Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Zapalenie pęcherza

17 minut temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TOREBKA Z ZAWLECZEK Z PUSZEK :)

15 lis 2012 - 01:06:53

Witam miłe Panie ;)
Czy słyszałyście lub widziałyście torebki wykonane z zawleczek z puszek??? Jestem po prostu chora na tym punckie. Zobaczyłam jedną i MUSZĘ taką mieć :) :)

Szukam kogoś, kto się tym zajmuje. Oprócz mnie są jeszcze diwe chętne osoby na taka torebunię. A i zawleczek mamy już sporo, bo pracujemy w restauracji więc udało się uzbierać. Sama mam dwie lewe ręce i słomiany zapał :/

Więc jeśli zajmujesz się wykonywaniem takich torebek lub znasz kogoś, kto się na tym zna, napisz PROSZĘ :)
Miłej nocy,
Monika

TOREBKA Z ZAWLECZEK Z PUSZEK :)

15 lis 2012 - 01:15:55

Słyszałam o torbach z banerów, plakatów etc. ale o puszkach pierwsze słyszę

TOREBKA Z ZAWLECZEK Z PUSZEK :)

15 lis 2012 - 01:23:45

a masz zdjęcie? :)

TOREBKA Z ZAWLECZEK Z PUSZEK :)

15 lis 2012 - 01:51:24

To takie przykładowe zdjęcie znalezione w grafice, ale metody robienia torebek mogą być przeróżne. Podoba się?? :)


----Jeśli zdjęcie się nie wyświetla, podaję linka. Można je znaleźć na tej stronie -----> http://www.magiakobiet.pl/moda/torebki-po-recyklingu/





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-15 01:52 przez angelseyes.

TOREBKA Z ZAWLECZEK Z PUSZEK :)

15 lis 2012 - 11:07:30

Na piekielni.pl jest chłopak, który takie torebki robi. Nie pamiętam nicku, ale opisywał historię związane właśnie z takimi torebkami. Jak znajdę te historie to zamieszczę link.
Mam.
http://piekielni.pl/41374
http://piekielni.pl/42010



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-15 11:11 przez ewka-mac.

TOREBKA Z ZAWLECZEK Z PUSZEK :)

15 lis 2012 - 23:43:04

hehe kochana, normalnie nie wierzę. Jestem stalą bywalką piekielnych i właśnie z tamtąd wzięła się moja obsesja :P z tym chłopakiem próbowałam się skontaktować na różne sposoby, ale on nie raczy odpisać. Nie wiem dlaczego. Możesz nawet zobaczyć pod jego historiami moje komentarze ;) Ale dziękuję, że poświęciłaś swoj czas żeby to znaleźć :)

Tak więc w dalszym ciągu poszukuję kogoś, kto się tym zajmuje.

TOREBKA Z ZAWLECZEK Z PUSZEK :)

15 lis 2012 - 23:47:39

Fajne te torebki :)

Przyznaj się lepiej skąd masz tyle zawleczek, bo pierwsze słyszę żeby w restauracjach/knajpach/pubach ktoś wlewał piwo do kufli z puszek, to jest niemożliwe :P

TOREBKA Z ZAWLECZEK Z PUSZEK :)

16 lis 2012 - 00:13:36

Pracuję w restauracji, w której sprzedajemy tylko puszkowe napoje :) Kolejną rzeczą jest to, że mieszkam w Londynie, a tu ludzie mają fioła na punkcie DIET COKE( nie wiem czemu, przecież są tacy szczupli :P) więc sprzedajemy ilości hurtowe.
Mam nadzięję, że macie oczy szeroko otwarte :)
No kobitki, ten chłopak z piekielni.pl w końcu odpisał. Szczerze to teraz mam tylko nadzieję, że to nie oszust. No ale ryzyko przez internet musi być :) teraz muszę tylko dozbierać zawleczki. Jak już będę miała moją torebunię to wstawię fotki.
No drogie panie, chłopak z piekielni.pl się w końcu odezwał.
Teraz pozostaje tylko wierzyć, że to nie jakiś oszust. Chociaż zawsze jest jakieś ryzyko zakupów przez internet.

No to teraz muszę tylko dozbierać zawleczki i jak już będę miała swoją torebunię to wstawię zdjęcia żeby się pochwalić :):)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-18 03:31 przez angelseyes.

TOREBKA Z ZAWLECZEK Z PUSZEK :)

23 sie 2019 - 17:19:31

Cześć wszystkim :-). Zbierałam zawleczki i już mam na ukochaną torbę według mojego wzoru. Jeśli ktoś chętny mogę wykonać pod zamówienie. Zapraszam do kontaktu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki wybrac stanik do takich sukienek?