Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 567
Ostrzeżenia: 1/5

Matowe lakiery

22 wrz 2012 - 18:42:55

Chętnie wysłucham waszych opinii na temat tego wynalazku:
Macie? -> Jesteśie zadowolone?
Nie macie? -> Podobają się wam?
Ja czaję się na kupno jakiegoś serum matującego, ale słyszałam opinię (na razie tylko jedną), że przy kolorze bez połysku trzeba mieć bardzo ładne paznokcie, bo inaczej całość prezentuje się nieciekawie.

Mam nadzieję, że pomożecie ;)



Załączam zdjęcie, znalezione w czeluściach internetu.



Matowe lakiery

22 wrz 2012 - 18:46:49

Ni polecam tych z Rossmanna "so matte" czy coś takiego. Jest matowy tylko do 1 mycia rąk. I tak, trzeba mieć niestety idealną płytkę, chyba że pomalujesz najpierw bezbarwnym ;)

niezweryfikowana
Posty: 1.835
Ostrzeżenia: 3/5

Matowe lakiery

22 wrz 2012 - 18:47:55

mnie się nie podobają, lubię jak lakier ładnie się błyszczy na paznokciach :)

Matowe lakiery

22 wrz 2012 - 18:49:43

Mam z Golden Rose i jestem srednio zadowolona. Taki efekt jak na zdjęciach jest tylko zaraz po pomalowaniu, po kilku godzinach zaczyna się jakby lekko natłuszczać i na następny dzień wygląda już prawie jak zwykły lakier :(
Za to bardzo fajnie się rozprowadza.

zweryfikowana
Posty: 211
Ostrzeżenia: 2/5

Matowe lakiery

22 wrz 2012 - 18:49:44

ja uważam że lepiej jest kupic preparat matujący a nie lakiery :) bo to strata kasy xd preparat matujący kosztuje 14,50 i wystarczy na bardzo długo i można go nakładać na każdy lakier i paznokcie robią się matowe :)

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

Matowe lakiery

22 wrz 2012 - 18:50:05

Ja też nie polecam. Kupiłam kiedyś przez przypadek z Joko matowy fioletowy i nie prezentuje się ładnie. Dla mnie to jest taki efekt jakby się plakatówkami pomalowało paznokcie. I trzeba miec niestety idealną płytkę, gdyż każda nierówność jest bardzo widoczna.

Matowe lakiery

22 wrz 2012 - 18:50:08

Mam jeden matowy lakier chyba z wibo i średnio mi się podoba. Efekt fajny przez chwilę, po 2 dniach po macie nie ma śladu. Teraz mam zamiar kupić bezbarwny lakier matujący, bo jak by nie patrzeć jest to bardziej praktyczne. I to prawda, że przy matowych emaliach paznokcie nie wyglądają zachwycająco.

Matowe lakiery

22 wrz 2012 - 18:50:58

Mi sie podobają i przymieżam się do zakupu ale jednego lakieru matującego bo słyszałam o takim i bardziej sie opłaca, będzie do wszystkich kolorów :))

Matowe lakiery

22 wrz 2012 - 18:51:03

Ja mam właśnie ten So Matte,i też nie polecam, maże się, dwie warstwy to za mało bo prześwituje, trzy za dużo. Mój nie tracił matu, ale i tak nie jest zbyt ładny. Za to do malowania paznokci na ombre jest idealny, z żadnym innym nie mam tak ładnego efektu.

zweryfikowana
Posty: 567
Ostrzeżenia: 1/5

Matowe lakiery

22 wrz 2012 - 18:51:09

karcica1991 - rozumiem, że masz taki preparat i jesteś z niego zadowolona?

Matowe lakiery

22 wrz 2012 - 18:52:03

hmm podoba mi się to nawet, ale ja wolę jak się błyszczą paznokcie ;))

zweryfikowana
Posty: 211
Ostrzeżenia: 2/5

Matowe lakiery

22 wrz 2012 - 18:52:17

ja bardzo jestem zadowolona szybko wysycha ma szerki pędzel i szybko się nim maluje :)

Matowe lakiery

22 wrz 2012 - 18:52:36

Podoba mi się efekt, ale tylko na paznokciach z internetu ;p na moich już mniej chociaż mam zadbane paznokcie, więc osobiście nie polecam.

Matowe lakiery

22 wrz 2012 - 18:55:20

ja mam matujący z essence , jest b.fajny, płaciłam za niego jakieś 7 zł ;)

Matowe lakiery

22 wrz 2012 - 18:56:27

ja dzisiaj niechcący odkryłam jak zrobić matowe paznokcie domowym sposobem ;) pomalowałam pazurki zwykłym lakierem i mieszałam herbatę przy świeżym lakierze... jakie było moje zdziwienie jak 2 paznokcie były matowe a reszta błyszcząca ;o efekt ciekawy... następnym razem chyba będę trzymała nad gotującą się wodą, żeby celowo otrzymać taki efekt hehe :)


podobają mi się lakiery matowe... mam w planach kupno ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chamstwo szafiarek