Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.066
Ostrzeżenia: 1/5

moda dla odważnych ?

24 lip 2012 - 08:07:01

witam , coraz częściej łapie się na tym że kupuję coś do swojej szafy tylko po to by wisiało ... bo coś podoba mi się na stronach na blogach itd, mówię tu o rzeczach które są w tym sezonie ''na topie'' czyli jakieś długie maxi sukienki plisowane spódnice szorty itd, problem w tym że te rzeczy podobają się tylko mnie ... kiedy ostatnio ubrałam długą plisowaną spódnicę , myślę że zestawiłam ją z innymi ciuszkami całkiem fajnie i nawet podobałam się sama sobie w lustrze , nie uważałam bym wyglądała dziwacznie ale kiedy zleciała się rodzinka zaczeła się masa nieprzyjemnych uwag , co ja ubrałam ,ze mam sie przebrać, że to dla starych bab itd... co zrobiłybyście na moim miejscu ? nosiły te ciuchy mimo złośliwych uwag czy pozbyły się ''dziwnych'' ciuchów dla świętego spokoju ?

moda dla odważnych ?

24 lip 2012 - 08:12:44

O ludzie! Pewnie, ze noś to na co masz ochotę, a złosliwe uwagi poprostu ignoruj;p Ja bym im powiedziała, że mnie nie interesuje co oni ubierają i prosiłabym o to samo:)

moda dla odważnych ?

24 lip 2012 - 08:13:32

Pewnie żę bym nosiła, przecież to ja jestem tak ubrana a nie inni:)

moda dla odważnych ?

24 lip 2012 - 08:16:25

A tam się przejmujesz - noś to co Ci się podoba :)

moda dla odważnych ?

24 lip 2012 - 08:21:03

Też zauważyłam taką tendencję, szczególnie w małych miastach. Najlepiej się nie przejmować, a po czasie osoby w Twoim otoczeniu przyzwyczają się, że lubisz się ubierać na SWÓJ sposób! ;)

moda dla odważnych ?

24 lip 2012 - 08:32:24

wszystko jest dla ludzi, zrozumiem że ktoś się dziwi jesli zalożyłabyś dziwaczne buty ala kopyta - które można zobaczyć na niektórych blogach ale maxi spódnica żeby kogoś dziwiła to ja nie mam uwag :(
http://i2.pinger.pl/pgr210/de3844a2001552154f1362e5/Jeffrey-Campbell-shoes-Night-Walk-(Black-Suede)-010604%5B1%5D.jpg
http://highheelsdaily.com/wp-content/uploads/2012/01/Jeffrey-Cambell-Night-Walk.jpg
http://images3.chictopia.com/photos/PJiminian/10317520601/maxi-pleated-skirt-urban-outfitters-sandals_400.jpg



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-24 08:37 przez maloonie.

moda dla odważnych ?

24 lip 2012 - 08:33:31

Ubierasz się dla siebie a nie dla kogoś,to ty masz się w tym czuć nie inni
Noś to na co masz ochotę:))

moda dla odważnych ?

24 lip 2012 - 09:01:07

Ja też mam taka manię że wisi w szafie bo mi się podoba ale jakoś nie mam okazji żeby założyć ale wiem że jest fajne.

zweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 1/5

moda dla odważnych ?

24 lip 2012 - 09:04:51

Najważniejsze, żebyś Ty się czuła dobrze. reszta jest nie ważna :)

moda dla odważnych ?

24 lip 2012 - 09:05:37

Ważne żebyś Ty się czuła dobrze w swoich ubraniach, ale ja osobiście nie lubię tego szału na blogowe ciuchy w stylu spódnic maxi czy wszystkiego co asymetryczne.

moda dla odważnych ?

24 lip 2012 - 09:08:22

tak to jest jak podążacie ślepo za modą która niekoniecznie jest ładna i pasująca każdemu

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

moda dla odważnych ?

24 lip 2012 - 09:09:53

skąd ja to znam... ja też uweilbiam maxi (zarówno sukienki i spódnice) i znajomi, rodzina dziwnie na mnie patrzą :) fakt faktem, że na modzie nie znają się kompletnie, nie potrafią się fajnie ubrać i każde odstępstwo od popularnej, klasycznej mody nazywają "dziwactwem"

znajomi ozywiście zawsze: fajnie wyglądasz i 3 godziny komentowania (niesamowicie mnie to wkurza), czasem dziwne docinki (kiedyś miałam taką spódniczkę z gumką na dole to twierdzili, że zrobiłam ją sobie z nogawki od spodni) - może i śmieszne, ale mnie to strasznie irytuje (wyglądasz fajnie w zupełności wystarczy)

tak jest niestety w małch miastach, na wsiach... w dużym mieście to aż kipi od ładnie ubranych osób :) ale w tych małych miasteczkach czy wsiach też już coś się dzieje i coraz więcej jest "odważnych" ludzi :)

nie przejmuj się bezguściami tylko noś to na co masz ochotę :)

Cytat
skj2008
tak to jest jak podążacie ślepo za modą która niekoniecznie jest ładna i pasująca każdemu

no w tym też jest trochę prawdy, bo np. wspomniane maxi nie pasuje do każdego i tak jest z wieloma innymi ciuchami, kolorami, motywami



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-24 09:11 przez xanthina.

moda dla odważnych ?

24 lip 2012 - 09:17:54

ja ostatnio poczułam miłość do intensywnych kolorów, ciekawych materiałów, cekinów, piór i mało mnie to obchodzi czy to się komuś podoba czy nie. nie przesadzam z tym więc jest ok:) długie plisowane spódnice to chyba nic nadzwyczajnego w tym sezonie więc nie rozumiem Twoich wątpliwości, ja ich nie noszę bo źle w nich wyglądam i tyle.

zweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 1/5

moda dla odważnych ?

24 lip 2012 - 09:35:49

Jeśli Tobie się podobają to jak najbardziej powinnaś je nosić i nie przejmować się zadnymi złośliwymi uwagami, ważne abyś dobrze się w nich czuła;) a tak na marginesie sama ostatnio wyciągnęłam z szafy mojej babci długą plisowana spódnicę i mam zamiar ją nosić mimo, że nie wszystkim sie ona podoba;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Galeria Bałtycka [Gdańsk] - ceny