Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

MANGO on-line!

10 paź 2012 - 22:03:37

Hej dziewczyny, mam do was pytanie.

Czy któraś z was zamawiała kiedykolwiek coś ze strony internetowej sklepu MANGO?
Jak długo czekałyście na przesyłkę?


Ja swoje zamówienie złożyłam 18 września (wtorek), oczywiście od razu przelałam pieniądze (bo po prostu inaczej się nie da), w piątek - 21 września przelew już wyszedł z mojego banku (przelew zagraniczny). Przesyłkę mam odebrać w sklepie, zawsze tak robię, bo to nic nie kosztuje. Na stronie pisze, że dostawa do sklepu może trwać od 5 do 15 dni roboczych. 15 dzień roboczy mija w ten w piątek. Czekam już prawie miesiąc a tu nic. Pytałam w sklepie, ale moja przesyłka jeszcze nie doszła... Codziennie sprawdzam status zamówienia (status od 21 września: shipped - wysłane), e-maile itp, ale bez zmian. Pierwszy raz zamawiałam coś z Mango on-line, z Bershki lub Pull&Bear zamówienie czekało na mnie w sklepie po około 7 dniach roboczych, dlatego trochę się martwię. W sklepie nic nie wiedzą na ten temat, a na stronie jest tylko zagraniczna infolinia na której niewiele się dowiem.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-10 22:16 przez InvisibleEye.

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

MANGO on-line!

10 paź 2012 - 22:10:05

ale nie rozumie ,zamowienie złozyłas 18go wrzesnia a pieniadze p[rzelałas 12go?wczesniej?

MANGO on-line!

10 paź 2012 - 22:10:46

Błąd, przepraszam, poprawiłam. 21 września.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-10 22:11 przez InvisibleEye.

MANGO on-line!

10 paź 2012 - 22:12:53

nie wiem

niezweryfikowana
Posty: 2.178
Ostrzeżenia: 1/5

MANGO on-line!

10 paź 2012 - 22:13:05

Ja zamówiłam 4 w czwartek . Zapłaciłam przez jakieś dotpay poniewarz nie mam bankowego konta internetowego . Przyszło mi tylko z tego dotpay że odebrali pieniądze i nic więcej żadnej informaacji z MANGO że oni odebrali pieniądze ani nic. Jestem ciekawa jak długo będę czekać
tzn pieniądze 4 przelałam i tego samego dnia im doszło



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-10 22:14 przez Kobietka__.

MANGO on-line!

10 paź 2012 - 22:14:19

Cytat
Kobietka__
Ja zamówiłam 4 w czwartek . Zapłaciłam przez jakieś dotpay poniewarz nie mam bankowego konta internetowego . Przyszło mi tylko z tego dotpay że odebrali pieniądze i nic więcej żadnej informaacji z MANGO że oni odebrali pieniądze ani nic. Jestem ciekawa jak długo będę czekać

No widzisz, ja od 21 września mam w statusie: shipped - wysłane... No i sobie czekam i czekam...

MANGO on-line!

10 paź 2012 - 22:23:45

ja kiedyś w new looku zamówiłam z Anglii i przelałam kase a oni jakiś błąd mieli i mi wcieło 7 stówek... Na szczęscie płaciłam przez PayPala i gdy moje kolejne maile do New Looku nie pomagały (oni twierdzieli że nie mają pieniędzy) w końcu napisałam do PayPala i oni załatawili sprawę. New Look oddał mi kasę po jakimś 1.5 miesiąca od mojej wpłaty z przeprosinami... ale nigdy więcej nie zamówię już u nich

niezweryfikowana
Posty: 2.178
Ostrzeżenia: 1/5

MANGO on-line!

10 paź 2012 - 22:27:16

Cytat
moneeex
ja kiedyś w new looku zamówiłam z Anglii i przelałam kase a oni jakiś błąd mieli i mi wcieło 7 stówek... Na szczęscie płaciłam przez PayPala i gdy moje kolejne maile do New Looku nie pomagały (oni twierdzieli że nie mają pieniędzy) w końcu napisałam do PayPala i oni załatawili sprawę. New Look oddał mi kasę po jakimś 1.5 miesiąca od mojej wpłaty z przeprosinami... ale nigdy więcej nie zamówię już u nich

Nieźle dobrze że odzyskałaś pieniądze. Ciekawe jak z naszymi będzie bo narazie to ani pieniędzy ani towaru. Ja zrobiłam zamówienie za 89 zł dobrze że nie podkusiło mnie za więcej ale jednak te 89 na drodze nie leży

MANGO on-line!

10 paź 2012 - 22:32:52

nie zamawiałam.

MANGO on-line!

10 paź 2012 - 22:32:58

zamawiałam, też czekałam długo ale ile to nie pamiętam bo to na wakacjach było. Ostatnio przeczytałam ,że ludzie zamawiając tam dostają np inne rzeczy niż zamówili, odsyłają i zero kontaktu ze strony mango, nie zwracają pieniędzy przez kilka miesięcy, nieodpowiadają na maile a niestety w sklepie zwracać nie można. strach tam zamawiać ;] no ale ja dostałam to co zamówiłam. teraz zamówiłam z mango outlet i ciekawe ile poczekam.

MANGO on-line!

10 paź 2012 - 22:34:51

Nie, ale chętnie się dowiem :)

MANGO on-line!

10 paź 2012 - 22:35:54

Cytat
Kobietka__
Cytat
moneeex
ja kiedyś w new looku zamówiłam z Anglii i przelałam kase a oni jakiś błąd mieli i mi wcieło 7 stówek... Na szczęscie płaciłam przez PayPala i gdy moje kolejne maile do New Looku nie pomagały (oni twierdzieli że nie mają pieniędzy) w końcu napisałam do PayPala i oni załatawili sprawę. New Look oddał mi kasę po jakimś 1.5 miesiąca od mojej wpłaty z przeprosinami... ale nigdy więcej nie zamówię już u nich

Nieźle dobrze że odzyskałaś pieniądze. Ciekawe jak z naszymi będzie bo narazie to ani pieniędzy ani towaru. Ja zrobiłam zamówienie za 89 zł dobrze że nie podkusiło mnie za więcej ale jednak te 89 na drodze nie leży

Tez kupiłam za 89 zł bluzę. Trochę zbierałam na nią. Szkoda byłoby jej nie dostać.
Cytat
16kaja16
zamawiałam, też czekałam długo ale ile to nie pamiętam bo to na wakacjach było. Ostatnio przeczytałam ,że ludzie zamawiając tam dostają np inne rzeczy niż zamówili, odsyłają i zero kontaktu ze strony mango, nie zwracają pieniędzy przez kilka miesięcy, nieodpowiadają na maile a niestety w sklepie zwracać nie można. strach tam zamawiać ;] no ale ja dostałam to co zamówiłam. teraz zamówiłam z mango outlet i ciekawe ile poczekam.

No to mnie pocieszyłaś, teraz to dopiero się boję ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-10 22:36 przez InvisibleEye.

MANGO on-line!

14 paź 2012 - 19:59:20

Zamówiłam kurtkę 30 września i dzisiaj odebrałam.Nie dostałam żadnego maila czy smsa z informacją,że przesyłka dotarła.Po prostu poszłam zapytać się w sklepie,a Pani mi powiedziała,że przesyłka czeka na mnie od ponad tygodnia.

MANGO on-line!

15 paź 2012 - 23:45:09

Ja pytam co drugi dzień do dwóch tygodni i nie ma.

W sklepie się nie zajmują reklamacjami. Dzwonili nawet do drugiego Mango w Krakowie żeby sprawdzić czy tam nie doszła. Ale niestety nie. Ogólnie rzecz biorąc paczki idą do ok 7 dni roboczych, ja czekam miesiąc. Panie były bardzo zdziwione że tak długo czekam. No i sama muszę sobie zadzwonić do Hiszpanii lub pisać e-maile... Sprawdziły wszystkie przesyłki zapłacone z 18 września i wszystkie oprócz mojej doszły ponad tydzień temu...

MANGO on-line!

14 lut 2013 - 12:13:54

Cześć Dziewczyny!
Czy mogłybyście napisać jak skończyły się Wasze przygody z zamówieniami w mango on-line?
Ja swoje zamówienie złożyłam 5 lutego, tego samego dnia przelałam kasę za pośrednictwem dotpay, po chwili dostałam maila od dotpay-a z potwierdzeniem przelewu na rzecz mango.
Od tamtej pory cisza, status mojego zamówienia na stronie mango to wciąż "in preparation"... Zaczynam się już porządnie niecierpliwić, no i co tu dużo ukrywać - martwić...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SUKIENKA ASOS