Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

14 minut temu

Budowa domu

18 minut temu

Projekt wnętrza

52 minut temu

usługi stomatologiczne

55 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

blogerki, pomocy!!!

05 wrz 2012 - 22:56:41

cześć,
mam pytanie związane z funkcjonowaniem blogów o modzie
Prowadzę sklep internetowy z butami damskimi i chciałabym nawiązać współpracę z dziewczynami, które piszą o modzie.
Któraś z Was orientuje się jak to wygląda? Na jakich zasadach odbywa się współpraca z blogerkami? Będę wdzięczna za podpowiedzi i sugestie lub też namiary na konkretne osoby czy blogi.
Z góry dzięki!!!

blogerki, pomocy!!!

05 wrz 2012 - 22:58:19

wysyłasz takiej ciucha. ona na blogu pisze że jest super i podaje adres twojej strony+nazwe sklepu. koniec

blogerki, pomocy!!!

05 wrz 2012 - 23:01:34

Oryginał bardzo elegancko to skrócił:)Tylko musisz stosownie się przywitać w mailu, bo niektóre strasznie się burzą za "witaj" :D

Znam wiele blogów, sama jeden prowadze(dopiero się rozwija), ale bez problemu podam Ci adresy dziewczyn, które chętnie współpracują :)

blogerki, pomocy!!!

05 wrz 2012 - 23:03:09

rozumiem, że mam podarować takiej dziewczyny buty w prezencie a ona w zamian napisze o nich na swoim blogu?

blogerki, pomocy!!!

05 wrz 2012 - 23:04:57

Tak dokładnie, możesz też dać warunek żeby umieściła baner na stronie (zazwyczaj tak się robi) :))

blogerki, pomocy!!!

05 wrz 2012 - 23:05:53

Ja chciałabym np współpracować ale pisze na stronie żebym sama złożyła jakąś propozycję a oni mi dadzą odpowiedź jednak że ja nie wiem jak to zawsze sobie odpuszczam. Zrób zakladke na swojej stronie współpraca i napisz że chętnie ją nawiążesz z osobami prowadzącymi bloga i poproś o kontakt zawsze się ktoś znajdzie chętny i jakoś wspólnie się dogadacie

blogerki, pomocy!!!

05 wrz 2012 - 23:08:12

no tak, ale zanim ktoś taki trafi na moją stronę to minie trochę czasu...

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

blogerki, pomocy!!!

05 wrz 2012 - 23:08:42

ja prowadzę bloga, współpraca polega na tym że blog pisze np post sponsorowany czyli, prezentuje ubranie od Ciebie i podpisuje je linkiem do Twojej strony lub pisze np post o Twoim sklepie. Może wstawić też baner reklamowy z odsyłaczem do Twojego sklepu

może jesteś zainteresowana współpracą ze mną? to mój blog :) KLIK

blogerki, pomocy!!!

05 wrz 2012 - 23:08:47

Cytat
zucek18
rozumiem, że mam podarować takiej dziewczyny buty w prezencie a ona w zamian napisze o nich na swoim blogu?

nietety tak, za reklamę się płaci.

moja znajoma prowadzi blog o kosmetykach, dostaje z roznych firm kosmetyki do wypróbowania i opisania na blogu;)

blogerki, pomocy!!!

05 wrz 2012 - 23:09:17

zazwyczaj firmy odzieżowe w prezencie dają ubrania, dodatki itp blogerce za to że one to będą promować ten produkt na swoim blogu.
ale są to blogerki które juz maja jakaś sławe, no bo przecież firma nie może dać komuś czegoś kto ma małe odwiedziny swojego bloga.
myślę że jeżeli byś chciała promować swoj sklep i buty moglabys zaproponowąc wspólprace z kims ``slawnym`` w swiecie blogów lub dziewczynie ktora jest mniej sławna za jakaś cene ale oczywiscie nie powinna to byc cena pełna butów.
w tym ostatnim przypadku musisz liczyć sie z konsekwencjami że nie zawsze blogerka zgodzi sie na dane obuwie lub odmowi takiej wspólpracy, nie wszystkie dziewczyny prowadza bloga modowego z zamilowania lecz dla zysku, ludzie sa tylko ludźmi.


tak myśle ja.
jeżeli sie myle to przepraszam.

blogerki, pomocy!!!

05 wrz 2012 - 23:09:47

lepiej wczesniej sie 'pytaj' czy sa chetne na wspolprace, bo wyslesz im cos za darmo,a potem nawet o ty nie napsiza;p

blogerki, pomocy!!!

05 wrz 2012 - 23:11:20

nic więcej w tym temacie, dokładnie tak to funkcjonuje

blogerki, pomocy!!!

05 wrz 2012 - 23:11:30

wszystko w tym temacie zostało powiedziane. Gdyby jakaś blogerka zgłosiła się samodzielnie to poproś ją o statystykę bloga- każda blogerka, która myśli o współpracy taką zakłada. Musisz wiedzieć, że blog jest popularny.

blogerki, pomocy!!!

05 wrz 2012 - 23:12:25

z tego co widzę na Twoim blogu nie ma zbyt wielu takich linków sponsorowanych i w większości prezentujesz własne ubrania, nie wiem też czy styl moich butów odpowiadałby do stylu, który Ty prezentujesz na blogu.
Dokładnie, właśnie nad tym się zastanawiałam, żeby taka współpraca była dla mnie opłacalna nie mogę wysyłać butow każdej dziewczynie, która prowadzi bloga. Bo co z tego jeśli nikt go nie odwiedza lub blog nie ma w ogóle charakteru.
a mogę prosić o namiary na jakieś " sławne" blogi modowe??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-05 23:16 przez zucek18.

blogerki, pomocy!!!

05 wrz 2012 - 23:15:38

Cytat
blackchocolate
ja prowadzę bloga, współpraca polega na tym że blog pisze np post sponsorowany czyli, prezentuje ubranie od Ciebie i podpisuje je linkiem do Twojej strony lub pisze np post o Twoim sklepie. Może wstawić też baner reklamowy z odsyłaczem do Twojego sklepu

może jesteś zainteresowana współpracą ze mną? to mój blog :) KLIK

Wiesz co, wybacz, ale tą ohydną, owłosioną męską nogę w rozjechanym airmaxie mogłabyś chociaż przesunąć gdzieś głębiej, a nie na samo wejście na bloga, ugh...

I w ogóle może mi ktoś wreszcie wyjaśnić, na czym polega fenomen wstawiania wszędzie zdjęć nóg z góry? Ani toto ładne, ani artystyczne...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bazary,targowiska w Warszawie