Obecnie rozmawiamy o:

Montaż Klimatyzacji

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chciałabym kupić kalosze czarne matowe. Bardzo podobają mi się Huntery ale sa za drogie. Czy macie jakieś inne propozycje tańszych kaloszy?od razu mówie ze nie chodzi mi o takie po 50 zł :D.
Wiecie gdzie mogę szukać jakiś ładnych kaloszy? All.. odpada bo chciałabym przymierzyć:)

Nie mam pojęcia ,a chetnie sie dowiem :) bo rowniez szkoda mi wydać 300 czy 400zł na kalosze ;p
a wiem ,ze kalosze mi sie przydadzą i szukam czegoś ciekawego ;)

nie wiem, widzialam raz w deichannie czarne matowe ale nie byly podobne do hunterow. kosztowaly 60 albo 70pln

ja ostatnio widziałam czarne kalosze za 20 zł w Carefour - damskie - żeby nie było że jakieś robotnicze :) ale nie wiem jak z jakością, nie przyglądałam się bo nie potrzebowałam :)

decathlon :) Fajne , wygodne , niecałe 70 pln, fouganza kalosze

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

kurcze będzie ciężko znaleźć ładne i tanie jak huntery, jeśli lubisz chodzić w takich butach to myślę że warto zainwestować, chyba że założyła byś je 3 raz na deszcz a tak by leżały w szafie to nie warto

ja przymierzalam te czarne z deichmana (czy jak to się tam pisze ) i wizualnie fajne , ale juz na nodze gorzej .. w sumie tez mogę być nie przyzwyczajona, ale nie podobalo mi sie jak leżą .. mierzylam tez takie z różami , ale jakieś te róze takie porozciągane ..

ja kupilam sobie te czrne z deezee z rozowa kokardka. na poczatku tez nie moglam sie przyzwyczaic, jednak to inny but niz kozaki czy balerinki ;) a teraz je uwielbiam ;)

może ktoś jeszcze pomoże :)

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 1/5

ja kupowałam takie kalosze za kostkę w sklepie internetowym http://lovetoshoes.pl/kalosze-c-9.html - są bardzo wygodne i praktyczne, cena również przystępna - jaknajbardziej polecam

kup sobie kalosze ,jask oficerki ,jezdzieckie ,ja sobie kupiłam dałam sto złotych ,wygladaja jak oficerki sa dopasowane ocieplane ze mozna chodzic nawet w mrozy i duzo ładniejsze od hunterów



Kiedyś w Decathlonie widziałam.

niezweryfikowana
Posty: 702
Ostrzeżenia: 1/5

chyba w heavy duty widziałam kiedyś kalosze, tam ceny są może wysokie, ale nie kosztują na pewno tyle samo co huntery, więc warto tam zobaczyć, o ile gdzieś w Twojej okolicy jest ich sklep

Te kalosze ze zdjęcia wyżej są z decathlonu - 65 zł, dzial jeździecki :P
sama mam i polecam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jazzówki