Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8

Dla mnie facet to ma być facet, a nie jakaś pipa. Od razu jeszcze pomaluj paznokcie, zrób sobie makijaż i załóż stanik. I nie ruszą mnie Twoje gadki o tym, jak to myślę stereotypowo. Są pewne granice, których się łamać nie powinno. To ja mam być kobietą w związku ;)

trolololo a gdzie przymusowa służba wojskowa ja się pytam?

Cienkie rajstopki dla meżczyzn jakoś mnie nie przekonują, ale grubsze kiedyś były noszone, np. na dworach królewskich - co widzimy, oglądajac filmy historyczne.
Ostatnio widziałam fotki Michała Szpaka w grubszych legginsach i wyglądał nie powiem - spoko. Zwłaszcza, że panowie często mają lepsze nogi od dziewczyn, echh ;p

Hmm kiedyś już się na jakimś portalu natknęłam na artykuł o męskich rajstopach , ale jeszcze nigdy nie miałam okazji do wymiany zdań z mężczyzną , który je nosi :) Osobiście mnie jakoś taki styl nie przekonuje , ale przecież każdy ma prawo nosić to co chcę i w czym mu wygodnie. Za co u mnie masz duży plus , że nie ukrywasz się z tym tylko jeszcze na ten temat rozmawiasz z ludźmi. Co do negatywnych komentarzy dochodzę do wniosku , iż niektóre kobiety i wgl mentalność Polaków jest porażająca . Drogie Panie , czy Wy nie zdajecie sobie same sprawy z tego iż większość z Was robi z facetów tak na prawdę bardziej "kobiecych" niż kilkanaście lat temu ? Najlepszym przykładem jest to że płeć żeńska ma poniekąd swój udział w tym że stworzyła metroseksualistów - nie ukrywajmy że wielu z Nas podoba się facet który ma buźkę jak niemowlak , zadbane dłonie którymi zajmowała się kosmetyczka czy wyrzeźbiony "kaloryfer" na brzuchu..następnym przykładem jest to iż wiele Pań chcę aby partner targał za Nią , Jej torebkę ... Czy w tym momencie (powiedzmy kiedy jeszcze facet niesie torebkę w panterkę O.o ) nie przychodzi Wam do głowy IŻ TO ODBIERA FACETOWI MĘSKOŚĆ ? Ale taki facet niesie ową torbę ponieważ zaraz leci foch gdy tylko odmówi. Więc drogie Panie - jeśli nie chcecie być aż tak zaskakiwane przez płeć męską , same trochę wrzućcie na luz i nie wymagajcie od swoich partnerów takich "dziwnych" rzeczy . A co do kolegi , tak jak napisałam wyżej podoba mi się to iż czymś się wyróżnia , nie powiem jest to trochę zaskakujące , bo po prostu nie jesteśmy przyzwyczajeni do widoku mężczyzny w rajstopach , ale gdyby to przetrwało jeszcze za czasów królowej Bony itp u nikogo by to nie wywoływało negatywnych odczuć . A zobaczycie, że jeśli to przejdzie , to za jakiś czas będzie to już tak samo "normalny" widok jak widok kobiety w rajstopach, tylko niestety mentalność Polaków jest straszna , więc zanim się do czegoś przyzwyczają , zaakceptują najpierw trzeba "wytoczyć " małą walkę . Pozdrawiam i czekam na kolejne stylizacje ;)

tak samo facet moze przejmować modę kobiecą jak my to namiętnie robimy z modą męską . Chyba zapominacie kochane ,ze co drugi wątek to typ : military , worker boots ... to wszystko cechy ubioru meskiego . Co nie zmienia faktu ,ze moda juz dawno mnie obrzydza...a jeszcze bardziej te tępe dzidy z obłedem w oczach łykajace wszystko co jakiś projektant pedał im wciśnie . (czyli 90% szafowiczek)

Troche nie rozumiem co chcesz uslyszec w tej dyskusji... Podoba ci sie to nos, z pewnoscia gdzies znajdzie sie odzew, ale niekoniecznie tu na szafie, gdzie znaczaco przewazaja mezczyzni. Moj facet na szczescie nie nosi rajstop i nie ma takich zapedow ;)

Cytat
hammie
zaraz sie porzygam.. oblesnie to wyglada, moze gejem nie jestes (boze, wspolczuje twojej kobiecie), ale na geja wyglądasz.. uwazam ze robisz z siebie posmiewisko, ja na siłe nie zakładam nie wiem np. męskich slipków czy bokserek albo męskich butów czy skarpet, bo bym wyglądała śmiesznie i wsyzscy by myśleli ze jestem obłąkana.. litości, wszystko jest niby dla ludzi, ale gdzie sa granice? po co w takim razie jest rozdzielenie na płci, skoro aktualnie faceci wyglądają juz jak baby

a o tym że kobiety noszą spodnie które dawniej nosili tylko mężczyźni to jakoś nikt nie pamięta ? albo jak kobiety noszą krawaty, marynarki, męskie koszule, wykonują męskie zawody jak np. praca na budowie czy taksówkarstwo to jakoś nikomu nie przeszkadza ? szczególnie jak np. kobieta ścina swoje włosy po męsku czyli na krótko. jeśli kobieta może nosić męskie rzeczy i wyglądać jak mężczyzna to czemu na odwrót też nie można ? zastanówcie się nad tym co piszecie.

A wiec tak zaznaczam, że nie przeczytałam wszystkich komentarzy, ponieważ niektóre były tak żenujące, że nie wytrzymałam... Mnie osobiście rajstopy dla mężczyzn się nie podobają... Ludzie jak jesteś tolerancyjny to jesteś a nie "jestem tolerancyjna, ale bez przesady" - to już znak, że tolerancyjna nie jesteś. Polacy zawsze będą narodem tolerancyjnym jak z tekstu "Jestem tolerancyjna, ale asfalt ma swoje miejsce". Nie jesteśmy narodem tolerancyjnym... Oprócz tego swoje zdanie często dziewczyny wyrażają chamsko... (Bo po co napisać w sposób kulturalny swoje zdanie, trzeba zjechać...) Komentarzy co do tego, ze kobiety noszą męskie stroje to nie ma co dodawać, ponieważ poprzez naturalny proces "moje na wierzchu" dziewczyny będą takie argumenty omijać. Mam pytanie do niektórych, gdzie jest napisane, że szafa.pl to kobiecy portal? Chciałabym to wiedzieć. Powiem tyle, ja jestem na nie, ale każdy nosi to co lubi bądź chce nosić i nikt nie ma prawa go z tego powodu obrażać...

P.S. A co wam do tego czy widać twarz chłopaka czy nie, co to ma do wątku, jak chce to pokazuje jak nie chce to nie pokazuje...

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

najbardziej męskie sa chamskie wulgarne i nieprzyjemne wypowiedzi szafowiczek tutaj,niektore z was nie maja w ogole kobiecosci ,delikatnosci ,dziewczyny jak faceci ,sory mezczyzni sa bardziej kulturalni,tak naprawde wspolczuje waszym facetom ,ze maja takie niekobiece dziewczynyw w domu,

Tolerancja az kipi od was. Tak naprawde to wyscie je nam ukradly, rasjtopy nosili kiedys tylko mezczyzni zwlaszcza arystokracja. Przeciez facet nie zaklada spodnicy, nie maluje oczu czy paznokci. Skad ta nienawisc? Pozwolcie mu byc soba! I to nie swiadczy o utracie meskosci. To wlasnie swiadczy o zwiekszeniu meskosci gdzyz wyjsc tak na miasto ubrany to trzeba miec jaja prawdziwe jaja.

ha ha ha ha ....

Podoba mi się! Kto powiedział, że rajtki są tylko dla kobiet? :)
Jeszcze nie tak dawno, do połowy zeszłego stulecia faceci nosili rajstopy do krótkich spodni i niekogo to nie dziwiło. Zwłaszcza jesienią i zimą.
Nie rozumiem skad oburzenie niektórych z Was i teksty w stylu "włóż sukienkę". To już nawet nie jest stereotypowe myślenie tylko po prostu złośliwość.
Może nie do końca podobają mi się te cienkie rajstopy z wzorkami, bo i u kobiet takich nie lubie, ale grube są mega!

nie wierze w to co widzę -.- gdyby mój facet ubrał rajstopy kazała bym mu znalesc sobie chłopca ;p

jetem za obowiązkową służba wojskowa :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KOMIS ODZIEŻOWY