Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

gleboki dekolt

18 paź 2012 - 20:16:28

Cytat
tink_tink
wejdz na allegro i poszukaj, ja już jedną znalazłam a zajęło mi to mniej niż 2 minuty!!! pełno jest tej chińszczyzny na modelkach z photoshopa. mamy szukac za ciebie? :/

a co wpisalas?

gleboki dekolt

18 paź 2012 - 20:17:43

albo wycięta
jedna wyskoczyła prawie identyczna, tylko niebieska



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-18 20:18 przez tink_tink.

gleboki dekolt

18 paź 2012 - 20:21:25

hej, zobaczyłam czego szukasz i spojrzałam na twój profil. jesteś prześliczna po prostu! ale.. nie rób sobie krzywdy takimi ubraniami, prosze cie! są tandetne-to po pierwsze. po drugie nie masz do nich figury niestety, taki dekolt może nawet i by się obronił na jakimś szczupłym brzuchu (choć nie dla mnie) ale ty troszkę pulchniejsza jesteś. milion lepszych ubrań znajdziesz dopasowanych do twojej figury! pozdr :)

gleboki dekolt

18 paź 2012 - 20:39:49

Cytat
laurenwer
hej, zobaczyłam czego szukasz i spojrzałam na twój profil. jesteś prześliczna po prostu! ale.. nie rób sobie krzywdy takimi ubraniami, prosze cie! są tandetne-to po pierwsze. po drugie nie masz do nich figury niestety, taki dekolt może nawet i by się obronił na jakimś szczupłym brzuchu (choć nie dla mnie) ale ty troszkę pulchniejsza jesteś. milion lepszych ubrań znajdziesz dopasowanych do twojej figury! pozdr :)

ale ja jej szukam na sylwestra :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

gleboki dekolt

23 kwi 2018 - 15:03:16

Kurcze nie wiem, też nie moge znaleźć ale do głębokich dekoltów, musi być też specjalna bielizna.

Ja do mojej sukni ślubnej z gołymi plecami potrzebowałam czegoś wygodnego i praktycznwgo i te body:

<moderacja>

Spełniły moje wymagania, nawet je przerosły. Głęboki dekolt z przodu, mocno wycięte plecy, stringi żeby nic się nie odciskało pod delikatnym materiałem, i do tego wykonane są z delikatnej oddychającej tkaniny pozwalającej nam oddychać.

Polecam gorąco!!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-23 19:19 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

inspiruje mnie Iceberg