Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny czy zamawiałyście poniższe sukienki z allegro? Ich cena jest niska (25 i 20zł) stad moje watpliwosci :)


to pewnie japan style więc bym się bała

nie zamawiałam, ale sama odpowiedz sobie na pytanie, czy sukienka za 20pln może być świetnej jakości?

taa i pewnie przesyłka 25 z, nie kupuj, żal pieniędzy, żal nerwów a potem i tak masz bubel w paczce i to tylko ścierka :D

Cytat
maloonie
to pewnie japan style więc bym się bała


też tak sądzę, sukienki tanie a pewnie sama przesyłka z 25zł

co Wy chcecie od JapanStyle?
Mnie akurat spasowały te ciuchy

sukienki ładne, ale za taką cenę to pewnie pod względem jakości dobre nie będzie

tych akurat nie zamawiałam, ale kiedyś często trafiałam na all sukienki za grosze- najdroższe chyba za 40zł, przesyłka też normalna i o dziwo większość miała naprawdę dobrą jakość. pewnie zależy jak się trafi.

Ja zamawiałam od tego użytkownika z kołnierzykiem. :)Te sukienki są takie, hm.. bluzkowe ;) Ale jak za taka cee to spoko :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-08 18:49 przez Redhead_.

Cytat
cihuutka
co Wy chcecie od JapanStyle?
Mnie akurat spasowały te ciuchy
to jesteś jednym z nielicznych wyjątków
jak mam kupić japan to wolę iść do chińczyka (jakkolwiek to brzmi) i w sklepie obejrzeć te "cudeńka"

Nawet po zdjęciu widać, że ta druga sukienka to zwykła szmatka. Nie łudź się, że bd wyglądać na Tobie jak na modelce.

One tylko na zdjęciu wyglądają ładnie...

Cytat
maloonie
Cytat
cihuutka
co Wy chcecie od JapanStyle?
Mnie akurat spasowały te ciuchy
to jesteś jednym z nielicznych wyjątków
jak mam kupić japan to wolę iść do chińczyka (jakkolwiek to brzmi) i w sklepie obejrzeć te "cudeńka"


bardzo możliwe ,zamówiłam żakiet i sukienkę i na prawdę opłacało się jak za taką cenę przyznam się szczerze ,że sukienka była kiepsko zszyta(nie równo)

Nie zamawiałam ich ale widziałam, że jest szał na nie na all .

Ostatnio zamówiłam sukienkę za 39,90 przesyłka 25 zł i jestem zadowolona, sukienka identyczna jak na zdjęciu, za takie pieniądze warto nawet 1 raz założyć;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co to za buty?