Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

miętowa spódniczka - doradzcie

17 paź 2012 - 13:12:45

Hej dziewczyny. zastanawiam się nad kupnem spódniczki w kolorze miętowym.
To że jest śliczna to wiem. probelm w tym, że ma specyficzny krój, który prawdopodobnie nie jest odpowiedni do każdej sylwetki. Jestem szczupla, można nawet powiedzieć, że fit. Ale jestem niziutka (158 cm) i przez to, mimo że nogi mam gość szczupłe to są dość krótkie. Oczywiście nosze szpilki, nawet 13 cm.
Poradzcie, warto kupić taką spódniczkę do mojej budowy?
Wstawiam większe zdjęcie,





Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-17 14:18 przez body_mind_spirit.

miętowa spódniczka - doradzcie

17 paź 2012 - 13:15:37

łomatko duże zdjęcie.możesz ja kupić powinna pasować do twojego ciała

miętowa spódniczka - doradzcie

17 paź 2012 - 13:20:47

baaaardzo duże zdjęcie ;)

miętowa spódniczka - doradzcie

17 paź 2012 - 13:22:33

sama powinnas wiedzec najlepiej, ja nie wiem jak wygladasz. Pozatym te spodniczke to ledwo co widać.
taki kroj optycznie wydłuża nogi , oraz wyszczupla biodra / uda - podkreslajac tym samym talię.

jesli bedziesz ją nosiła do obcasów - to ok. Zalezy jaki masz typ budowy - czy mocno zbudowany nogi, czy góra bardziej "mocniejsza". Trudno doradzić znając tylko Twoj wzrost i przybliżony typ sylwetki (piszesz ze szczupla i "fit";)

Z autopsji wiem ze 2 rozne dziewczyny mierzące załóżmy 165 cm i wazace po tyle samo mogą wygladać zupelnie inaczej od siebie !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-17 13:25 przez xxRoSeSxx.

miętowa spódniczka - doradzcie

17 paź 2012 - 13:27:27

no taka spódniczka właśnie powinna pasować do ciebie :D Ja mam 180 raz przymierzyłam taką kiecunie w sklepie i w głos się śmiałam do swojego odbicia w przymierzalni :D

miętowa spódniczka - doradzcie

17 paź 2012 - 13:28:34

Spódniczka śliczna :-) Jeżeli nosisz wysokie obcasy to powinno być super [ale dużo też zależy od tego jak ty sama się czujesz w takim stroju:)] .
Ja osobiście mając 164cm, chyba jednak bym się powstrzymała, bo bardzo ciężko mi dobrać odpowiednią spódnicę albo sukienkę, żeby nie być optycznie skróconą :(

miętowa spódniczka - doradzcie

17 paź 2012 - 13:48:02

Cytat
xxRoSeSxx
sama powinnas wiedzec najlepiej, ja nie wiem jak wygladasz. Pozatym te spodniczke to ledwo co widać.
taki kroj optycznie wydłuża nogi , oraz wyszczupla biodra / uda - podkreslajac tym samym talię.

jesli bedziesz ją nosiła do obcasów - to ok. Zalezy jaki masz typ budowy - czy mocno zbudowany nogi, czy góra bardziej "mocniejsza". Trudno doradzić znając tylko Twoj wzrost i przybliżony typ sylwetki (piszesz ze szczupla i "fit";)

Z autopsji wiem ze 2 rozne dziewczyny mierzące załóżmy 165 cm i wazace po tyle samo mogą wygladać zupelnie inaczej od siebie !

No właśnie sylwetkę mam specyficzną, bo tułów mam dość długi i szczupły, wręcz kościsty, w talii mam 58 cm, a w biodrach jakos 84 cm. Podbudowałam troszkę proporcje rozbudowaniem ramion, wiec te szerokie biodra strasznie sie nie rzucaja w oczy. Licze właśnie, że dość wysoki stan wydłuży optycznie nogi.

miętowa spódniczka - doradzcie

17 paź 2012 - 14:21:51

Myślę, że taką spódniczkę trzeba przymierzyć. Ja mam 160 cm wzrostu i z doświadczenia wiem, że tego typu krój ma tendencję do brzydkiego odstawania na pupie, co przy naszym wzroście nie jest zbyt korzystne. Zakup bez wcześniejszego przymierzenia może okazać się niewypałem.

miętowa spódniczka - doradzcie

18 paź 2012 - 09:17:48

Spódniczka kosztuje absurdalnie małe pieniądze, bo jest wyprzedaż - 14.99 ;)

miętowa spódniczka - doradzcie

18 paź 2012 - 09:24:58

za 14.99 bym brała!:) Ładna jest:)

miętowa spódniczka - doradzcie

18 paź 2012 - 09:31:50

Cięzko powiedzieć, chyba musiałabym zobaczyć jak wyglądasz w tej sukience i dokąd ci sięga. może być spoko

miętowa spódniczka - doradzcie

18 paź 2012 - 13:37:37

Widziałam podobną spódniczkę w kolekcji Hexeline, może tam znajdziesz lepszy krój dla swojej sylwetki, jeśli ta by nie pasowała ;). Trwa nawet obecnie konkurs na blogu Vintage Girl, gdzie można wygrać voucher na zakupy w tym sklepie :) http://vintagegirl.blox.pl/2012/09/Jesienny-konkurs-z-Hexeline-i-Blue-Pocket.html

miętowa spódniczka - doradzcie

23 paź 2012 - 23:47:41

Jak najbardziej! Skoro jesteś szczuplutka, fason będzie na Ceibie dobry, podkresli talię i uwydatni biodra. :) Mam podobną w kroju sukienkę, również miętową, wg mnie jest super, czuje sie idealnie! :) oto zestawienie:
http://life-on-high-heels.blogspot.com/2012/10/tiffany.html

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

W co się ubrać do klubu?