Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DEEZEE

24 lip 2012 - 22:47:35

Przepraszam jeżeli złe miejsce na ten wątek i jeżeli był już taki sam temat (nie znalazłam).

Zamówiłam ostatnio buty, szpilki z deezee, dzisiaj dokonałam wpłaty pieniążków. Teraz przez przypadek z innych stron przeczytałam opinie klientek..;/ Właściwie nie chodziło o szpilki, tylko raczej o trampki, sandałki czy emu podobne, ale podobno ogólna tandeta, a ja tak się cieszyłam, bo trafiłam na fajną przecenę..
Problemy w.w. klientek dotyczyły tego, że:
przyszły buty różnych rozmiarów, albo nawet dwa takie same (np. dwa lewe); długo czekano na wysyłkę; nie uwzględniano wymiar czy zwrotów; wyglądały gorzej niż na zdjęciu; śmierdziały iii taaak daleej...
z tym że, tak jak pisałam, nie chodziło o szpilki, stąd moje pytanie. Czy kupowała któraś z was czółenka z tej strony? Jakie wrażenia? Mogę już zacząć żałować? ;/

DEEZEE

24 lip 2012 - 22:49:34

ja kupilam, ale lordsy z ćwiekami i jestem BARDZO ZADOWOLONA :)

DEEZEE

24 lip 2012 - 22:52:40

ja nie kupowałam jeszcze ale mam zamiar kupić od nich botki :)

DEEZEE

24 lip 2012 - 22:53:26

wprawdzie ze 2 lata temu, ale kupiłam w niewielkim odstępie 2 pary butów i mam je do dziś ;>

DEEZEE

24 lip 2012 - 22:56:45

moja koleżanka kupowała czółenka i jest bardzo zadowolona, a i mnie się jej buty podobają, więc nie ma się chyba po co stresować :))

DEEZEE

24 lip 2012 - 22:59:33

Dwie moje przyjaciółki kupowały i są bardzo zadowolone. Co prawda kupowały koturny, ale but to but - przyszły szybciutko, rozmiar się zgadza - zamówiy wg instrukcji na stronie. Ogólnie jak sama czytałam komentarze an stronie DeeZee to też są pozytywne, więc chyba nie powinnaś się niczym martwić ;]

DEEZEE

24 lip 2012 - 23:01:51

to chociaż mnie trochę uspokoiłyście.. dziękuję :)

DEEZEE

24 lip 2012 - 23:02:15

Cytat
AboutMyWardrobe
ja kupilam, ale lordsy z ćwiekami i jestem BARDZO ZADOWOLONA :)

ja też kupiłam- ćwieki zaczęły odpadać i po deszczu powstały naokoło nich rude otoczki oraz buty zaczęły się rwać. NIE POLECAM

DEEZEE

24 lip 2012 - 23:03:15

kupowałam tam wiele razy i zawsze było wszystko ok. Bardzo polecam :P

DEEZEE

24 lip 2012 - 23:06:36

ja ma z 20 par z DeeZee i wszystkie uwielbiam bo sa idealne. wysylka blyskawiczna a obsluga bezproblemowa, saabo raz mialam taka dziwna sytuacje i wszystko zalatwili w przeciagu kilku minut :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Spodniczka bandage