Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Buty Trekkingowe

20 cze 2013 - 10:37:15

według mnie najważniejsza w tych butach jest wygoda, bo jednak jak się idzie na 8 godzi na szlak, to niewygodne buty zrobią z naszych nóg masakrę, ja kupiłam buty trekkingowe firmy Altus - kosztowały około 300zł, więc cena znośna, są wygodne i mają dobra nie ślizgającą się podeszwę, co na śliskich kamieniach jest niezmiernie ważne

Buty Trekkingowe

20 cze 2013 - 10:39:07

Alpinus :)

Buty Trekkingowe

20 cze 2013 - 10:45:05

Ja polecam markę Hi Tec, jest stosunkowo nie droga a na prawdę godna uwagi. Mam kurtkę zimową tej firmy, polary, mam także softshella i bardzo sobię chwalę :).
Ostatnio na sezon letni kupiłam buty tej firmy model Bonito, szczerze polecam, sprawdzają się świetnie są mega wygodne, lekkie, mają super przyczepność, są idealne na górskie wędrówki.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-20 10:50 przez ewelajna92.

Buty Trekkingowe

20 cze 2013 - 10:46:25

ja polecam salomona ...
na pewno nie kupujcie campusa - miałam ich buty i po dwóch sezonach pękła zupelnie podeszwa w obu butach. Mąż również miał ich buty i stało się dokładnie to samo, więc raczej to nie problem jednostkowy, ale materiału z jakiego są robione podeszwy... Mąż w nich był rok wcześniej w Alpach ... ciekawe co by było jakby mu się to stało w górach ...

niezweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

Buty Trekkingowe

21 cze 2013 - 09:47:44

Jak chcecie sobie kupić dobre buty trekkingowe to polecam markę karrimor, bo robią naprawdę wytrzymałe buty. Ja i mój TŻ kupiliśmy i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Znalazłam w dobrej cenie w tym sklepie http://www.activestyle.pl/obuwie/buty-trekkingowe o połowę tańsze niż w innych, także kupiliśmy dwie pary w cenie jednej.

Buty Trekkingowe

21 cze 2013 - 09:53:13

Ja kupiłam 5 lat temu buty Campus'a, za ok 400 zł :) Są jak nowe - a w góry często się wybieram .. :)

niezweryfikowana
Posty: 205
Ostrzeżenia: 2/5

Buty Trekkingowe

26 cze 2013 - 13:26:22

http://dobrerowery.pl/hike-trek polecam zajrzeć tutaj, spory wybór butów bardzo dobrej firmy Dachstein. Ja sam się zastanawiam nad kupnem takich butów, bo te co mam już zaczęły mnie uwierać i czuję w nich każdy kamień

Buty Trekkingowe

26 cze 2013 - 13:28:44

ja mam timberlandy, polecam

Buty Trekkingowe

26 cze 2013 - 13:33:07

ewelajna92 to co pokazałaś na lato, to nie są buty górskie. Nawet jak jest ciepło powinno się mieć w górach coś, co Ci zasłoni kostkę. W porządnych butach nawet jak jest ciepło się nie ugotujesz.

Buty Trekkingowe

26 cze 2013 - 13:35:45

W tym roku szukałam razem z bratem butów na górskie wycieczki. Ja szukałam takich, które nie będą zrobione ze skóry, natomiast mój brat szukał takich, które będą nieprzemakalne i posłużą mu bardzo długo. Dużo czytaliśmy szukaliśmy, a później chodziliśmy mierzyć.
Wiem, że jeśli szukasz porządnych to na pewno z membraną Gore Tex, z podeszwą Vibram,a co do konkretnych modeli radzę pochodzić po sklepach turystycznych i mierzyć.

Buty Trekkingowe

26 cze 2013 - 13:37:53

Cytat
Nadzieja11
W tym roku szukałam razem z bratem butów na górskie wycieczki. Ja szukałam takich, które nie będą zrobione ze skóry, natomiast mój brat szukał takich, które będą nieprzemakalne i posłużą mu bardzo długo. Dużo czytaliśmy szukaliśmy, a później chodziliśmy mierzyć.
Wiem, że jeśli szukasz porządnych to na pewno z membraną Gore Tex, z podeszwą Vibram,a co do konkretnych modeli radzę pochodzić po sklepach turystycznych i mierzyć.
A czemu nie chciałaś takich ze skóry? Takie właśnie są najlepsze.
Radzę jeszcze zwrócić uwagę, by najlepiej były z jednego kawałka skóry. Im więcej szwów, tym więcej możliwości rozpadnięcia się obuwia i więcej miejsc, w których mogą przemoknąć.

Buty Trekkingowe

26 cze 2013 - 13:51:34

miałam z campusa i wytrwały 4 i pół roku, ale były baaaaaaaaaaardzo dużo eksploatowane

Buty Trekkingowe

14 sie 2013 - 10:19:20

Na sezon jesienno - zimowy polecić mogę bardzo fajne buty Altus Boreno. Kosztują nie całe 300 zł, są ciepłe, wytrzymałe i wygodne. Ponoć dobre są też buty z oferty Keen, ale nie mogę dokładnie o nich czegoś powiedzieć.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

Buty Trekkingowe

29 lis 2017 - 13:43:29

Dziewczyny, najlepiej poszukajcie tutaj https://allani.pl/wyszukaj/buty-trekkingowe, są tu zebrane oferty z różnych sklepów, więc łatwiej je porównać i wybrać coś odpowiedniego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zostawić?