie warto ! tansza kupisz w sklepie i jeszcze pryzmierzysz i zobaczysz czy gruba

Kurtki ASOS warte swojej ceny ?

05 sty 2013 - 18:11:24

nie jest warta tej ceny

Kurtki ASOS warte swojej ceny ?

05 sty 2013 - 18:16:50

ładna, ale ta cena to przesada...

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

Kurtki ASOS warte swojej ceny ?

05 sty 2013 - 18:17:56

śliczna!! ale trochę droga fakt... bardzo podobne były w cubusie za 250zł, moja siostra ma tylko jasną tą parkę i bardzo ciepła

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka koronkowa STUDNIÓWKA. POMOCY!!