Obecnie rozmawiamy o:

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bielizna modelująca

05 sty 2013 - 10:53:41

Hej, dziewczyny ;)
Pytanie do Was: Co sądzicie o bieliźnie korygującej/ modelującej?
Nosicie? Jaką firmę/markę polecacie? ;)


Bielizna modelująca

05 sty 2013 - 10:58:22

Nie noszę i nosić nie będę. Wolę chudnąć i mieć figurę taką jaką zechcę i dobrze się czuć w swoim ciele niż wydawać pieniądze na coś takiego.

Bielizna modelująca

05 sty 2013 - 10:59:02

strata kasy,
jak masz idealną figure jak modelka to tak bedziesz wyglądać.
jak masz niedoskonałości typu boczki,duży brzuch itd.. to ta bielizna ani inna nie pomoże

Bielizna modelująca

05 sty 2013 - 10:59:12

Ja nie noszę, ale też jestem bardzo ciekawa czy to rzeczywiście koryguje :) Czasami przydałoby się do obcisłej sukienki :D

Bielizna modelująca

05 sty 2013 - 10:59:47

Czasami zakładam pod bardziej obcisłe sukienki :) Jest nawet ok, ładnie spłaszcza brzuszek i boczki. Mam jakąś z Allegro,dałam chyba 8 dyszek. Jak byś kupowała,to koniecznie weź mniejszy rozmiar niż nosisz ;)
Aha no i nie mam czegoś takiego jak na foto-tylko zaczyna się pod biustem i kończy zaraz za pośladkami,nogawki są minimalne. Jak napisałam, do krótkich sukienek i obcisłych jest ok :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-05 11:02 przez ecri16.

Bielizna modelująca

05 sty 2013 - 11:01:31

ja mam coś podobnego do tego na zdjęciu. całkiem fajnie się sprawdza. nie uciska, ładnie wygładza (nawet jak masz rajstopy to nie widać żeby się odciskały w pasie), nie jest w nim gorąco. na większe wyjścia jest ok. należy tylko dobrać odpowiedni rozmiar bo za mały tylko pogarsza sytuację a to przecież nie służy do wyszczuplania tylko do modelowania sylwetki.

Bielizna modelująca

05 sty 2013 - 11:03:55

Cytat
esmeralda800
strata kasy,
jak masz idealną figure jak modelka to tak bedziesz wyglądać.
jak masz niedoskonałości typu boczki,duży brzuch itd.. to ta bielizna ani inna nie pomoże

Właśnie przejrzałam sporo stron z taką bielizną i na żadnej nie znalazłam zdjęcia osoby w większym rozmiarze, noszącej taką bieliznę. Tak samo rozmiarówka (S-L; 36-40), więc skierowana raczej do osób, które (przynajmniej teoretycznie) nie mają za wiele do modelowania...
Więc pytam, bo być może któraś z Was nosi i może coś powiedzieć o prawdziwych 'właściwościach' tej bielizny ;]

Bielizna modelująca

05 sty 2013 - 11:19:49

Cytat
paula020202
Cytat
esmeralda800
strata kasy,
jak masz idealną figure jak modelka to tak bedziesz wyglądać.
jak masz niedoskonałości typu boczki,duży brzuch itd.. to ta bielizna ani inna nie pomoże

Właśnie przejrzałam sporo stron z taką bielizną i na żadnej nie znalazłam zdjęcia osoby w większym rozmiarze, noszącej taką bieliznę. Tak samo rozmiarówka (S-L; 36-40), więc skierowana raczej do osób, które (przynajmniej teoretycznie) nie mają za wiele do modelowania...
Więc pytam, bo być może któraś z Was nosi i może coś powiedzieć o prawdziwych 'właściwościach' tej bielizny ;]
są takie fajne gorsetowe body,materiał sztywny,bardzo nie wygodne,ale efekt duży,miałam i sprzedałam nie byłam w stanie w nich chodzić

Bielizna modelująca

08 sty 2013 - 15:54:55

Oj tam ja nosze http://www.e-lady.pl/produkt/15020/figi-obciskajace-i-korygujace-modelia.html To nie jest wcale takie zle. Fakty, ze jak widzialam to pierwszy raz to sie lekko brzydzilam, ale teraz pod sukienka :) swietnie sie sprawdza :)

Bielizna modelująca

08 sty 2013 - 15:59:48

czasami noszę

Re: Bielizna modelująca

08 sty 2013 - 16:04:03

a moja mama ma halkę z triumpha- mówi ze wygodna- ładnie w niej wygląda a nosi rozmiar 42,





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-08 16:06 przez ptasiek84.

zweryfikowana
Posty: 907
Ostrzeżenia: 1/5

Bielizna modelująca

08 sty 2013 - 16:05:16

moja znajoma nosi, mówię Wam, ze to działa
jak powiedziała mi, że przyrtyła 10 kg, a tego prawie nie było widac
super rozwiazanie dla tych co nie moga lub nie chca schudnac

tyle, ze ja ją pytałam, to mówiła, ze za swoja dala cos kolo 400 zł, wiec trzeba zainwestowac

Bielizna modelująca

08 sty 2013 - 16:06:39

Ja nosiłam po ciazy i faktycznie ani brzuszka ani boczków nie było widac pod ciuchami ;)

Bielizna modelująca

08 sty 2013 - 16:07:33

nie noszę , bo póki co nie mam takiej potrzeby;p ale jestem ciekawa jak ona działa .

Bielizna modelująca

08 sty 2013 - 16:11:15

w tiumphie za ok 150 zł widziałam...Ja mam majtki korygujące brzuch, kupiłam na wesele i ukryły trochę brzuszek. Minusem było to że strasznie ściskały brzuch przez co mnie później bolał.Na jakąś okazje fajne ale myślę ze na co dzień to niewygodne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rajstopy tattoo - Calzedonia