Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JAK ROZBIĆ BUTY? POMOCYY!!

22 sie 2012 - 22:58:23

Cytat
dariak2
spróbuj posmarować wewnątrz spirytusem (może być salicylowy) i załóż na grubszą skarpetkę i chodź w nich, powtórz kilka razy i powinno być ok
mi się tak udało dopasować baleriny
mi też tak kiedyś ktoś doradził, rozbiły się aż za bardzo, leżą w szafce bo spadają mi z nóg:)

JAK ROZBIĆ BUTY? POMOCYY!!

22 sie 2012 - 22:59:03

Zalezy jakie buty, ale można założyć też męskie prawidła. Polecam jednak wycieczkę do szewca.

JAK ROZBIĆ BUTY? POMOCYY!!

22 sie 2012 - 22:59:53

no ja właśnie jestem w trakcie rozbijania swoich butów które cisną mnie w palce i muszę powiedzieć że dziś już o niebo lepiej się chodziło:) były skarpety, worki z wodą w zamrażalniku, codziennie je zakładam i chodzę ile mogę, tyle że moje na długość są dobre, ale za ciasne w czubkach.

JAK ROZBIĆ BUTY? POMOCYY!!

22 sie 2012 - 23:00:16

Cytat
luuska
Cytat
d0pest
idź do szewca!! on ci to zrobi.

słyszałam, że szew 'rozbija' tylko te skórzane buty, moje są zamszowe :(
nieprawda,nawet ze skaju

JAK ROZBIĆ BUTY? POMOCYY!!

22 sie 2012 - 23:00:38

Cytat
siostra666
klupiłam za małe buty a teraz są za małe. oooooj :< no co za niespodziewany zwrot akcji...

nie potrzebuje takich komentarzy. idź się czepiać gdzie indziej .
Cytat
annula
Cytat
luuska
Cytat
d0pest
idź do szewca!! on ci to zrobi.

słyszałam, że szew 'rozbija' tylko te skórzane buty, moje są zamszowe :(
nieprawda,nawet ze skaju

o, nie wiedziałam, będe musiała się wybrać... dzięki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-22 23:01 przez luuska.

JAK ROZBIĆ BUTY? POMOCYY!!

22 sie 2012 - 23:01:52

Mój tata jest szewcem i dziewczyny maja racje, sama tego nie rozbijaj, zanies do szewca, on to nabije na prawidlo na 1/2 dni. tak bedzie najlepiej :)

zweryfikowana
Posty: 692
Ostrzeżenia: 1/5

JAK ROZBIĆ BUTY? POMOCYY!!

22 sie 2012 - 23:02:30

Cytat
siostra666
klupiłam za małe buty a teraz są za małe. oooooj :< no co za niespodziewany zwrot akcji...

:DD
Jezuuu, albo to ja jestem taka nie "młodzieżowa" albo nie wiem, no jak nie ma mojego rozmiaru, to go nie biorę, a nie biorę za małe, bo mi się podobają, głupota dziewczyn nie zna granic ...

JAK ROZBIĆ BUTY? POMOCYY!!

22 sie 2012 - 23:02:45

Cytat
Obsession
no ja właśnie jestem w trakcie rozbijania swoich butów które cisną mnie w palce i muszę powiedzieć że dziś już o niebo lepiej się chodziło:) były skarpety, worki z wodą w zamrażalniku, codziennie je zakładam i chodzę ile mogę, tyle że moje na długość są dobre, ale za ciasne w czubkach.

no mnie cisną w palce, więc mamy chyba ten sam przypadek
Cytat
wredna16
Cytat
siostra666
klupiłam za małe buty a teraz są za małe. oooooj :< no co za niespodziewany zwrot akcji...

:DD
Jezuuu, albo to ja jestem taka nie "młodzieżowa" albo nie wiem, no jak nie ma mojego rozmiaru, to go nie biorę, a nie biorę za małe, bo mi się podobają, głupota dziewczyn nie zna granic ...


kupiłam moje poprzednie szpilki 38 i były za duże, chociaż inne buty mam też 38, więc teraz postanowiłam kupić mniejsze. jeju, skoro się da rozbić, to po co takie niemiłe komentarze? moje buty, moja sprawa, mnie będą cisły, jak się nie uda ich rozbić. założyłam wątek żeby się poradzić (dziękuje tym, które chciały pomóc), a nie czytać jakieś załosne komentarze, które tu nic nie wnoszą.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-22 23:06 przez luuska.

zweryfikowana
Posty: 2.899
Ostrzeżenia: 1/5

JAK ROZBIĆ BUTY? POMOCYY!!

22 sie 2012 - 23:05:18

trzeba szukać dalej tych co się podobają ale też będą dobre rozmiarowo. bo jak wszystkie te sposoby nie zadziałają to po mojemu te buty będą nadawały się tylko do wywalenia... a tak to może sprzedaj albo coś i komuś może jeszcze posłużą ;]

zweryfikowana
Posty: 692
Ostrzeżenia: 1/5

JAK ROZBIĆ BUTY? POMOCYY!!

22 sie 2012 - 23:09:24

Cytat
pesciaa
trzeba szukać dalej tych co się podobają ale też będą dobre rozmiarowo. bo jak wszystkie te sposoby nie zadziałają to po mojemu te buty będą nadawały się tylko do wywalenia... a tak to może sprzedaj albo coś i komuś może jeszcze posłużą ;]


no właśnie , niech ci się podobają, ale będą dobre... na prawdę nie które z dziewczyn, a z resztą, lepiej się nie wypowiadać, bo poziom inteligencji co nie których zerowy. rozumiem kupić swój rozmiar, który jednak okaże się za mały, ale nie kupić buty za małe i myśleć, że jednak będą dobre. Pół cm w pasie nie robi różnicy, ale pół cm mniejszy but już robi...

JAK ROZBIĆ BUTY? POMOCYY!!

22 sie 2012 - 23:09:28

Cytat
luuska
Cytat
Obsession
no ja właśnie jestem w trakcie rozbijania swoich butów które cisną mnie w palce i muszę powiedzieć że dziś już o niebo lepiej się chodziło:) były skarpety, worki z wodą w zamrażalniku, codziennie je zakładam i chodzę ile mogę, tyle że moje na długość są dobre, ale za ciasne w czubkach.

no mnie cisną w palce, więc mamy chyba ten sam przypadek
ja kupowałam swój rozmiar, większe o nr spadały mi z nóg, po prostu są wąskie w czubkach, a na długość dobre. tyle że moje to baleriny i na pewno nie są tak twarde jak Twoje szpilki. 0,5 cm to sporo w przypadku butów, ale pewnie szewc zaradzi!
a ja jutro wypróbuję pomysł ze spirytusem:)

JAK ROZBIĆ BUTY? POMOCYY!!

22 sie 2012 - 23:09:53

Cytat
siostra666
klupiłam za małe buty a teraz są za małe. oooooj :< no co za niespodziewany zwrot akcji...

W takich sytuacjach przydaje się przycisk 'LUBIĘ TO!' :D

Chodząc w za małych butach można zrobić sobie wielką krzywdę i wiedząc o tym nie mam pojęcia, dlaczego chcesz to zrobić ...


Nie wiesz, ze rozmiar rozmiarowi nie równy?
wystarczy zmierzyć długość wkładki (kartka, ołówek i linijka dzieciak to potrafi) i nie ma problemu z bólem
Też kocham szpilki ale nigdy za cenę bólu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-22 23:13 przez PaniJana.

JAK ROZBIĆ BUTY? POMOCYY!!

22 sie 2012 - 23:13:25

u szewca. ja rozbijałam już dwie pary i z każdej jestem zadowolona.

JAK ROZBIĆ BUTY? POMOCYY!!

22 sie 2012 - 23:14:04

W Daichamnnie można kupić pianke w sprayu do rozbijania butów, psikasz tą pianke do środka buta, wkładasz w nią stopę i chodzisz, działa.

JAK ROZBIĆ BUTY? POMOCYY!!

22 sie 2012 - 23:17:18

http: //www.youtube.com/watch?v=qf5mJ7aR2t8&list=UUuYx81nzzz4OFQrhbKDzTng&index=165&feature=plpp_video

Tutaj mały tutorial z mojego ulubionego kanału na yt:D

Dobry sposób, ale nie wiem czy buty które kupiłaś są open toe:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gołe tyłki