Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 19:37:52

Przeglądając oferty różnych użytkowniczek natrafiłam na taką, która oferowała marynarkę z Mango za 150zł. Napisałam komentarz, że w sklepach jest ona dostępna po 129zł, na co użytkowniczka mi odpowiedziała:

<moderacja-nie wklejamy prywatnych rozmów na forum - jeśli szafowiczka obraża cie prosze zgłosic do administracji >

Chodzi mi głównie o sposób w jaki się do mnie odniosła, a nie o sam fakt tego, że dodałam taki komentarz.

Co sądzicie o zachowniu tej dziewczyny? Moim zdaniem przeszła samą siebie :) Współczuję takim osobom z całego serca.
Jeżeli dodałam do złego tematu, proszę przenieść.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-22 20:32 przez moderator.

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 19:41:09

oj tam. olej ja. szafa pelna jest gwiazd ;] jak kiedys napisalam dziewczynie, ze torba, ktora sprzedaja jako oryginalna nawet kolo oryginalnych nie lezala to posypala sie w moja strone mila wiazanka slow ;]

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 19:42:10

Ja kiedys zobczyłam spódniczke z h&m za 35 zł a w h&m nowe sa za 20 i miałam podobna sytuacje - nie moge patrzec na dziewczyny które tak tu sprzedaja wiec tex zawsze pisze im komenty ;) nie uwazam zeby to bylo wulgarne , wrecz przeciwinie :P uwazam ze nie masz sbie nic do zarzucenia :P

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 19:43:11

ale masz problemy, przecież wiadomo, że są tu różne ciężkie przypadki.

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 19:44:15

dziewczyno, tu się zdażają niektóre dziewczyny są hamskie i tyle co jeszcze Ci powiem żebyś uważała na "hammie"
przedewszystkim bo nic Ci nie pomoże a tylko zbluzga
niektóre takie po prostu są nic nie poradzisz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-22 19:45 przez ---ISIA---.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 19:44:25

i własnie wkurzaja mnie takie osoby które pisza pod ofertami teksty typu a w slepie jest taniej a to a tamto i na jaką cholerę takie osoby robią antyreklamę ???????????? biznes to biznes, w sklepie tez zarzucasz sprzedajacej ze kupiła to w hurtowni taniej ??

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 19:44:56

tak samo ja widziałam ostatnio ofertę sprzedaży butów z bershki i opis: [...] nowe w sklepie kosztują 259zł u mnie nowe tylko 180zł. a dokładnie rok temu były one w sklepach po 129zł a na wyprzedaży po 79zł. Także myśle, że na szafie jest pełno takich super promocji i trzeba się przyzwyczaić.

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 19:45:45

Zgłoś ją do administracji o wulgarne zachowanie, dodaj do czarnej listy, zeby nie pisala do Ciebie wiadomosci potem, niech ma nauczkę. Ja tak ostatnio zrobiłam. Dostała blokadę prawdopodobnie na tydzień. Chamstwo trzeba tępić!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-22 19:47 przez Monis333.

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 19:46:09

A nie pomyślałaś, że zamówiła ją online i musiała dodatkowo zapłacić za wysyłkę? Albo kupiła ją na all dużo drożej i po prostu chce odzyskać pieniądze?

Bardziej od chamskich wkurzają mnie chyba upierdliwe szafowiczki ;)
Niech każdy pilnuje swoich cen i swojego tyłka.

zweryfikowana
Posty: 821
Ostrzeżenia: 1/5

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 19:47:07

jak ktoś ma ochotę to niech za to zapłaci nawet 1000 zł,tez bym się wkurzyła jakby mi ktoś takie teksty pisał jak Ty,to chyba nie Twoja sprawa za ile co kto sprzedaje,ja tu nie zarabiam ale może inni tak i ich sprawa to jest

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 19:47:31

Jak ktoś chce to kupi drożej jak ma kasę to jego sprawa, ale też zdarza mi się ostrzegać że ktoś sprzedaje drożej niż jest w sklepie, tym bardziej jeśli to rzecz używana. Rozumiem że ktoś sprzeda po tej samej cenie co w sklepie nową rzecz + koszt przesyłki (która wielokrotnie jest zawyżona ale cóż poradzić). Takie ostrzeganie jest pomocne jeśli dana rzecz jest w sklepie obecnie i ktoś może komuś kupić bo u niego w mieście akurat ta rzecz jest dostępna. Jeśli chodzi o rzeczy których nie ma dawno w sklepach, a są pożądane to wiadomo że ktoś sprzeda drożej bo chce zarobić, a inny kupi bo bardzo mu zależy i musi ją mieć.

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 19:47:33

Absolutnie się nie przejmuję, tylko chciałam dowiedzieć się czy Wy też miałyście podobne sytuacje :) Nie wiem co takie osoby mają w głowie, skoro się zachowują w taki, a nie inny sposób, no ale cóż na to poradzić.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.600

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 19:48:08

każdy orze jak może,jak dla mnie to ona mogła sobie wystawić tę rzecz za 300 zł i by mnie to nie obeszło.Każdy ustala ceny według siebie.To że jej zwróciłaś uwagę ok,ale trzeba było zrobić to w wiadomości prywatnej.

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 19:49:07

mnie bardziej wkurzają lalki, które nie raczą odpisać. to jest chamskie, a jakieś głupie wiadomości- ja już się przyzwyczaiłam. :)

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 19:49:21

co kogo obchodzi co za ile kto wystawia rzeczy. ktos moze jedna torbe wystawic za 50, ktos inny za 100, a w sklepie mozna ja kupic za 30 zł. każdy wydaje kase tam gdzie chce i tyle ile chce. :) niech sobie wystawiaja za ile chca

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka kurtka na teraz ??